Jump to content

BMW 745d Individual


LiviutzP

Recommended Posts

Da, inseamna ca neamtul a schimbat jantele cu astea pe care le ai pe masina, daca rezerva e tot Star 175. Si eu pe E65 am avut rezerva la fel ca jantele cu care era incaltata masina.

 

Cele mai misto pentru E65 sunt Style 128 pe 21', parerea mea. Eu am avut pe 19' pe masina, dar totusi pareau prea mici.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Pe departe cel mai bun produs de curatare/intretinere piele este Leatherique. La un mic search pe google o sa gasesti mai multi importatori pt acest produs in ro.

 

Nu e neaparat cel mai bun, e mai legendar el asa ca e de ani de zile pe piata. Uite eu am luat Colourlock spre exemplu, o vopsea pe nuanta pielii, au iesit scaunele ca noi. Se poate lua de pe ebay, in cateva zile iti ajunge.

 

http://leder-pflege.zett-eins.de/catalog/i...php?language=en

Link to comment
Share on other sites

Adaptive cruise control si Night Vision

 

 

 

Eu folosesc de la Sonax si sunt super multumit.

 

Mai pune ceva poze cu masina sa ne clatim ochii :twoup: ! Ma gandesc ca esti foarte multumit de ea.

 

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41Y4s-MYCRL._SL500_AA300_.jpg

 

Azi am fost la spalatorie si am vrut sa-i fac poze dupa ce ajung acasa, dar am prins ploaie cand m-am intors.....cum am mers asa am si venit, poate chiar mai murdara

Link to comment
Share on other sites

superba masina. sa o folosesti sanatos.

 

WLF - cred ca ai putea sa faci si tu un topic cu X5-ul "Masina mea". Sunt chiar curios cum arata masina. nu cred ca e un X5 face-lift pe forum inca.

Edited by Cosminbad
Link to comment
Share on other sites

Pai na 7 e taticul...

 

chemical guys nu e asa bun pe cat credeam. incearca meguiar's sau sonax daca vrei de la dan sau bmw original.

 

Ba chiar sunt foarte buni. Am polishat 2 masini cu o solutie de la ei si a iesit mai bine decat cu produsele de la sonax si chiar meguiar's...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

o bijuterie de masina, sa o stapanesti sanatos

 

eu am shadowline pe masina mea, adica ornamentele vopsite negru lucios, cred ca asa ai si tu. la mine s-au matuit cele de la baza geamului tot de la spalatorie, am incercat sa le polishez, dar necastigator, in ultima faza le-a vopsitorul meu negru lucios si au iesit perfect, nu se vede nici o diferenta fata de celelalte. am constat ca se matuiesc de la spuma activa doar daca masina nu este inmuiata cu apa in prealabil. Acum ii pun sa dea intai cu apa si nu am mai avut nici o problema.

Link to comment
Share on other sites

o bijuterie de masina, sa o stapanesti sanatos

 

eu am shadowline pe masina mea, adica ornamentele vopsite negru lucios, cred ca asa ai si tu. la mine s-au matuit cele de la baza geamului tot de la spalatorie, am incercat sa le polishez, dar necastigator, in ultima faza le-a vopsitorul meu negru lucios si au iesit perfect, nu se vede nici o diferenta fata de celelalte. am constat ca se matuiesc de la spuma activa doar daca masina nu este inmuiata cu apa in prealabil. Acum ii pun sa dea intai cu apa si nu am mai avut nici o problema.

 

 

Tot cele de la baza geamului mi s-au matuit si mie. Urmeaza sa le duc si eu la vopsit, alta solutie nu cred ca exista...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.