Jump to content

Accident grav la iesirea din Iasi


Emiliannec

Recommended Posts

Politistii spun ca masina mergea cu viteza mare, a parcurs aproape in zbor 100 de metri din locul in care a iesit de pe sosea pana unde s-a oprit.

Anchetatorii vor stabili cauza pentru care a pierdut soferul controlul masinii, dar localnicii dau vina pe starea proasta a drumului. Cum toti cei patru ocupanti au fost aruncati din masina, nu se stie cine se afla la volan :)

Sursa.

R.I.P. http://forum.4tuning.ro/images/smilies/icon_sadblinky.gif

Link to comment
Share on other sites

am vazut ca tragedia a aparut si pe alte site-uri locale (gen bzi.ro) insa au exagerat prezentand imagini necenzurate de la locul evenimentului. Se pare ca unii ziaristi/jurnalisti nu inteleg drama prin care trec persoanele apropiate celor implicati in accident :) speculand astfel de momente pentru a atrage cat mai mult trafic pe site. Trist.
Link to comment
Share on other sites

am vazut ca tragedia a aparut si pe alte site-uri locale (gen bzi.ro) insa au exagerat prezentand imagini necenzurate de la locul evenimentului. Se pare ca unii ziaristi/jurnalisti nu inteleg drama prin care trec persoanele apropiate celor implicati in accident :) speculand astfel de momente pentru a atrage cat mai mult trafic pe site. Trist.

Chiar ca au exagerat ziaristii lu' papuc "bzi". :) Ce poate simti un membru al familiei sa vada pe cineva drag in halul ala! Chiar nu s-or gandi ziaristii aia ca cel care a murit are si el o mama, un tata, un frate, o sora?! Nenorocitii!!! :twoup: Merita dati in judecata si bagati in faliment pentru socul suferit de familia celui mort la vederea pozelor respective.

 

ce nenorociti ziaristii.cum dracu au putut posta acele pozepe bzi.ro?!?!?!mie mi s-a facut pielea de gaina....

Dumnezeu sa ii ierte!

 

noi suntem vinovati ca dam click pe ele.

De unde ai putea sa stii ca sunt puse asemenea imagini!?

Link to comment
Share on other sites

pai frate, e accident, ca daca dadeai click pe programul de la teatru nu apareau cadavre.

pozele cu corpul si fata acelui om sunt incredibile...si in filme cand vezi asa ceva te sperie si ti se face greata.....pozele cu masina nu deranjeaza asa tare,dar acel om.....

eu i-as scuipa in gura pe ziaristii aia,pentru ce am simtit eu cand m-am uitat la acele poze,nu mai spun de familia acelor oameni morti.eu aici nu mai postez nimic...mi-a stricat ziua.

Edited by Alex_wly
Link to comment
Share on other sites

Politistii spun ca masina mergea cu viteza mare, a parcurs aproape in zbor 100 de metri din locul in care a iesit de pe sosea pana unde s-a oprit.

Anchetatorii vor stabili cauza pentru care a pierdut soferul controlul masinii, dar localnicii dau vina pe starea proasta a drumului. Cum toti cei patru ocupanti au fost aruncati din masina, nu se stie cine se afla la volan :)

Sursa.

R.I.P. http://forum.4tuning.ro/images/smilies/icon_sadblinky.gif

 

 

asa ceva nu am vazut in viata mea.....D-zeu sa-i odihneasca in pace .

Link to comment
Share on other sites

Mereu cand vad link catre un site local intru cu retineri , nu doresc sa dau peste imagini necenzurate , si chiar nu stiu cum poti face fotografii de genul acesta , trebuie cel putin sa fi bolnav , dus cu capul.

Mereu cand e cate un accident grav , nu ai loc sa treci sau sa intervina pompierii de capete seci cu telefoanele in mana sa surprinda ''evenimentul'' , guri casca , de nu le-as da o amenda sa-i usture si-n c*r . :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.