Jump to content

o parere


blain

Recommended Posts

Sunt nou pe acest forum . Nu cred ca am postat unde trebuia dar vreau si eu o parere fak 18 ani peste 3 sapt si am de ales intre un BMW 335 si eu BMW 645 ambele din 2006 spuneti-mi va rog si mie ca voi va pricepeti ce sa aleg si dc ca vreau sa tin aceasta masina macar 1-2 an/ani . MULTUMESC :)
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nu ai experienÞã suficientã pentru motoarele astea.

 

DacĂŁ vrei neapĂŁrat una dintre ele eu aÂş spune sĂŁ-Ăži iei 335-ul. Este mai micĂŁ Âşi piesele mai ieftine.

 

Eu aÂş lua ĂŽn locul tĂŁu un E46 sau E90 ... dupĂŁ 1 an sau 2 poate un 645

 

BaftĂŁ !

Link to comment
Share on other sites

Sunt nou pe acest forum . Nu cred ca am postat unde trebuia dar vreau si eu o parere fak 18 ani peste 3 sapt si am de ales intre un BMW 335 si eu BMW 645 ambele din 2006 spuneti-mi va rog si mie ca voi va pricepeti ce sa aleg si dc ca vreau sa tin aceasta masina macar 1-2 an/ani . MULTUMESC :)

 

Mai bine mergi pe 335. Daca o lovesti (de un gard, in parcare etc.) va fi mai usor de reparat plus piesele care se gasesc mai usor.

Link to comment
Share on other sites

Sunt nou pe acest forum . Nu cred ca am postat unde trebuia dar vreau si eu o parere fak 18 ani peste 3 sapt si am de ales intre un BMW 335 si eu BMW 645 ambele din 2006 spuneti-mi va rog si mie ca voi va pricepeti ce sa aleg si dc ca vreau sa tin aceasta masina macar 1-2 an/ani . MULTUMESC :)

 

Ia-Ăži un 320i pentru ĂŽnceput Âşi dupĂŁ un an poĂži trece la o maÂşinĂŁ mai puternicĂŁ.

 

Un 335i sau un M6 pe mâna unui Începãtor va ajunge daunã totalã.

Link to comment
Share on other sites

gagica de 17 ani din dreapta va fii foarte impresionata cand o sa-i arati ce repede prinde masina ta 150 la ora de la un semafor la altu.

 

On topic: E92 320d

Edited by kewlya
Link to comment
Share on other sites

sincer mi s-a facut pielea de gaina cand am vazut acest filmuletz , nu vreau M6 pt ca are imi da prea multa adrenalina si nu vreau asta , nu sunt un adept al vitezei inca :))) am dat deja de carnet si cand fak 18 ani il primesc :X eu am vrut cv sport si confort si am gasit aceste 2 bmw-uri :lol:
Link to comment
Share on other sites

Sportivitatea poate sã mai aºtepte un an pânã prinzi experienÞã.

 

Oricum vei abuza de maºinã În unele momente, este mai bine sã abuzezi de o maºinã mai puÞin puternicã atunci când nu ai experienÞã.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.