Jump to content

OFERTA DE CRIZA


Recommended Posts

REZOLV INMATRICULARI PE ROMANIA LEGAL 100% INDIFERENT DE TAXA CAPACITATEA MOTORULUI SAU NORMA DE POLUARE LA CELE MAI BUNE PRETURI FARA ILEGALITATI PT MAI MULTE INFIRMATII SUNATI LA 0758691009 CA NU SUNT TOT TIMPU LA CALC
Link to comment
Share on other sites

@Arpi, in conditiile in care nu oferi detalii despre procedura de inmatriculare asta legala de care zici tu, topicul urmeaza a se inchide...

 

asteptam raspunsul tau, chiar daca nu prea stai la calculator.

Link to comment
Share on other sites

REZOLV INMATRICULARI PE ROMANIA LEGAL 100% INDIFERENT DE TAXA CAPACITATEA MOTORULUI SAU NORMA DE POLUARE LA CELE MAI BUNE PRETURI FARA ILEGALITATI

Pai sincer serviciul oferit de el este cat se poate de legal si normal....nu spune ca nu platesti taxa, nu spune nimic ilegal......probabil pentru un comision se ocupa el de toate actele si drumurile.

Link to comment
Share on other sites

...PT MAI MULTE INFIRMATII SUNATI ..

asa e, din infirmatiile lui nu rezulta ca nu s-ar plati taxa auto... insa lasa sa se inteleaga

REZOLV INMATRICULARI PE ROMANIA LEGAL 100% INDIFERENT DE TAXA CAPACITATEA MOTORULUI SAU NORMA DE POLUARE
Link to comment
Share on other sites

asa e, din infirmatiile lui nu rezulta ca nu s-ar plati taxa auto... insa lasa sa se inteleaga
REZOLV INMATRICULARI PE ROMANIA LEGAL 100% INDIFERENT DE TAXA CAPACITATEA MOTORULUI SAU NORMA DE POLUARE

Ce conteaza taxa de inmatriculare pentru el atata timp cat o platesti....... fara suparare sunt satul de genul acesta de "combinatori" am avut foooarte multe experiente , toate neplacute cand am vrut sa imi imatriculez 525i E34 din 91....cu firme "specializate", cu oameni de la RAR.

Daca intradevar se poate face ceva... se face in liniste si pace :twoup: nu cu trambite si tam-tam :)

Link to comment
Share on other sites

se poate rezolva si fara sa platesti taxa dai administratia financiara in judecata si dupaia statu si nu mai platesti nici o taxa de inmatriculare si iti platesc ei si cheltuielile de judecata
Link to comment
Share on other sites

se poate rezolva si fara sa platesti taxa dai administratia financiara in judecata si dupaia statu si nu mai platesti nici o taxa de inmatriculare si iti platesc ei si cheltuielile de judecata

Este o discutie foarte veche.......nu poti sa dai statul in judecata decat dupa ce platesti taxa(, asa vorbe aruncate din fata calculatorului stim toti.

Astept cu nerabdare si real interes detalii despre serviciul oferit de acest coleg...pana atunci eu am incheiat "poluarea" topicului.

Link to comment
Share on other sites

apai daca nu raspunzi cum sa dam de tine

0758691009 este numarul meu ma poti suna cand vrei

 

 

asa e, din infirmatiile lui nu rezulta ca nu s-ar plati taxa auto... insa lasa sa se inteleaga
REZOLV INMATRICULARI PE ROMANIA LEGAL 100% INDIFERENT DE TAXA CAPACITATEA MOTORULUI SAU NORMA DE POLUARE

Ce conteaza taxa de inmatriculare pentru el atata timp cat o platesti....... fara suparare sunt satul de genul acesta de "combinatori" am avut foooarte multe experiente , toate neplacute cand am vrut sa imi imatriculez 525i E34 din 91....cu firme "specializate", cu oameni de la RAR.

Daca intradevar se poate face ceva... se face in liniste si pace :twoup: nu cu trambite si tam-tam :)

nu se face cu trambite si tam tam .... se face o treaba cats e poate de legal multi cunascatori manglitori auto zice ca e imposibil ... dar eu dovedesc ac e posibil.. oricum care vrea mai multe informatii sa sune la 0758691009

Link to comment
Share on other sites

probabil are pe cineva cu handicap si o inmatriculeaza pe numelelui...la urma o vinde actualului propietar...poate asa eschiveaza taxa...

 

nu poti inmatricula decat o masina pe persoana cu handicap, care daca o vinzi mai repede de 5 ani mi se pare, esti obligat sa platesti taxa.

Link to comment
Share on other sites

...multi cunascatori manglitori auto zice ca e imposibil ... dar eu dovedesc ac e posibil.. oricum care vrea mai multe informatii sa sune la 0758691009

daca manglitorii aia zice asa, atunci o sa te sunam pe telefon.

 

topicul se inchide , pana la clarificarea legalitatii ofertei!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.