Jump to content

Vand Soft diagnoza


Recommended Posts

Vand Soft de diagnoza pentru toate tipurile de masini pana in 2007.Nu am cabluri si nici interfete,am doar softul Auto Data.Ofer si asistenta la instalare.Pret nu stiu...astept oferte...Cei interesati imi pot lasa PM sau pot posta aici.Cei care posteaza doar de dragul de a posta ii rog sa se abtina.
Link to comment
Share on other sites

Dupa cate stiu eu, poate gresesc autodata nu este soft de diagnoza.Ofera date tehnice pentru anumite tipuri de masini.Softuri de diagnoza gasesti pe forum si de obicei colegii le dau gratuit. Succes numai bine!

 

La naiba mi-a luat-o inainte Ciupa, eu nu am vrut sa fiu asa de dur cu el :)

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahaha :)

 

Adicã ai tras ºi tu de pe un torrent Autodata 3.18 ºi te-ai gândit sã faci niºte bani. :)

 

Se pare ca nu m-am abĂžinut. :lol:

 

 

Anuntul e pentru un vecin si m-a rugat sa il pun pe net,nu stiu daca are cd original sau daca e pirat. :)

Link to comment
Share on other sites

Pãi vinde doar cd-ul original? Doar aºa ar putea fi normal sã-l vândã.

 

Pfuaii mai bine nu puneam anuntul,ti-am zis ca nu stiu,mi-a trimis pe mess azi dimineata ce sa scriu in anunt si printurile.Pentru tine o sa intreb detalii ca vad ca tot sa enervezi omul stii. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.