Jump to content

Vand 2 sticle pt oglinda


R.U.F

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i-a dat numaru tau unui prieten acum 3 saptamini pt oglinzi de e90 si l-ai facut sa te astepte 1 ora dupa care nu ai mai raspuns la tel,

cumva ti s-a parut ca oglinzile de pe masina lui erau la tine sau care a fost treaba???? oricum nu esti serios

Nu cred, ca nu ma sunat nimeni din partea ta,asa ca...

Link to comment
Share on other sites

i-a dat numaru tau unui prieten acum 3 saptamini pt oglinzi de e90 si l-ai facut sa te astepte 1 ora dupa care nu ai mai raspuns la tel,

cumva ti s-a parut ca oglinzile de pe masina lui erau la tine sau care a fost treaba???? oricum nu esti serios

Nu cred, ca nu ma sunat nimeni din partea ta,asa ca...

sorry era alt coleg de pe forum care vindea oglinzi

Link to comment
Share on other sites

lasa k si ala pe care l-am prins eu cand imi fura oglinzile era plutonier major la pompieri in bv ,casatorit,2 fetite la gradi si posesor de e46. dupa primu pumn i-a cazut 5 oglinzi(geamu) de bmw. ei eu ce sa mai cred. scuze de off topic dar cand aud de astea.... casatorit,,bine inbracat. ma lasa rece . omul a mai scos si spanga sa ma taie. in prezzent e anchetat ptr. talharie ptr ca avea spanga la el. bineanteles nu toti oameni sunt la fel dar de ce omul s-ar preta sa aduca niste mizeri de geamuri de oglinda tocmai din franta si de ce sa nu o aduca cu totul.mai mult ar putea vinde cu totul. scuze de off topic
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mda. Franta, colt cu Ferentari ! Vad ca nu a postat nr de telefon... :)

 

Nu stiu de ce nu se interzic astfel de anunturi de vanzare a unor repere sh, usor demontabile de pe masini ?

Edited by MihaiC
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Mda. Franta, colt cu Ferentari ! Vad ca nu a postat nr de telefon... :)

 

Nu stiu de ce nu se interzic astfel de anunturi de vanzare a unor repere sh, usor demontabile de pe masini ?

 

pai se vor revolta 90% din userii bmwclub, adica astia care cumpara de la hoti, cam asta e procentul in opinia mea.

 

Oricum, deja am inteles ca se duc la furat cu propriile masini, inclusiv branduite cu stickerul bmwclub.ro... asa ca... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.