Jump to content

OFICIAL: BMW M3 facelift


BRANDEX

Recommended Posts

Nu-mi plac oglinzile, partea aia de sus ce se agata de caroserie, arata ca dracu.

 

Bine ca sunt alea la E36 un vis

 

Vezi ca nu e bine sa te agiti asa, poate pusca vreo vena.

Nu e vb de e36 aici, e vb de e92, la care oglinzile SUNT ORIBILE, e parerea mea.

Ia arunca un ochi la poza pusa de mine si pune mana pe ecran incat sa acoperi botul masinii, sa vezi numai de la stalpi in sus, zici ca e urecheatul versiunea 2.

Fiecare are parerea lui, nu trebuie sa ataci masina care o am eu, ca eu n-am atacat ''supersportiva'' ta aerodinamica care abia se misca.

 

http://static.automarket.ro/img/auto_resized_v2/db/article/028/355/716921l-576x432-h-2629492e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dar tie iti place ceva? Te urmaresc de mult timp pe acest forum. Aia pute, catelu nu stiu ce face, sunt tare curios cand o sa-ti prezinti bijuteria ta perfecta si cam ce te-ar multumii pe tine in viata asta.

 

Nu inteleg de ce te ataci asa, ai cumva oglinjoare de astea pe masina?

 

La fel ca aici, si in cazul animalelor mi-am spus punctul de vedere. Tu chiar nu esti in stare sa accepti parerea altuia?

Edited by andrei™
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Cum aia mea sa spui ca nu-ti plac oglinzile la masina asta :twoup: Sunt ok si singure, iar ea intreaga e superba. O zic eu care nu-s fanul masinilor in doua usi, sedan-urile fiind favoritele mele :)

 

Iti dai seama, au gasit unii de ce sa se lege, nu-s bune/faine oglinzile :twoup:)

Si strugurii sunt acrisori, bineinteles :twoup:

 

Mai auzeam pe aici ca nu-i place cum sare jetu` de la spalatoru` din parbriz, de parca de asta si-a luat BMW, pentru stergatoare & jet :twoup:

Frate...plina lumea de carcotasi :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Cum aia mea sa spui ca nu-ti plac oglinzile la masina asta :) Sunt ok si singure, iar ea intreaga e superba. O zic eu care nu-s fanul masinilor in doua usi, sedan-urile fiind favoritele mele :twoup:

 

Iti dai seama, au gasit unii de ce sa se lege, nu-s bune/faine oglinzile :twoup:)

Si strugurii sunt acrisori, bineinteles :twoup:

 

Mai auzeam pe aici ca nu-i place cum sare jetu` de la spalatoru` din parbriz, de parca de asta si-a luat BMW, pentru stergatoare & jet :twoup:

Frate...plina lumea de carcotasi :twoup:

 

:twoup:

 

pfoaaa cum e! Am innebunit :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.