Jump to content

Vand odorizante auto California Scents


Recommended Posts

nu vreau sa fiu carcotas... am si eu "pateu" d-asta de la California Scents, Golden State Delight... in denumire populara "miros de guma turbo"... dar

NU MI SE PARE CA MIROASE DELOC A GUMA TURBO! nu se aseamana cu parfumul din reprezentantele Nike, PadaMurre etc... as zice si ce firma-s alea dar nu cred ca se cade.

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Hello. Am auzit prin cunoscuti ca unele arome ar fi cele folosite de diverse magazine (adidas, etc), ai ceva date despre chetia asta ? Cand as putea sa vin sa le miros ? Sunt maniac cu odorizantele, asa ca n-o sa te retin aiurea :twoup:
Link to comment
Share on other sites

@iulian - momentan nu mai este cherry

 

@P.Dan - sincer cred ca iesi mai ieftin daca iei de la cineva din zona ta, am impresia ca e cineva si in TM

 

@kruger - odorizantele din respectivele magazine cred ca sunt CWS frutto sau acelea miros cel mai apropiat de ce cauti tu.

Link to comment
Share on other sites

Noi nu avem CWS frutto...

Pentru California scents, in Bucuresti:

-Zona P-ta Trapezului [ Gura de metrou 1 Decembrie 1918 ] 0723.697.255 Razvan

-Dr. Taberei intersectie str. Sibiu cu 1 Mai (fost Compozitorilor) 0723.823.142 Adi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.