Jump to content

Vand E46 330ci - 2002


alexrosiu

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu vreau sa fiu carcotas, insa in 2002 mai exista prefacelift?

 

la coupe da, sedanul doar e face-lift din 2002

Fiind un topic cu subiectul coupe noi la asta ne-am referit.

Sedanul facelift a aparut la sfarsitul anului 2001

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa fiu carcotas, insa in 2002 mai exista prefacelift?

 

la coupe da, sedanul doar e face-lift din 2002

Sedanul e facelift de prin 2001 septembrie, din cate stiu eu.. :)

 

Later edit: DE CE E MANUALA?? :)

Edited by spaceboy
Link to comment
Share on other sites

l-ai sunat tu sa ii dai 8000 si te-a refuzat ?

si daca masina e in stare buna si nu trebuie sa investesti nimic in ea , nu mai gasesti 3-400 de euro ca sa o iei, daca chiar ti-o doresti ?

negocierile astea pe net mi se par de prost gust. nu de alta, dar poate omul are nevoie de bani si iti raspunde ca da, vrea 8000 pe ea....vede toata lumea ca lasa la pret,si sigur se gaseste un taran sa il sune sa ii ofere 7, ca se gandeste ca e urgent.

Link to comment
Share on other sites

ieri puteam sa fac pariu ca omul o va vinde in cel mult 24h...

aproape imi pare rau ca mi-am luat cabrio 320 si am ratat asa o ocazie.ce poate fi mai frumos decat un coupe cu pachet M+muuuulte optiuni si motorizare 3000 benzina?

Link to comment
Share on other sites

Cum sa-ti iei nene Duster ? Uite aici masina de masina si mai raman si bani de benzina :) .

 

Nu vrei un teren ? :)

Edited by Billy M
Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa fiu carcotas, insa in 2002 mai exista prefacelift?

 

la coupe da, sedanul doar e face-lift din 2002

Sedanul e facelift de prin 2001 septembrie, din cate stiu eu.. :)

 

Later edit: DE CE E MANUALA?? :)

Ce faci man ai inviat? :twoup: E fain si cu manuala, cand mai vii prin Sv iti dau masina la o tura si o sa vezi ca e bine si cu manuala, e enervant cateodata in trafic dar te obisnuiesti .

Edited by Cosm1n
Link to comment
Share on other sites

Ce faci man ai inviat? :twoup: E fain si cu manuala, cand mai vii prin Sv iti dau masina la o tura si o sa vezi ca e bine si cu manuala, e enervant cateodata in trafic dar te obisnuiesti .

Salutare :) Te invit eu in Bucuresti cu manuala si-ai sa vezi ca e destul de grav. Oricum, nu e vorba ca e nasoala manuala in sine, ci ca m-am obisnuit eu prea mult cu automata si am devenit comod, si mi-e foarte tarsa sa trec la manuala din nou.. :)

Link to comment
Share on other sites

Daca va aduceti aminte acum cativa ani romanul fugea de cutie automata,dar acum cu traficul din Bucuresti e si normal sa-ti doresti aceasta cutie,altfel risti sa faci crampe musculare :)

Automata nu-ti mai da batai de cap in traficul aglomerat,te simti mai relaxat.

Link to comment
Share on other sites

e chiar trist ca s`a ajuns la pretul asta :)

 

Trist , dar adevarat . Asta e piata !

 

eu am vandut masina mea acum o sapt cu 8500 euro :), am dat pe ea 14000 si am mai bagat inca 5000 lejer, crede-ma ca era impecabila si nu am gasit sa o vand repede decat la pretul asta!

 

Marfa masina chiar as mai vrea sa cumpar una acum insa nu am bani!

Link to comment
Share on other sites

gratis chiar :)

glumesc oricum pret foarte mic,banuiesc ca are nevoie de cash urgent

Daca e mic pretul,fa si tu o oferta mai mare

 

 

:)

off-topic man esti multumit de e39-le tau?

sunt multumit deocamdata,dar de ce intrebi?

Link to comment
Share on other sites

Ba da dar daca tot a pus anuntul pe "UN FORUM" unde se poarta discutii am intrebat si eu...probabil ca daca o sa ma hotarasc sa vad masina si intru mai in amanunt o sa si sun.

Insa nu inteleg o chestie. De ce mi-ai raspuns tu la intrebarea mea care era adresata in mod direct altcuiva. E normal ca intr-o discutie deschisa pe forum in momentul in care cineva intraba ceva sa i se raspunde de oricine are habar despre chestia respectiva dar din moment ce intrbarea mea era exclusiv adresata initiatorului.

Deci de ce s-a creat sindromul acesta de bagare in seama in mod gratuit?

Cei care se simt, mai SCUTITI-NE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tocmai fiindca e un forum public, fiecare e liber sa posteze atata timp cat nu jigneste sau aduce injurii celorlalti. Bagatorul in seama de aici esti chiar tu ! Altfel, daca erai interesat de masina, ai fi urmat sfatul initiatorului si ai fi sunat de le bun inceput !

 

 

Cei care se simt, mai SCUTITI-NE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Fii serios. Nu cred ca e cazul sa te erijezi tu in purtator de cuvant.

Link to comment
Share on other sites

OK. Nu sunt purtator de cuvant dar cred ca multi s-au lovit de problema asta. Ca sa fim lamuriti nu sunt deranjat ca ai raspuns tu la replyul meu pentru ca nu este vorba de o chestie super importanta insa in alte situatii chiar sunt enervante atitudinile de genu asta.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.