Jump to content

E36 Coupe


Bogdan15RAM

Recommended Posts

si 1 poza noua :)

e mondiala masinutza...

ms frumos :twoup:

 

a iesit super!Sunt invidios :)

ms :(

si a ta e destul de frumoasa

 

CHiar ca e frumoasa.Mai pune poze !!

 

Felcitari si sa o stapanesti sanatos!

ms frumos :D

tre sa-i fac niste poze si o sa pun curand :D

 

vai nene ... e bestiala. SI JANTELE ALEA SUNT EXACT CE TREBE PENTRU MASINA AIA.

ce model sunt? Style 42 cumva? alea cu buza?

ms frumos

jantele sunt styling 42 cu buza :)

 

si am uitat sa spun ca i-am pus si reglabila KW :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut,pai si daca i-ai pus suspensie reglabila,de ex. poti sa o faci cum este una stok?cam cati cm ai putea sa o ridici pe fata si pe spate?cum e in poza de mai sus mi se pare destul de joasa masina,da cum este suspensia reglabila,poate cine stie pe fata o-i avea si eu una reglabila,adica cum arata.
Link to comment
Share on other sites

Salut,pai si daca i-ai pus suspensie reglabila,de ex. poti sa o faci cum este una stok?cam cati cm ai putea sa o ridici pe fata si pe spate?cum e in poza de mai sus mi se pare destul de joasa masina,da cum este suspensia reglabila,poate cine stie pe fata o-i avea si eu una reglabila,adica cum arata.

salut

cam asa arata suspensia reglabila

poti sa o ridici si sa o cibori cat vrei tu

post-23090-1269448412_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aha,deci are filetul ala pe telescop si o ridici dupa cum vrei,si poti sa o inalti aproape cat este una stok?si daca ai fixat-o la o anumita inaltime si vrei sa ramana asa,din cauza gropilor,denivelarilor cu timpul nu se mai lasa?uite sa pun o poza cu suspensia mea,nu cred ca este reglabila......

post-550-1269449431_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

DA dar sunt stok alea,si masina cred ca va sta ca o salupa,poate doar sa-mi taie o spira din fiecare,cunosc un mecanic bun care are atelier la curte,phaa si ce munca este intai trebuie sa-l puna pe masina,sa vada cum sta,dupa aceia trebuie scos iara arcul sa masoare si sa taie din el,e operatiune grea.
Link to comment
Share on other sites

superba masinuta, motorul si mai ales jantele. ovidiu stai la coada cu jantele ca eu incerc sa-l conving de 2 saptamani sa mi le dea :)

multa sanatate sa ai ca sa o faci si mai frumoasa (desi nu stiu ce ai putea sa-i mai faci), sau s-o inlocuiesti cu ceva mai nou si mai frumos pe placul tau

Link to comment
Share on other sites

bogdane foarte frumoasa pisi sa iti traiasca

lasa ca incet incet o fac si eu frumoasa

 

 

Robytza lasa ca la voi la timi se fura volane de pe masini si daca iti iei jante di astea smechere tre sa le sudezi de fuzeta sa nu ti le fure :)

Link to comment
Share on other sites

n-are haz masina fara oglinzi ///M.cum sa ai tot pachetul si sa iti lipseasca oglinzile :)

PS: am eu unele la 100e

tot sa le vinzi tu repede nu? :))

hai mai zii ca le ai si in culoarea mea

momentan ramane asa cum e

ii ajung modificarile pe anul asta

s-a golit buzunarul rau de tot

mai sunt si altele de facut

Edited by Bogdan15RAM
Link to comment
Share on other sites

n-are haz masina fara oglinzi ///M.cum sa ai tot pachetul si sa iti lipseasca oglinzile :twoup:

PS: am eu unele la 100e

tot sa le vinzi tu repede nu? :))

hai mai zii ca le ai si in culoarea mea

momentan ramane asa cum e

ii ajung modificarile pe anul asta

s-a golit buzunarul rau de tot

mai sunt si altele de facut

cumnatele nu zi ''NU'' pt pisi tau,mai este mult pana la sfarsitul anului,mos nicolae,mos craciun,asa ca o sa mai primeasca si ea cate un cadou.

ti-am mai spus si tie,acuma chiar arata a masinuta,este super cu tot ce ai pus pe ea,numai bine :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.