Jump to content

E36 - D' white alpin cat - Limited Edition...


///M POWER

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

raman din ce in ce mai uimit de ce masini sunt prin Timisoara. Masina ta imi intareste conceptia ca in zona respectiva a tarii sunteti multi pasionati care modificati masinile cu gust si cu un plan bine pus la punct. Respect ! pentru modul in care arata masina si ce ai realizat (ar merita masinile prezentate si pe bmw-syndikat) Sa te bucuri de ea fara evenimente ! http://after12.myforum.ro/images/smiles/happy2.gif
Link to comment
Share on other sites

raman din ce in ce mai uimit de ce masini sunt prin Timisoara. Masina ta imi intareste conceptia ca in zona respectiva a tarii sunteti multi pasionati care modificati masinile cu gust si cu un plan bine pus la punct. Respect ! pentru modul in care arata masina si ce ai realizat (ar merita masinile prezentate si pe bmw-syndikat) Sa te bucuri de ea fara evenimente ! http://after12.myforum.ro/images/smiles/happy2.gif

:) :) :twoup: mersi ! :( :D :)

Link to comment
Share on other sites

superba masina. Si rotile dau foarte bine, dupa gustu meu :)

Sper sa am ocazia s-o vad si "live".

 

 

cica promite ca vine duminica si ne-o arata si ia si sis-ul cu el.... asa-i flavius ? :)

 

pe weekend cik ploua :twoup:(((((( aaaaaaa :((((((

si inka ceva, RH-uri nu is gata pana atunci... mai plang :D((((((

Link to comment
Share on other sites

superba masina... nu sunt mare adept al esapamentelor cu iesirile ridicate in sus, dar restul compenseaza :D :)

:D

 

superba masina. Si rotile dau foarte bine, dupa gustu meu :)

Sper sa am ocazia s-o vad si "live".

Eu am vazut-o si live, e superba. :D

Bafta

:) :twoup: :( ms ms

Link to comment
Share on other sites

foarte frumoasa masina ! Imi place mult cum ti-a iesit, se vede ca esti pasionat !

ms :)

 

hop si tu cu masina....iti urez un bun venit si sa dai jos porcaria aia de pe spate(stii tu ce) !!! cu rotile vad ca o rezolvi .... dar in rest AUR!!!

mai taci odata :))

Link to comment
Share on other sites

da ms, eleronu e original international model... cum e si masina...

inteleg,dar nu toata lumea stie asta si parerea mea nici nu da frumos,este doar o parere. credca i-ar sta mult mai bine cu cea de M3,aia mica,asa are cumnatul meu (bogdan 15ram) si da foarte bine.scz

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.