Jump to content

Cum vi se pare?


mafiotu_m3

Recommended Posts

Scuze ca m-a luat valul...nu am avut intentia sa spun nimic rau despre E30...dar in cazul de fatza nu m-am putut abtine cand am vazut geamurile laterale spate vopsite...ce o fi fost in capul proprietarului? Esti sigur ca sunt de sticla? Cat despre pasiuni...se pot spune multe...inca o data...no offence... :blink:

107320[/snapback]

Am fost azi si am vazut masina. Geamurile de pe spate nu sunt vopsite. Este un vinyl cu gaurele in culoarea masinii. Vizibilitatea este perfecta

Link to comment
Share on other sites

mafiotule, mah daca tie iti place (si asta conteaza cel mai mult).... du-o la o verificare ceva si asta iti va raspunde la nelamuririle legate de starea tehnica. Si ce daca e verde man.. o botezi "crazy frog" si aia e  :)

107485[/snapback]

asta e si sfatul meu du-te la bavaria sau la autotest in targ :) si daca da bine pe acolo succes si sa te bucurii de ea,daca nu :blink: mai cauta ca e plin buc de e30 :)

Link to comment
Share on other sites

asta e si sfatul meu du-te la bavaria sau la autotest in targ :) si daca da bine pe acolo succes si sa te bucurii de ea,daca nu :blink: mai cauta ca e plin buc de e30 :)

107601[/snapback]

 

Cine dreacu il primeste la Bavaria cu junghiul ala verde? :)

Link to comment
Share on other sites

Iti pun masina pe dyno si ii dau viteza maxima aproape fara ventilatoare in fata ei. Destepti baieti si destepti si aia care isi duc masina la ei :blink:

 

Ah... daca ai avut ghinionul sa ai masina zgariata pe mai multe parti si sa ii faci retusuri ca orice om normal ei o sa-ti zica ca a fost revopsita toata, probabil facuta praf si reparata :)

Edited by Kane
Link to comment
Share on other sites

Iti pun masina pe dyno si ii dau viteza maxima aproape fara ventilatoare in fata ei. Destepti baieti si destepti si aia care isi duc masina la ei  :)

 

107634[/snapback]

 

Si ce legatura are asta cu starea tehnica? :)

Daca scoate X cai,zic ei,este in stare buna? :)

 

 

ps

 

Am mai citit aici pe forum,domne motorul este bun,are 90% din puterea initiala :blink:

Link to comment
Share on other sites

Este un vinyl cu gaurele in culoarea masinii. Vizibilitatea este perfecta

107598[/snapback]

 

Da,asta schimba datele problemei :)

 

Gandeste-te bine daca vrei masina "clown",daca vrei ca toata lumea sa se uite la tine(ea),unii cu admiratie,cei mai multi ...fara. :blink:

 

Daca asta iti doresti,go for it. :)

Link to comment
Share on other sites

Da,asta schimba datele problemei :)

 

Gandeste-te bine daca vrei masina "clown",daca vrei ca toata lumea sa se uite la tine(ea),unii cu admiratie,cei mai multi ...fara. :blink:

 

Daca asta iti doresti,go for it. :)

107637[/snapback]

in ce sens clown??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mafiotule eu zic sa nu te arunci? Ai vazut ce a zis danny85? vb cu el si vezi ce stie de masina... Te cred si eu ca eshti super entuziasmat si ca vrei BMW si toate alea... asa eram si eu la varsta ta... dar gandeste-te bine inainte. Vezi ca in 2007 poti sa-ti aduci e30 din .de poate la bani mai putini si sigur mai buna.

 

Linisteste-te shi gandeste-te bine inainte. Ia pe cineva care stie masini cu tine si in care ai incredere... Take care shi... la multi ani ca doar pana la urma azi implinesti 17 ani... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mafiotule eu zic sa nu te arunci? Ai vazut ce a zis danny85? vb cu el si vezi ce stie de masina... Te cred si eu ca eshti super entuziasmat si ca vrei BMW si toate alea... asa eram si eu la varsta ta... dar gandeste-te bine inainte. Vezi ca in 2007 poti sa-ti aduci e30 din .de poate la bani mai putini si sigur mai buna.

 

Linisteste-te shi gandeste-te bine inainte. Ia pe cineva care stie masini cu tine si in care ai incredere... Take care shi... la multi ani ca doar pana la urma azi implinesti 17 ani... :blink:

109865[/snapback]

 

Ms moolt pt sfat si pentru urare :) ! Intr-adevar sunt super entuziasmat dar... am fost si am vazut masina si nu este asha cum spun majoritatea celor care au scris pe acest topic. Am fost si am vazut masina si ma asteptam sa fie "cazuta". Dar n-a fost asa. Masina arata si merge super-bine. Masina am fost s-o vad cu tata.

Referitor la 2007, m-am intersat, si taxa de inscriere o sa fie foarte foarte mare, ca ma tenta sa-mi aduc un M3 (e30).

Link to comment
Share on other sites

ma tenta sa-mi aduc un M3 (e30).

109895[/snapback]

 

nu vreau sa fiu rau dar nu-ti recomand sa-ti iei o masina asa de puternica,avand in vedere ca esti un novice al soselelor si ca masina "poate mult".

s-au intamplat o gramada de dezastre si toti isi spun:"aaa mie nu mi se poate intampla!!"

take care!

nu o sa fie prea roz cu intrarea asta,dar sincer de abia astept :blink:

Link to comment
Share on other sites

nu vreau sa fiu rau dar nu-ti recomand sa-ti iei o masina asa de puternica,avand in vedere ca esti un novice al soselelor si ca masina "poate mult".

s-au intamplat o gramada de dezastre si toti isi spun:"aaa mie nu mi se poate intampla!!"

take care!

nu o sa fie prea roz cu intrarea asta,dar sincer de abia astept :blink:

109902[/snapback]

 

Ms pt sfat. Treaba e ca din 10 persoane 8 mi-au spus acelasi lucru. Nu ma laud, dar sunt foarte constient ca oricand se poate muri din cauza unei masini, si ca niciodata NU trebuie sa iti pui mintea cu o masina. Eu puteam sa iau masina si sa merg cu ea de la 14 ani, dar am zis k e mai bine sa mai astept 4 ani dekt sa-mi puna stampila pe cazier si sa merg toata viata cu tramvaiul.

In alta ordine de idei, daca am 180cp :) sub capota nu inseamna k tre sa-i folosesc pe toti. Daca ai BMW nu inseamna ca tre sa mergi numai cu 150-200, se poate merge si cu 50-60 nu? si in + vreau sa ma invatz sa conduc ingrijit. Daca dau cu o dacie sa zicem, intr-o groapa se trece cu vederea ca e dacie, dar cu BMW-ul nu mai poti trece cu vederea pt ca fiind o masina joasa risti sa iti crape vreun spoiler, vreo janta....

P.S.: cum adik n-o sa fie prea roz cu intrarea asta?

Link to comment
Share on other sites

adica o sa platesti ceva taxe pt ursu ala frumos care o sa il iei de afara.dar decat sa dai 3000 aici sa mai bagi 1000 si sa mai afli ca masina a fost lovita rau ....mai bine stai linisti si peste cateva luni afli ce si cum cu taxele .ai dat comanda repede de un ursulet care arata mult mai bine in ger decat ale noastre si cam asta e.bafta oricum ,.dar nu sari la primul urs care il vezi dar daca iti place ...e decizia ta .ca sa ti faci o idee eu am cumparat un bmw care arata super bine si dupa aia am mai bagat de 3 4 ori valoare lui in el .ca sa arata cu adevarat bine si sa mearga.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.