Jump to content

[Vand] 320d E90


hornetb

Recommended Posts

ce ai patit domne cu pretul asta :rolleyes:

 

nu mai am bani de paine si m-am gandit ca daca o dau imi iau si gogosi :p

 

e tiganita masina, bleaaah

 

domnule BUN GUST, unde, care-i marea tiganeala ?:)

 

testeaza probabil,desi tot apare unu care o sa zica iti dau 5000 =)))

 

nu-i nimic, atunci o punem 4500 :))

 

E asa greu sa pui niste poze?

 

la pretul asta asa mare, mai vrei si poze ?:)

 

schimbi cu e46 FL din 2005 320d + dif din partea mea

 

da frate, schimbam cu ce vrei tu :)

 

 

aia E :)

 

Pret nou, bomba, masina deosebita, clima bizonica, trapa electronica, etc samd: 7399 E, toate taxele incluse ! P.S. ROG SERIOZITATE MAXIMA !

 

Ofer si garantie all inclusive 12 luni sau 30 000 km !

Link to comment
Share on other sites

vezi maestre, n-a fost asta, a fost doar un furtunas ce chiar nu m-a costat nimic :) bine, daca faceam cumva sa vin la tine la "reprezentanta" (ce bine suna :) ) , sigur dadeam cel putin vreo "7000lei" . scrie mai jos la ***** ce a fost :)

 

 

Sincer, eu nu as cumpara masina de la tine, la cum scrii, masina saraca trebuie sa te suporte.

 

Pacat de BMW, imi doresc sa vina vremea sa nu-si mai permita toti sa detina un BMW.

 

DPF o sa il schimbe/anuleze cel ce va cumpara masina mai devreme sau mai tarziu.

 

Multa bafta, poate o vinzi unuia ca tine si o sa te sune sa iti vorbeasca la fel cum aberezi pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Da, am vreo 2 476 542 de frustrari de cand eram mic si luam bataie la palma =))

:laugh:

dumnezeule,ce m am distrat...bafta la vanzare,orice ai incerca sa vinzi... am o intrebare pe langa,am citit la inceputul postarii tale,k ai avut probleme cu butonul idrive. am si eu aceiasi problema,de ceva timp nu my merge deloc... :no: am si eu o intrebare... cum ai rez problema,unde,cat te a costat si daca ai my avut probleme dupa.. multumesc anticipat si inca odata bafta la vanzare... :thumbsup: stima tuturor...

Link to comment
Share on other sites

Sincer, eu nu as cumpara masina de la tine, la cum scrii, masina saraca trebuie sa te suporte.

 

Pacat de BMW, imi doresc sa vina vremea sa nu-si mai permita toti sa detina un BMW.

 

DPF o sa il schimbe/anuleze cel ce va cumpara masina mai devreme sau mai tarziu.

 

Multa bafta, poate o vinzi unuia ca tine si o sa te sune sa iti vorbeasca la fel cum aberezi pe forum.

 

"Sincer, eu nu as cumpara masina de la tine" - sa stii ca ma doare tare acest regretabil aspect :)

"la cum scrii, masina saraca trebuie sa te suporte." - cum scriu ? :) ah, ca scriu la misto, sau ? ca greseli ma-ndoiesc c-as avea, dar poate-mi poti arata macar asta, ca lamuriri oricum n-ai dat in legatura cu km. Ai zis doar ca-s prea multi, ca ies prea multi :) Cum ca as declara eu prea multi, imposibil de facut intr-un timp asa de scurt, nu ca as declara prea putini, ci prea multi, culmea :)

 

"Pacat de BMW, imi doresc sa vina vremea sa nu-si mai permita toti sa detina un BMW." - o zici de parca nu mi-as fi permis sa detin un BMW. Nu stiu de ce, dar e parerea ta, respectabila :) De fapt, ce mai tot zic aici, ai dreptate, nu mi-l permit, nu mi l-am permis niciodata, de aia-l vand la super pret :)

 

"DPF o sa il schimbe/anuleze cel ce va cumpara masina mai devreme sau mai tarziu." - Sigur, asta-i valabil la/pentru orice BMW. Dar nu pentru ca a avut eroarea aia, aia am zis de la ce era, iar tu o dadeai ca-i 7000 RON. Sigur, tu lucrezi la vreo reprezentanta BMW, unde probabil ca bagati la oameni sa schimbe filtrul de particule, cand de fapt era doar un amarat de furtun. "Prostul" de unde sa stie, va crede, ca deh...masina are ceva km :)

 

"Multa bafta, poate o vinzi unuia ca tine si o sa te sune sa iti vorbeasca la fel cum aberezi pe forum." - unul ca mine macar nu lanseaza acuzatii nefondate, fara pic de bun simt :) Cu ce anume "aberez" ? :) In rest, multumesc pentru urari :)

 

Desi, repet, aici nu mi-ai lamurit-o cu nr. km, de care zici ca-i declar prea multi, nu prea putini, inchei prin a iti multumi totusi, pentru faptul ca pe privat, ai fost baiat fain si mi-ai spus ce te-am rugat in legatura cu numarul km acelor masini. Pentru asta iti multumesc, raman dator.

 

Multa bafta in continuare!

 

In primul rand jantele mi-au sarit in ochi, neavand nici o treaba cu masina pe langa asta mai sunt si replici, bine, nici nu exista oem modelul asta.

 

Pachetul M l-ai pus degeaba daca nu schimbi si suspensia, e prea ridicata si oricum nu da bine pachet M cu jantele alea.

 

La stopuri nu inteleg ce-ai vrut sa faci si cum ai facut, rezultatul e dezastruos. Mai bine cumparai direct stopuri blackline si rezultatul era altul.

 

Extraordinar, fantastic, jantele ti-au sarit in ochisori, ti-au ranit cumva vreunul dintre cei doi frumusei ? Ce sa fac, daca n-am avut bani de jante originale, smechere, BMW, mi-am luat si eu ce mi-am permis si ce mi-a placut. Nu e obligatoriu sa placa tuturor, cred ca important e ca mie mi-au placut.

 

Pachetul M l-am pus pentru aspect amice, nu ca sa merg cu 200, in loc de 150, pe curbe. Pentru mine e suficient de joasa, nu-mi doresc mai mult, din destule motive. WTF ? Nu da bine pachet M cu jantele alea pentru tine, eu sunt fericit cu ele, iar cine nu e si ar fi sa o cumpere, le schimba si gata,

 

Iar faza cu stopurile cred ca am explicat-o, ce drac sa fac, nu mi s-a parut o investitie neaparat necesara, mare scofala ce-am facut. Ce sa-i facem, n-avem toti mii de euro, ca tine, de bagat in masina.

 

Hai ca masina nu arata chiar asa de rau. Bafta la vanzare oricum !

 

Multumesc!

 

Jantele schimbate si se schimba mult aspectul,ceva pe 17-18 oem neaparat. Niste poze mai clare, pentru cumparator ar da mult mai bine, estea de pe autovit parca sunt intinate.

 

Dude, fiecare cu placerea lui, jantele sunt pe 17, sunt super ok pentru mine, cine nu le place sa le schimbe cand si-o lua masina, big deal.

 

Si km inapoi inainte la 200k+ !

 

Hai sa ne bagam in seama fara sa stim despre ce este vorba, fara vreo dovada.

 

aia cred ca sunt km reali

 

Km reali sunt egali cu numarul bunului simt al tau. Cam 4 846 000 .

 

Asa se vinde o masina mai nou?

 

How ?

Link to comment
Share on other sites

Vezi ca eu ti-am vorbit frumos de fiecare data "saracio".

Acum am vazut postul tau inteligent de pe topicul lui pokemon.Oricum dupa o perioada scurta a scazut 2k din pretul initial, deci am avut dreptate in privinta pretului; pentru cei ce se agitau pe aici, stiu ei care sunt.

 

Ai o masina la vanzare de 2 ani , pai ma eu nu sunt asa sarac ca tine, eu cand imi vand masina cer pretul care este pe piata si o dau repede , nu stau sa ma tiganesc pentru cateva sute, nu am mentalitate ta "desteapta".

Stai linistit ca eu nu ma zgarcesc cand imi iau masina, imi iau doar ce imi place si dau cat face.

Si pot sa imi exprim parerea daca o masina face sau nu cat cere proprietarul, nu este forumul tau sa imi dai tu lectii.

Daia ai vandut-o ca ai pus-o la pretul corect de fiecare data.

 

Si sa fi fericit, ca iti dau un sfat: ia ceva lectii de conduita.Poate, poate inveti ceva.

Link to comment
Share on other sites

Acum cati km are masina? Alte probleme fata de cele de pe prima pagina sau s-au mai rezolvat din ele?

Un pret daca se poate ca m-am cam pierdut in comentarii si daca ti-ar surade schimb cu Audi A4 B7 Avant 2.0tdi

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.