Jump to content

Chilipiruri


cristimm

Recommended Posts

Propun acest topic in care fiecare sa scrie ce piese, accesorii sau orice are legatura cu bmw si ati gasit la un pret bun.

 

Am sa incep eu:

 

Bujii Brisk DR15LDC in carrefour la incredibilul pret de 35 RON/set de 4 bucati. (am atasat catalogul Brisk pentru a verifica compatibilitatea - catalogul e complet dar filtrat dupa bmw si bujia respectiva).

Link to comment
Share on other sites

s-ar putea ca unii sa considere topicul hilar cel putin , posesori de bmw care cauta chilipiruri e un nonsens pt ei ...

 

S-ar putea ca pe unii sa nu-i intereseze de acest aspect, imi place sa cred ca majoritatea posesorilor de bmw nu sunt fazani care arunca cu banii aiurea. :twoup:

 

Oricum totul e relativ, poate cuiva o sa i se para un chilipir un anumit M6 pus la vanzare si o sa posteze aici cu toate ca pentru marea majoritate ramane doar un vis.

Link to comment
Share on other sites

Unde vine chestia aia CRM ? ca nu imi dau seama nici de o culoare din schita...

 

se lipeste "sub scrumiera", in fata schimbatorului. Mie mi-a venit neagra (asa si voiam) iar cand am intrebat de disponibilitatea culorilor mi s-a spus ca n-am de ales :twoup:

 

o consider utila pt. ca nu mai zboara aiurea prin masina brichete, telefoane si alte obiecte care n-ai unde sa le pui decat acolo.

 

pretul il consider un chilipir avand in vedere "disponibilitatea" piesei la sh si preturile practicate.

 

cred ca s-a observat in timp ca posesorii de bmw nu fac parte integral din "upper class, e90/60/f01 chauffeurs" :) mai suntem si unii saraci pe Pamantul asta.

Edited by CRM
Link to comment
Share on other sites

inteleg. Imi aduc aminte ca aveam la aia manuala. La asta automata am consola alba si un spatiu generos pe langa schimbator, cu o suprafata de lemn. Asa ca nu ar merge la mine.

oricum cred ca e o idee buna sa postam daca am gasit ceva la pret avantajos.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Azi am vazut in carrefour nu mai putin de 3 GPS-uri la preturi sub 200 RON. Cel mai ieftin dintre ele costa 140 ron :twoup:.

 

Sunt constient ca ca nu au cine stie ce functii dar pentru cineva care vrea doar un GPS care sa-i spuna cum ajunge la o anumita adresa cu siguranta ca modelele ieftine de mai sus fac fata cu brio.

Link to comment
Share on other sites

mi-am luat aspirator auto de la auchan cu 20 de lei..am zis ca daca tine 2 operatiuni isi scoate banii..apoi l-am vazut si la kaufland la 40 de lei :twoup:

 

 

Sa ne spui si cum merge, cele ieftine de obicei nu trag prea bine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.