Jump to content

Ce detector de radar folositi ?


Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Si ca tot vorbim de detectoare, lu' tovarasu' ministru de la (organele) interne nu prea ii plutesc corabiile asa ca ce si-a zis: hai sa interzicem detectoarele ! Ati auzit si voi la radio , nu ?

246989[/snapback]

P O F T I M ?

Nah daca o fi asa at ura pt beltronics STi driver... :blink: (iar scot bani din buzunar...)

Link to comment
Share on other sites

Din mass media am auzit si eu..ca ar circula niste modificari la noul cod rutier...printre care si interzicerea detectoarelor de radar...

247464[/snapback]

Scot detectoarele de radar de ce, ca nu fac hahalerele destui bani pe carca noastra? Jigodiile naibii...

Link to comment
Share on other sites

stai linistit ca au inca suficienti clienti ca sa isi scoata cota de spagi, ideea cu scoaterea e a lui Fatuloiu, asta nu putem sa-l suspectam ca nu ar fi corect, ce vrea el e oarecum corect, asa e in toata Europa, ce-i drept in SUA doar in unele state e interzis detectorul, in rest e liber.
Link to comment
Share on other sites

Daca e sa o iei pe bune..putem spune ca ne interzice un drept fundamental...acela de a sti cand suntem iradiati..sau, altfel spus, ...acela de a ne spiona intimitatea...practic suntem supravegheati ce facem noi pe strazile patriei ( e cam trasa de par a a doua :blink: )
Link to comment
Share on other sites

Daca e sa o iei pe bune..putem spune ca ne interzice un drept fundamental...acela de a sti cand suntem iradiati..sau, altfel spus, ...acela de a ne spiona intimitatea...practic suntem supravegheati ce facem noi pe strazile patriei ( e cam trasa de par a a doua :blink: )

247951[/snapback]

 

Esti tare, la motivul asta de avea un detector de radar nu m-as fi gandit... poate dai vreo idee unor avocati care nu au ce face :)

Link to comment
Share on other sites

Degeaba...daca legea interzice in mod expres detectoarele...cred ca si pe bicicleta daca-l folosesti te amendeaza :blink:

248385[/snapback]

Asta daca ti-l gaseste mai intai. Abia aici si nu numai isi are utilitatea STi driver-ul de la beltronics. Brava lor! Apropo, are cineva de vanzare p-aci la pret bun dar nou?

Multzam!

Link to comment
Share on other sites

Vezi ca am postat acum 2 zile ce am pe stoc..mai am 1 sau 2 buc STI Driver , noi noute , sigilate in tipla la pret unic 1400RON.

 

 

 

 

 

 

Asta daca ti-l gaseste mai intai. Abia aici si nu numai isi are utilitatea STi driver-ul de la beltronics. Brava lor! Apropo, are cineva de vanzare p-aci la pret bun dar nou?

Multzam!

248468[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

Pentru cine e interesat

 

Beltronics RX65 -850 RON

Beltronics STi Driver - 1400 RON

Beltronics 955 -535 RON

Cobra 9930-480 RON

 

 

Pe drum, ajung in 10 zile-

Valentine One- 1400 RON

Beltronics 975R- model European 1100 RON

Beltronics 940-480 RON

Beltronics 955-530 RON

 

Vezi ca am postat acum 2 zile ce am pe stoc..mai am 1 sau 2 buc STI Driver , noi noute , sigilate in tipla la pret unic 1400RON.

248474[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

Lasati-l colegilor sa-si vanda omul marfa. Nu de alta dar ne scuteste de a arunca cu banii dupa permis :blink: Vand si eu beltonics RX65. E nou la cutie cu 2 ani garantie. Vreau STi driver nu de alta :)

Detalii pe pm.

USABOY, imi poti zice te rog care e frecventa pt python la STi driver? Daca e 24,158 at mai ai un client :) Pe RX65 tot 24,158 imi indica de asta nu prea l-ash da.

Link to comment
Share on other sites

Sincer nu stiu..Eu folosesc un Valentine One care nu indica frecventa..

 

si pentru forum, postez rezultatele la ultimele teste dintre detectoarele de radar ..Vizioniare placuta :blink:

 

Testare Detectoare Radar Martie 2007

 

 

Lasati-l colegilor sa-si vanda omul marfa. Nu de alta dar ne scuteste de a arunca cu banii dupa permis :) Vand si eu beltonics RX65. E nou la cutie cu 2 ani garantie. Vreau STi driver nu de alta :)

Detalii pe pm.

USABOY, imi poti zice te rog care e frecventa pt python la STi driver? Daca e 24,158 at mai ai un client :) Pe RX65 tot 24,158 imi indica de asta nu prea l-ash da.

248548[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

beltronics express 910

 

???'stie cineva ceva de el? merita 100dolari?

248925[/snapback]

A fost primul meu detector! :blink: E bun, isi face treaba constiincios si acum pt socru-miu. Pretul mi se pare cam mare, incearca 150 lei maxim.

Link to comment
Share on other sites

A fost primul meu detector!  :blink: E bun, isi face treaba constiincios si acum pt socru-miu. Pretul mi se pare cam mare, incearca 150 lei maxim.

248977[/snapback]

mersi de informatie

nu am avut pana acum detector,desi am permis de vreo 12 ani,dar treb sa'mi iau unul...nu prea scump,chiar folosit

prefer bell :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.