Jump to content

orce piesa bmw new sau mana a doua livrare din UK


Recommended Posts

Salut , sunt membru al acestui forum de ceva timp si totusi as vrea sa lansez o mica afacere cu piese din United Kingdom ( Anglia ).

 

Va rog pt cei care sunt interesati sa postati datele masini si piesa de care aveti nevoie . o sa raspund in cel mai sucrt timp posibil cu pretul total al piesei ( shippin + taxe ...)

 

 

modalitati de plata : numai paypal sau escrow nu accept alceva care sa nu fie sigur

Edited by 11COD
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

modalitati de plata : numai paypal sau escrow nu accept alceva care sa nu fie sigur

 

Da' de ce nu accepti cash sau banii la livrare ?

Posta Romana nu mai e sigura ? Pt cine nu ar fi sigur in cazul asta ?

De unde esti ?

 

Cum imi garanteaza mie paypalul ca nu-mi trimiti produse ce nu sunt in conformitate cu descrierea ? Poate vreau un parbriz si ajunge spart sau o capota si ajunge stramba . Tu vei spune ca ai trimis parbrizul intreg iar eu nu voi fi de acord cu tine pt ca mie mi-a ajuns spart. Cine-mi da mie banii inapoi ?

Edited by the_rifle
Link to comment
Share on other sites

Volan M pt 525d facelift din 10/2000

 

Specifica cu airbeg fara , comenzi pe volan fara ....

 

 

daca e vorba de modelul asta de volan . Cel din poza costa 240 de lire cu totul .

 

modalitati de plata : numai paypal sau escrow nu accept alceva care sa nu fie sigur

 

Da' de ce nu accepti cash sau banii la livrare ?

Posta Romana nu mai e sigura ? Pt cine nu ar fi sigur in cazul asta ?

De unde esti ?

 

Cum imi garanteaza mie paypalul ca nu-mi trimiti produse ce nu sunt in conformitate cu descrierea ? Poate vreau un parbriz si ajunge spart sau o capota si ajunge stramba . Tu vei spune ca ai trimis parbrizul intreg iar eu nu voi fi de acord cu tine pt ca mie mi-a ajuns spart. Cine-mi da mie banii inapoi ?

 

O sa vin personal in tara lunar ca tocmai mi-am luat un van . problema e ca nu am bani sa cumpar orce pisa pe care mi-o cereti . Nu stiu ce ai citit tu despre paypal sau nu stiu cate cunostinte ai in domaniu respecti dar iti pot spune ca esti protejat cu clauza daca citesti termenii repectivi de la ei de pe site . Atata timp cat primesti produsul si nu esti multumit de el poti sa il rambursezi si iti primesti banii inapoi . crede-ma stiu mai bine sunt si programator in acelasi timp .

 

iar daca nu e bine escrow cea mai buna solutie .

 

Orcum nu doersc cehatia asta ca un om interesat de afacere nu ma intereseza sa trimit pises stricate sau lucruri nefunctionale .

 

 

 

 

salut,m-ar interesa si pe mine un pret pentru:

-capota face lift

-aripi face lift

-faruri cu lupa si xenon daca au,tot de face lift

-toate acestea sunt pentru un seria 3-e46,din 2000

mersi si bafta in noua afacere

 

 

 

Sal o sa iti dau maine un pret complet dupa ce ma intorc de la atelier . Avem masina ats ala dezmembrat am facut niste poze sa imi zici daca componentele din imagine sunt cele cerute .

 

De preferat ar fi pt cei care vreti faruri sa nu comandati din uk . Sunt probleme cu regaljul ... dupa cum stiti aici masinile au volanul pe partea dreapta si farul de pe stanga bate mult mai intens si mai sus decat cel de pe dreapta .

 

Asta e o probema in romania pt ca o sa deranjati particpantii la trafic :))

 

Sau poate nu sunt eu foarte bine informat si puteti voi sa faceti modificareile pt parametrii de romania . Farurile se potrivesc perfect reglajul fiind singurul inconvenient .

post-3551-1270574445_thumb.jpg

post-3551-1270574983_thumb.jpg

post-3551-1270574996_thumb.jpg

Edited by 11COD
Link to comment
Share on other sites

Volan M pt 525d facelift din 10/2000

 

Specifica cu airbeg fara , comenzi pe volan fara ....

 

 

daca e vorba de modelul asta de volan . Cel din poza costa 240 de lire cu totul .

 

modalitati de plata : numai paypal sau escrow nu accept alceva care sa nu fie sigur

 

Da' de ce nu accepti cash sau banii la livrare ?

Posta Romana nu mai e sigura ? Pt cine nu ar fi sigur in cazul asta ?

De unde esti ?

 

Cum imi garanteaza mie paypalul ca nu-mi trimiti produse ce nu sunt in conformitate cu descrierea ? Poate vreau un parbriz si ajunge spart sau o capota si ajunge stramba . Tu vei spune ca ai trimis parbrizul intreg iar eu nu voi fi de acord cu tine pt ca mie mi-a ajuns spart. Cine-mi da mie banii inapoi ?

 

O sa vin personal in tara lunar ca tocmai mi-am luat un van . problema e ca nu am bani sa cumpar orce pisa pe care mi-o cereti . Nu stiu ce ai citit tu despre paypal sau nu stiu cate cunostinte ai in domaniu respecti dar iti pot spune ca esti protejat cu clauza daca citesti termenii repectivi de la ei de pe site . Atata timp cat primesti produsul si nu esti multumit de el poti sa il rambursezi si iti primesti banii inapoi . crede-ma stiu mai bine sunt si programator in acelasi timp .

 

iar daca nu e bine escrow cea mai buna solutie .

 

Orcum nu doersc cehatia asta ca un om interesat de afacere nu ma intereseza sa trimit pises stricate sau lucruri nefunctionale .

 

 

 

 

salut,m-ar interesa si pe mine un pret pentru:

-capota face lift

-aripi face lift

-faruri cu lupa si xenon daca au,tot de face lift

-toate acestea sunt pentru un seria 3-e46,din 2000

mersi si bafta in noua afacere

 

 

 

Sal o sa iti dau maine un pret complet dupa ce ma intorc de la atelier . Avem masina ats ala dezmembrat am facut niste poze sa imi zici daca componentele din imagine sunt cele cerute .

 

De preferat ar fi pt cei care vreti faruri sa nu comandati din uk . Sunt probleme cu regaljul ... dupa cum stiti aici masinile au volanul pe partea dreapta si farul de pe stanga bate mult mai intens si mai sus decat cel de pe dreapta .

 

Asta e o probema in romania pt ca o sa deranjati particpantii la trafic :))

 

Sau poate nu sunt eu foarte bine informat si puteti voi sa faceti modificareile pt parametrii de romania . Farurile se potrivesc perfect reglajul fiind singurul inconvenient .

da asta este modelul de care te-am intrebat,zi-mi si un pret doar pt capota si aripi,cu farurile asa este.

si zi-mi te rog cand ajungi in tara,iti pot trm un avans,pt ca am incredere,nu te uiti sa ma pacalesti pe mine pt 3piese sa-ti strici afacerea

Link to comment
Share on other sites

salut, bara fata M5 pt. e39, fara grila, proiectoare si bandouri... etc. preferabil OEM second hand, pret pls.

ms.

astept un raspuns!

 

 

Sal au baietzii si un 2003 525 Sport zi-mi daca bara din imagine corespunde cu ce mi-ai zis tu . Va rog sa-mi dati ragaz pana maine si va dau preturile la tot ce mi-ati cerut si ce am gasit bine inteles .

post-3551-1270577118_thumb.jpg

post-3551-1270577130_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aduci si jante .???Ma intereseaza ceva pentru e36 ..

 

Din ce localitate esti in Romania...

 

 

Ce jante vrei ? Sunt din Valcea .

 

 

 

E39 5 series set of 4 x 18 inch alloys - 550 Lire

2005 onwards 3 series set of 4 x 19 inch sport alloys - 900 Lire (M )

post-3551-1270578170_thumb.jpg

post-3551-1270578184_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

salut, bara fata M5 pt. e39, fara grila, proiectoare si bandouri... etc. preferabil OEM second hand, pret pls.

ms.

astept un raspuns!

 

 

Sal au baietzii si un 2003 525 Sport zi-mi daca bara din imagine corespunde cu ce mi-ai zis tu . Va rog sa-mi dati ragaz pana maine si va dau preturile la tot ce mi-ati cerut si ce am gasit bine inteles .

da, asta e bara care ma intereseaza..

Link to comment
Share on other sites

ma intereseaza volanta pt un 318is 92/5 motor g/18-4s-1 m42 coupe fara clima

pret nou si cel la mana a doua

 

 

 

Part Info M 42 B 18

Vehicle Info BE51 Plate Dims (mm) Coupe

Cover Diam 140

QTY OF FIT

 

 

Pret 290 Lire noua de la Luk

 

 

la mana a doua iti zic maine nu stiu exact acum. Trebuie sa fie mai ieftina pt dumnezeu o masina modelul asta e 1300 de lire toata :)

Edited by 11COD
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.