Jump to content

E46-mici secrete


zixx

Recommended Posts

Un electrician bun sa-ti verifice consumul la motorase...nu vreau sa fiu rautacios...dar de ce trebuie sa deschizi toate geamurile concomitent? :|

nu e vb ca trebuie sa fie toate deschise dar ma streseaza ideea ca ceva nu functioneaza k lumea pe masina.daca vrea cineva sa fumeze in spate stam toti cu geamurile deschise:)) ma streseaza rau ideea:)) ms oricum

Link to comment
Share on other sites

nu stiu sigur dar banuiesc ca este la fel. uite aici si alte chestii de ... cum le zici tu.

hahaha !!! interesant pe celalalt topic se numesc chestii de gust, si faza cu footrest-ul e perfect valabila nu toti au 1,70 inaltime si 70kg ... degeaba, sunt defecte, cine poate sa vada dincolo de renumele firmei poate sa recunoasca.

Link to comment
Share on other sites

Mersi ... ciudat, ca sa nu zic de ...at !

 

 

Nu e deloc de ***at...e chestie de comoditate...ma urc in masina ,afara umezala maxima, pana sa am nevoie de primul contatact cu oglinzile ,ele sunt uscate...cred ca daca la urmatoarea masina nu va mai fi asa, o sa tin butonu de dezaburire nonstop apasat...vara intradevar merge un buton pt dezactivare...dar pe mine nu ma deranjeaza nici vara...

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

km masinii sunt stocati in cateva calculatoare ale masinii.(cheie, lumini, etc)

daca au fost dati inapoi de cineva priceput nu prea ai cum sa-ti dai seama.

daca iei masina de afara ai mai multe sanse pt ca poti intreba la dealer cati km avea masina cand a intrat ultima data intr-un service acolo.

Link to comment
Share on other sites

Nu poti.

 

 

 

multumesc mult

 

km masinii sunt stocati in cateva calculatoare ale masinii.(cheie, lumini, etc)

daca au fost dati inapoi de cineva priceput nu prea ai cum sa-ti dai seama.

daca iei masina de afara ai mai multe sanse pt ca poti intreba la dealer cati km avea masina cand a intrat ultima data intr-un service acolo.

 

 

Multumesc mult

 

ce ar mai tebui sa mai stiu cand imi iau un e46

am avut un e36 si am ramas ft multumit de masina si acum vreau sa incerc si e 46

m-i se par destul de OK,dar cer si sfaturile seniorilor

Link to comment
Share on other sites

ce ar mai tebui sa mai stiu cand imi iau un e46

am avut un e36 si am ramas ft multumit de masina si acum vreau sa incerc si e 46

m-i se par destul de OK,dar cer si sfaturile seniorilor :) )

 

 

multumesc

sintetizat: daca vrei masina buna trebuie sa dai banii pe care ii face masina. daca vrei masina ieftina aia ai sa primesti.

Link to comment
Share on other sites

s-ar putea sa fie o prostie dar am descoperit in seara asta ... la scaune incalzite ... daca aveti pe treapta 3, tineti apasat 2 secunde pe buton si se inchid de tot. Pana acum apasam de 3 ori consecutiv ca sa le opresc.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.