Jump to content

Calendar BMWClub - 2012 NEW


michael

Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vad ca sunt numai modelele care se produc acum , ultimul tip ca sa zic asa , z4-ul nu are ce cauta acolo , ar trebuii pus noul z4 si nici mini nu are ce cauta , dupa parerea mea ar trebui pusa seria 3 sedan cu facelift si ai cuprins cam toate modelele.

 

Cu Z4 ai dreptate...e cel vechi...dumb me. Pai si in loc de Mini ce sa pun? Eventual o motocicleta...in decembrie? La inceput nu merge iara. Iar la mijloc e ca nuca'n perete.

Link to comment
Share on other sites

cel de perete a iesit super ce sa zic.... cel de birou parac nu e la acelasi nivel ( dar tot o sa le cumpar cand vor fi disponibile...)

in alta ordine de idei..... fara mini....si daca tot ai numai masini noi ,deci iese din discutie un model mai vechi, iti pot sugera noul m3 am vazut ca e o editie superspeciala sau daca vrei poti pune masina de la care a inceput totul 2002ti .....sper sa fie am acceptul tuturor....sau nu...

cum crezi tu.

Link to comment
Share on other sites

Pai le-ai pus in ordine frumos , si zic si eu , nu mi-o lua in nume de rau , faci cum consideri tu , dupa seria 1 ar fi fost frumos sa vina seria 3 sedan si pe urma seria 3 coupe , este o diferenta destul de mare intre acestea 2, si pe urma ordinea care este si acum. Problema as vedea-o eu la z4 , parca o decapotabila in decembrie nu pica foarte frumos.

Pana la urma , faci cum doresti tu , tu esti seful , tu il creezi , oricum o sa iasa ceva frumos.

Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Cu toate ca i-mi plac lucrurile care le-a facut Mihai pana acum...( poate sa confirme ) subscriu la ideea lui krysttall e adevarat acum deja este tarziu pentru un calendar...dar pentru la anu krysttal...l deschide un topic si hai sa vedem fiecare cu ce putem veni sa reducem cheltuielile si poate facem si un calendar cu membrii BmwClub...ca sa nu se supere Mihai pe mine iau un calendar de birou... :)

 

P.S. i-mi plac ideile lui Mihai...in general...

Link to comment
Share on other sites

Gata am scos mini-ul. Ce aveti cu el nu stiu dar na...precum doriti. Cristi...e36-le meu...hmm...pe langa noutatile care sunt? I don't think so...si de la cine ma rog bataie? :lol:

 

Calendarul 2011 va trebui sa fie altceva intradevar.

 

Scuzele de rigoare pentru pret dar sunt si eu intins la maxim cu el.

 

Cristi ar trebui sa fie vreo 20-25 de buc. la calendarele de birou. La cele de perete nu prea conteaza. O sa mai dau sfoara in tara aici in Cluj sa se mai stranga lume pana la numarul necesar dar sa obtin si eu un pret pentru print... :)

 

Multumesc PityWPN.

 

Deci lista ar suna cam asa deocamdata:

 

1. Stefan_t - calendar de birou

2. alex sabin - calendar de birou si de perete (te rog sa imi spui care din cele 4 variante o doresti)

3. CristiB - calendar de birou

4. bara_ac - calendar de perete 50x70cm infoliat si calendar de birou.

5. PityWPN - calendar de birou

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Gata am pretul:

 

Calendar de birou: 15lei

 

a. calendar 50x70cm - infoliat - 40lei

b. calendar 50x70cm - simplu - 30lei

c. calendar 35x50cm - infoliat - 20lei

d. calendar 35x50cm - simplu - 15lei

 

Deci si prin urmare cam acestea sunt scorurile acum. Mai atasez odata machetele definitive.

 

Lista:

 

1. Stefan_t - calendar de birou

2. alex sabin - calendar de birou si de perete (te rog sa imi spui care din cele 4 variante o doresti)

3. CristiB - calendar de birou

4. bara_ac - calendar de perete 50x70cm infoliat si calendar de birou.

5. PityWPN - calendar de birou

6. scara_211084 - 5 calendare de birou...multumesc

Link to comment
Share on other sites

Ma bag si eu in treaba ca musca:P ... ianuarie si februarie sunt inca luni de iarna...poate ar trebui decalate un pic pozele, adica sa incepi cu X-urile din noiembrie si sa se termine in februarie (bineinteles, lasand decapotabila vara)... si niste poze cu ele prin zapada n-ar strica. Parerea mea...

 

LE: as pune in iulie Z4 si in august si septembrie as pune masinile mari (seria 7 si 5GT) - ca atunci pleaca lumea in vacanta cu familia:P

Edited by ironm
Link to comment
Share on other sites

Fiecare cu parerea lui...cu parti bune e adevarat dar...1. Am cautat fotografii cu masini adecvate pentru fiecare anotimp si nu am gasit ceva foarte calitativ si profesionist facute care sa se preteze la calendar. In sensul ca nu pot sa pun orice amarata de poza de 100k facuta de un amator in padure cu cauciucurile murdare si masina plina de noroi. 2. Lucrez cu poze de 2-4 MB. Vreau sa iasa si calitativ. Fotografii care nu se gasesesc pe gugule hop top...asa ca am incercat pe cat posibil cu ceea ce am avut la dispozitie sa iau seriile la rand si asta sa aiba o ordine. Daca le mai si rup chiar ca iese salata si numai are calendarul un inceput si un sfarsit. Sunt multe variante multe pareri am respectat dorintele voastre pe cat se poate dar hai sa o lasam asa acum. OK? Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

1. Stefan_t - calendar de birou

2. alex sabin - calendar de birou si de perete (te rog sa imi spui care din cele 4 variante o doresti)

3. CristiB - calendar de birou

4. bara_ac - calendar de perete 50x70cm infoliat si calendar de birou.

5. PityWPN - calendar de birou

6. scara_211084 - 5 calendare de birou...multumesc

7. Kiss Zsolt - 1 buc. calendar de birou...thanks

Link to comment
Share on other sites

Cam asa sta lista deocamdata. Mai stam pana in 24-25 ianuarie poate se mai strang cativa. La inceputul lui februarie cel tarziu as vrea sa va ajunga pentru a beneficia de el 11 luni din an.

 

1. Stefan_t - calendar de birou 1buc.

2. alex sabin - calendar de birou si de perete 50x70 infoliat 2+1 buc.

3. CristiB - calendar de birou 1buc.

4. bara_ac - calendar de perete 50x70cm infoliat si calendar de birou. 1+1buc.

5. PityWPN - calendar de birou - 1buc.

6. scara_211084 - calendare de birou - 5 buc.

7. Kiss Zsolt - calendar de birou 1buc.

8. B-69-TAU - calendar de perete 50x70 infoliat - 1buc.

Link to comment
Share on other sites

Vreau si eu 1 de birou. Pt cei de pe lista nu le poti da deja? Merci

 

Update:

 

1. Stefan_t - calendar de birou 1buc.

2. alex sabin - calendar de birou si de perete 50x70 infoliat 2+1 buc.

3. CristiB - calendar de birou 1buc.

4. bara_ac - calendar de perete 50x70cm infoliat si calendar de birou. 1+1buc.

5. PityWPN - calendar de birou - 1buc.

6. scara_211084 - calendare de birou - 5 buc.

7. Kiss Zsolt - calendar de birou 1buc.

8. B-69-TAU - calendar de perete 50x70 infoliat - 1buc.

9. Gimi - calendar de birou 1 buc.

Link to comment
Share on other sites

@catasoare, sunt 4 variante din care iti alegi care doresti:

 

a. calendar 50x70cm - infoliat - 40lei

b. calendar 50x70cm - simplu - 30lei

c. calendar 35x50cm - infoliat - 20lei

d. calendar 35x50cm - simplu - 15lei

 

@Gimi - luni voi da comanda la cate vor fi. Voi mai face in plus pana la comanda minima si poate vor mai fi doritori pe parcurs. Mai sunt 3 zile.

Link to comment
Share on other sites

Vreau si eu 1 de birou. Pt cei de pe lista nu le poti da deja? Merci

 

Update:

 

1. Stefan_t - calendar de birou 1buc.

2. alex sabin - calendar de birou si de perete 50x70 infoliat 2+1 buc.

3. CristiB - calendar de birou 1buc.

4. bara_ac - calendar de perete 50x70cm infoliat si calendar de birou. 1+1buc.

5. PityWPN - calendar de birou - 1buc.

6. scara_211084 - calendare de birou - 5 buc.

7. Kiss Zsolt - calendar de birou 1buc.

8. B-69-TAU - calendar de perete 50x70 infoliat - 1buc.

9. Gimi - calendar de birou 1 buc.

10. karatemaster - calendar de perete( 50x70 ) 1 buc. si de birou 1 buc. ambele infoliate

Edited by karatemaster
Link to comment
Share on other sites

@catasoare, sunt 4 variante din care iti alegi care doresti:

 

a. calendar 50x70cm - infoliat - 40lei

b. calendar 50x70cm - simplu - 30lei

c. calendar 35x50cm - infoliat - 20lei

d. calendar 35x50cm - simplu - 15lei

 

@Gimi - luni voi da comanda la cate vor fi. Voi mai face in plus pana la comanda minima si poate vor mai fi doritori pe parcurs. Mai sunt 3 zile.

vreau si eu unul de perete si unul de birou, ambele simple.

mersi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.