Jump to content

Vand BMW E30


angeleyes

Recommended Posts

Vand BMW E30 316i an 89' (acelas motor ca pe E36) 170000km ..motorul merge impecabil(schimbat la el doar tacheti si culbutori noi pe original)

oglinzi electrice,proiectoare, volan piele BMW in 3 spite,perdeluta luneta spate,servo frana si servo directie,faruri cu lupa si angel eyes ccfl cu sticla clara,jante Racing Hart 17'' originale cu cauciucuri de vara + un set de jante pe 15'' AEZ echipate cu cauciucuri de iarna,linie audio Pioneer + boxe JBL,folie omologata

Vopseaua este originala

a 3-a poza este cu jantele pe 15 AEZ

 

contact si la tel:0740530737

Pret 2050 eu neg

post-14764-1264848854_thumb.jpg

post-14764-1264848932_thumb.jpg

post-14764-1264849057_thumb.jpg

Edited by angeleyes
Link to comment
Share on other sites

Multumesc pt aprecieri

ABS nu are doar servo frana(franele prind f bine... :) ) iar interiorul e original si impecabil..totul functional

Din pacate trebuie sa o vand ...am nevoie de bani urgent + ca au intervenit alte planuri

Sper sa ajunga in mainile unuia care apreciaza acest model

Masina e dusa in tara in 96'si sa avut f mare grija de ea..nu a fost tunata sau alte chesti...de aceea am si cumparat-o..am dorit sa fie cat mai originala

Iar E30 inscris si in stare buna ...mai ales netunarit cam greu mai gasesti

Se poate pune pe ea pt cine vrea 2.5 linistit

Link to comment
Share on other sites

Deoarece sa pus din fabrica pe aceste modele 2.5 ....se poate monta insa motorul de 12v cel de urs pt RAR

Ai dreptate alex230ro insa m-am interesat la RAR si contra unor sume stabilite de ei si a unei dovezi ca motoru sa montat intr-un service autorizat se poate rezolva

Insa cine doreste sa o ieie ca masina de familie motorul initial merge impecabil si pt cei 102 cp se comporta f bine

Personal am fost cu ea in test cu 160(sa vad cum se comporta)si am fost multumit... iar pedala mai aveam

316i nu e motor de liniute ci ca sa te plimbe si sa te bucuri de el

Edited by angeleyes
Link to comment
Share on other sites

corect,oricum masina din pozele astea arata foarte bine ,daca erai mai aproape de Bucuresti iti faceam o vizita,caut si eu de ceva timp urs coupe si 2.5 sa 2.0 ca motorizare dar pana acum ce am gasit ori au fost foarte scumpe ori sunt distruse.Bafta.

PS:poze cu interiorul?

Link to comment
Share on other sites

poza cu jantele care sunt acum pe masina este si mai sus...(a 3-a poza in care sunt cele de 15''AEZ)cu care a si venit masina

am sa pun azi poze si cu interioru si cu caroseria in detaliii

 

 

deoarece am nevoie de bani nu am tinut neaparat sa o dau cu jantele de 17'' pe care le-am vandut si separat

insa masina e in stare originala si arata bine si fara ele..desigur am modificat si pretu

 

o poza cu masina cu jantele actuale

ce nu se vede in poza sunt proiectoarele si angelu care a fost montat ulterior(se obs in primele poze)

de atunci am umblat cu jantele pe 17''

Edited by angeleyes
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.