Jump to content

e 60,,, viva bmw,,,,,,,


florinboss

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Crezi ca daca ai pus mana pe un e60 cu clima bi-zonica ca tipul ala cu audi Aseis, impresionezi pe careva? de vii sa arunci asa texte gen '' full optzional'' cand tu, sunt sigur ca nici macar nu stii care sunt toate optiunile disponibile pentru e60.
Link to comment
Share on other sites

Crezi ca daca ai pus mana pe un e60 cu clima bi-zonica ca tipul ala cu audi Aseis, impresionezi pe careva? de vii sa arunci asa texte gen '' full optzional'' cand tu, sunt sigur ca nici macar nu stii care sunt toate optiunile disponibile pentru e60.

ba ,,fetito ,,da pe tine te-a intrebat careva ceva ??? asa ca dai cu gaz si via ,,,,,,,

Link to comment
Share on other sites

Foarte ,,frumoasa ,,masina.

mersi ,,mersi ,,,mai gasesti si baieti buni ,,pe forumul asta ,,,,,,grazie

 

Crezi ca daca ai pus mana pe un e60 cu clima bi-zonica ca tipul ala cu audi Aseis, impresionezi pe careva? de vii sa arunci asa texte gen ''optzi full onal'' cand tu, sunt sigur ca nici macar nu stii care sunt toate optiunile disponibile pentru e60.

ma ,tu mai invata sa scrii "full optzional "si dupa mai vii sa vorbesti cu mine :twoup:

 

cat tine promotia asta la virgule?

tine ,tine ,fara numar,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Link to comment
Share on other sites

full opzional

florinboss :() exceptional nume :twoup:

Boss-ule, are dotari fara numar? Si doar 90k km bineinteles.

 

Sustin si semnez :( :D

mh ,da ce stii tu ce si cum ,cred ca dai pe afara de atata experienza ,,,

 

"shi mashina faina sh merji ghini, cum trebe? "

creca merg mai ghini ca tini oi,,,ce zici ??

 

Misto masina

 

Daca vrei s-o vinzi ce mai cauta la sectiunea Masina mea ????? :)

poi deocamdata ma dau cu ea ,,deci este MASINA MEA :) inca

 

mai baga poze :D :D

post-35001-1272302436_thumb.jpg

post-35001-1272302574_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

mda,,,,,,,,pai hai sa imi spun si eu parerea mai,,,,,,nea boss florin cu un bemveu fulllll,,,,,,,, fulll,,,,,,,,,, fulll,,,,,,,,,,,,,opzional care are,,,,, are,,,,dart de fapt,,,,,,n-are,,,,,,, n-are:::::::

de obicei nu deschizi un topic in care sa te crezi superiori celor care ti-l si viziteaza<topicul ma refer,,,,,asta ca sa intelegi>.

iti doresc sa stapanesti sanatos masina,,,,,,,dar ca si sfat ti-as spune ca ar fi mai bun au audi Q7 sau un ML pentru tine.sau mai sti tu masinile alea exceptionale in care familile noastre au fost si la mare si la munte si la munca si peste tot????

DACIA coane.cred ca singurul E60 de pe forum cu tevile alea indoite in jos si in plus de asta o masina banala si tu vii cu ba$ini d'astea pe aici.

acum sa sti ca nu ma astept decat la multa carne in frigider. :twoup:

bafta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.