Jump to content

Mi-am imbracat volanul in piele! (Poza)


Recommended Posts

Cautand pe net am descoperit un site tapiterieauto.ro, shi am vazut ca au pretzuri bune de tot. I-am sunat shi sunt pe undeva prin Ghencea.

Stie careva ceva detalii despre ei (lucreaza bine, reclamatzii ceva).

134837[/snapback]

 

 

eu am facut la ei burduful pt schimbator ..a iesit f bine ..(oricum nu era cine stie ce lucrare) .. a costat 50 ron ... pielea e f misto ..moale si placuta la atingere .. :blink:

Recomand !..In scurt timp ma duc sa imbrac tetierele ..:)

Link to comment
Share on other sites

eu am facut la ei burduful pt schimbator ..a iesit f bine ..(oricum nu era cine stie ce lucrare) .. a costat  50 ron ... pielea e f misto ..moale si placuta  la atingere .. :)

Recomand !..In scurt timp ma duc sa imbrac tetierele ..:)

202044[/snapback]

poti sa spui mai exact unde pe ghencea???? nu de alta dar am si eu niste operatii estetice de facut la nemtoaica mea si sincer preturile lui radu din baneasa sunt :blink: ..parerea mea ...mari, daca pentru un volan iti ia 170 ron adica pentru 6 ore de munca este mult dar repet... parerea mea

Link to comment
Share on other sites

poti sa spui mai exact unde pe ghencea???? nu de alta dar am si eu niste operatii estetice de facut la nemtoaica mea si sincer preturile lui radu din baneasa sunt  :blink: ..parerea mea ...mari, daca pentru un volan iti ia 170 ron adica pentru 6 ore de munca este mult dar repet... parerea mea

205994[/snapback]

 

http://www.tapiterieauto.ro/ ai aici toate detaliile ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 11 months later...
Cam asa arata:

post-1213-1152032965_thumb.jpg

 

 

 

Salut...imi zici si mie cum dau de acest Radu....maestru volanelor.....ca sunt interesat si eu...un nr de tel ceva....

 

MS

 

 

Cam tirziu, a trecut aproape o luna, dar poate te mai ajuta cu ceva: 0722.837.667

Link to comment
Share on other sites

Cam asa arata:

post-1213-1152032965_thumb.jpg

 

 

 

Salut...imi zici si mie cum dau de acest Radu....maestru volanelor.....ca sunt interesat si eu...un nr de tel ceva....

 

MS

 

 

Cam tirziu, a trecut aproape o luna, dar poate te mai ajuta cu ceva: 0722.837.667

A trecut un an si o luna...de la postul respectivului individ:D (uita-te si la an)

Eu am facut topciul asta prin 2006!

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

Cam tirziu, a trecut aproape o luna, dar poate te mai ajuta cu ceva: 0722.837.667

A trecut un an si o luna...de la postul respectivului individ:D (uita-te si la an)

Eu am facut topciul asta prin 2006!

 

 

Scuze, mii de scuze !!!

Link to comment
Share on other sites

pielea aia a fot intinsa cu un ciocan, noaptea legat la ochi ? :twoup:

 

Roland, partea buna e ca pielea se intinde in timp si se muleaza pe volan. Cel putin asa a fost la mine, eu am fost multumit. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.