Jump to content

Vand Jante Noi - multe modele -


Recommended Posts

PRETURILE AFISATE SUNT CU DISCOUNT CONSIDERABIL PENTRU MEMBRII !

 

Jantele sunt noi , garantie 2 ani la orice defect de fabricatie , kit montaj inclus ( prezoane , embleme , inele ghidaj )

 

Jantele de mai jos sunt disponibile din stoc si livrabile imediat , termen mediu de livrare prin curier 48h in orice colt al tarii .

 

Pentru cereri de mai multe seturi se ofera pret de revanzator sau se poate negocia pretul final ( de la 2 seturi in sus )

 

 

SPW WHEELS ITALY

 

MODEL J DIM PCD ET HUB CULOARE

 

SW02 750 17 5x120 35 72.6 B-P 420 EURO/SET

 

SW04 750 17 5x120 35 72.6 B-P 450 EURO/SET

 

SW04 750 17 5x120 35 72.6 B-LP/M 450 EURO/SET

 

SW08 750 17 5x120 15 74.1 B-P 420 EURO/SET

 

SW08 750 17 5x120 35 72.6 B-P 420 EURO/SET

 

 

 

 

Pentru a primi o oferta cu tot ce este pe stoc ( sunt mult mai multe modele si nu le pot pune aici ) ,REPLICA toata gama , GMP , THREEFACE ETC.

trimiteti un e-mail pe office@ejante.ro cu : CERERE OFERTA , MODEL MASINA an. etc. , DIMENSIUNE DE JANTA DORITA si primiti oferta in mail cu tot ce este disponibil.

 

Daca se aduna mai multe persoane ( group buy ) se poate calcula un pret si mai redus.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am comandat si eu anul trecut 4 jante si am fost foarte multumit de ele;

anul acesta mai prin primavara suntem cel putin 2 persoane care dorim sa comandam jante ; ce discount avem??

Link to comment
Share on other sites

am comandat si eu anul trecut 4 jante si am fost foarte multumit de ele;

anul acesta mai prin primavara suntem cel putin 2 persoane care dorim sa comandam jante ; ce discount avem??

 

 

Dupa ce va hotarati la modele , va spun si discountul . Daca sunt 2 seturi odata e mai mare :) Nu e un procent anume , depinde si de modelele alese.

Link to comment
Share on other sites

Te rog, imi poti spune si mie cam ce ai pe stoc pe 17, pentru un 135i?

 

Nu imi trebuie ceva pretentios, pentru ca am nevoie de ele pentru cauciucurile de iarna... dar nu stiu specificatiile tehnice. si nici nu prea stiu unde sa le caut.

 

mercic.

 

ps. ti-am dat si mail cu cerere de oferta, dar inca n-am primit niciun raspuns.

Link to comment
Share on other sites

am nevoie de poza , si specificatiile jantei ( ET , J dimensiune ) , este in stoc.

 

Z4M replica ET47 8Jx17H2 (made in italy)

 

 

imi puteti da un pret pentru o janta sau astept pana va intoarceti in tara?

 

 

115 euro

 

BBS RS-GT replica: sunt pe stoc 18 sau pe 19?

 

Nu am asa ceva. Sunt altele , daca trimiti un mail cu cerere de oferta primesti tot ce e in stoc .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.