Jump to content

my super car, BMW 318 is


clausthaler1

Recommended Posts

salutaree!am venit momentul sa pun si eu cateva foto la sectiunea aceasta,cu felina mea:

bmw 318 is coupe din 1996 cumparata in luna aprilie 2009 din germania.bari si oglinzi M///,dublu climatronic,jante BBS 17,i-am cumparat dvd auto alpine,amplificator DLS,subwoofer alpine,boxe focal etc etc...

 

:) :)

post-31383-1268207901_thumb.jpg

post-31383-1268207925_thumb.jpg

post-31383-1268207939_thumb.jpg

post-31383-1268207951_thumb.jpg

post-31383-1268208252_thumb.jpg

post-31383-1268208261_thumb.jpg

Edited by clausthaler1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cam asa zic si eu. Nu arata rau pisicul dar gentile acelea chiar nu se potrivesc.

 

Ma gandeam intr-o vreme si eu la un DVD player de acela dar ce faci ca iti acopera principala sursa de ventilatie din masina. Adica iarna caldura ioc si vara aer conditionat din parti. Sau ma insel?

Link to comment
Share on other sites

frumoasa, dar arata cam aiurea cu jantele negre

e chestie de gusturi...mie nu-mi plac argintii sau cromate.are tot poporul jante argintii la carute!!!oricum mai am un set de jante tot de 17 bmw ,argintii! :)

 

Cam asa zic si eu. Nu arata rau pisicul dar gentile acelea chiar nu se potrivesc.

 

Ma gandeam intr-o vreme si eu la un DVD player de acela dar ce faci ca iti acopera principala sursa de ventilatie din masina. Adica iarna caldura ioc si vara aer conditionat din parti. Sau ma insel?

te inseli...ecranul nu sta lipit de grila aceea...este suficienta distanta ,sa poata iesii aerul!cat despre jante negre ,este chestie de gusturi...mie asa imi plac negre,daca o vezi in realitate nu o sa-ti mai para aiurea,am si jante argintii pe 17 bmw.dar mie negre imi plac...au totii la masini jante argintii...cumpara-ti dvd cu incredere ...da bestial pe masina!!!

Edited by clausthaler1
Link to comment
Share on other sites

am avut eu Alpine IVA D105R

vezi ca se duce repede mecanusmul d ela ecran d eculisare.eu l-am avut de nou si intr-un an am fost cu el la garantie de 3 ori.pana la uirma l-am vandut

frumoasa masina si jantele cred ca se vad mai bine in realitate.mai ales daca erau mate :X

sa o stapenesti sanatos

Link to comment
Share on other sites

am avut eu Alpine IVA D105R

vezi ca se duce repede mecanusmul d ela ecran d eculisare.eu l-am avut de nou si intr-un an am fost cu el la garantie de 3 ori.pana la uirma l-am vandut

frumoasa masina si jantele cred ca se vad mai bine in realitate.mai ales daca erau mate :X

sa o stapenesti sanatos

merci...dar poate ai fost tu mai ghinionist,reeferitor la mecanismul de glisare...totusi este ALPINE// super firma!daca la astea se duce repede la alea facute pe vapor "no name" inseamna ca le arunca aia dupa o saptamana! :)

Link to comment
Share on other sites

foarte frumoasa .

 

Poti sa imi spui si mie cat tea costat dvd-playerul ?!

in jur de 2000 ron...e super scula...are GPS,tv,poti sa-i pui camera pt marsharier,touchscreen...iar sunetul este peste tot ce se gaseeste in materie de cd player auto,la noi pe piata!eu l-am gasit bine la 20 de mil...a costat 1200 euro cand a aparut!!! :)

Edited by clausthaler1
Link to comment
Share on other sites

merci...dar poate ai fost tu mai ghinionist,reeferitor la mecanismul de glisare...totusi este ALPINE// super firma!daca la astea se duce repede la alea facute pe vapor "no name" inseamna ca le arunca aia dupa o saptamana! :)

crede-ma ca stiu ce inseamna Alpine.daca ar fi sa schimb cd player-ul de pe masina cu altceva tot Alpine as pune.La celelelalte masini am avut totul alpine.si mie imi place cum se aude.Eu cand l-am luat pe al meu am dat 2500 lei.si sunt vreo 3 ani.

Link to comment
Share on other sites

merci...dar poate ai fost tu mai ghinionist,reeferitor la mecanismul de glisare...totusi este ALPINE// super firma!daca la astea se duce repede la alea facute pe vapor "no name" inseamna ca le arunca aia dupa o saptamana! :)

crede-ma ca stiu ce inseamna Alpine.daca ar fi sa schimb cd player-ul de pe masina cu altceva tot Alpine as pune.La celelelalte masini am avut totul alpine.si mie imi place cum se aude.Eu cand l-am luat pe al meu am dat 2500 lei.si sunt vreo 3 ani.

intradevar sunt super scule!!

Link to comment
Share on other sites

Imi raspunzi si mie te rog la cateva intrebari in legatura cu gps-ul de pe aparatul care il ai pe masina ..

Are antena incorporata sau este separata?

Poti sa pui orice navigatie sau doar originala Alpine?

Are memorie pt navigatie sau trebuie de fiecare data sa introduci un cd.?

Daca folosesti navigatia mai poti sa vizionezi si filme .?

 

 

On topic..Bafta cu pisica foarte frumoasa .. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.