Jump to content

Poze cu X3-ul meu


Cosminbad

Recommended Posts

reloaded :) ieri am fost la Sambata de Sus aici langa Fagaras si era zapada mare , am facut cateva poze de impresie. din nou , f multumit de X-drive cu conditia sa nu intreci masura. cateodata se simte lipsa reductorului si cauciucurilor de iarna , dar la ce imi trebuie mie masina(deplasari la munte prin zapada data cu plugul sau sa ies din vreo parcare mai inzapezita , e suficient) Am folosit HDC atat cu spatele cat si cu fata si e destul de intersant. cu spatele mi-a fost frica deoarece mi se parea ca prinde o viteza prea mare si nu doream sa intru in sant. cu fata e ok.

189061[/snapback]

 

:blink: :) :)

Ce-mi place :)

Link to comment
Share on other sites

reloaded :) ieri am fost la Sambata de Sus aici langa Fagaras si era zapada mare , am facut cateva poze de impresie. din nou , f multumit de X-drive cu conditia sa nu intreci masura. cateodata se simte lipsa reductorului si cauciucurilor de iarna , dar la ce imi trebuie mie masina(deplasari la munte prin zapada data cu plugul sau sa ies din vreo parcare mai inzapezita , e suficient) Am folosit HDC atat cu spatele cat si cu fata si e destul de intersant. cu spatele mi-a fost frica deoarece mi se parea ca prinde o viteza prea mare si nu doream sa intru in sant. cu fata e ok.

189061[/snapback]

Pentru imagini ca astea ma bucur ca am ales 4x4. Si pentru tot ce spuneti aici despre BMW ma bucur ca am ales X3 :) . Off.. inca "doo" luni si vine si al meu... :blink:

Link to comment
Share on other sites

pai da D-rive , stiu si eu asta , se regleaza chiar si din acceleratie si frana , dar cand mergi cu spatele si vezi doar in oglinzi , in stanga ai santz acoperit de zapada si in dreapta la fel si ai loc doar de o masina jumate , parca nu iti vine sa prinzi viteza si sa il reglezi tu ca pana apuci esti deja jos sau in sant :blink: am preferat sa apas frana si sa las HDC pt altadata. dar o sa mai exersez.
Link to comment
Share on other sites

multumesc. pernutele dungate de pe scaunele din fata sunt puse acolo cu un scop practic. nu am gasit pernute albe ca puneam simple. Pe culoarea asta de tapiterie se ia culoarea de la blugi sau alti pantaloni imediat asa ca am pus pernutele ca sa nu murdaresc sezutul scaunului. puneam huse dar husele de pe piata ce am gasit eu au toate un material negru la interior care se imprima pe scaun. asa ca asta e cea mai buna solutie pana una alta. :)nu am chef sa frec la tapiterie in fiecare saptamana.
Link to comment
Share on other sites

uite si pozele cu interiorul. seamana f mult cu cel de E46.

190004[/snapback]

 

M-am gandit si eu la piele crem, dar dupa ce l-am vazut pe cel din reprezentata cat de murdar era pe scaunul de la sofer dupa ce se asezase toata lumea pe el... m-am razgandit si am ales gri-ul. Oricum, ramane o culoare speciala si arata cu totul exeptional.

Vroiam sa mai inteb cateva lucruri: in dreapa se presupune ca este un suport pt pahar... pe asta trebuie sa-l comanzi (l-am vazut in lista de accesorii) sau vine in pack-ul "rangement'? Si inca una.. cotiera din spate, in pozitia "jos", lasa o mare gaura in bancheta din spate in asa fel incat sa vezi drept in portbagaj? :blink:

Link to comment
Share on other sites

suportul de pahar habar nu am. cred ca vine inclus cu cotiera dintre scaunele din fata. (nu stiu cum e la varianta cu facelift , eu am fara facelift) cotiera dintre scaunele din spate nu lasa gaura in portbagaj. are un plastic si o tapiterie in locul gol.
Link to comment
Share on other sites

suportul de pahar habar nu am. cred ca vine inclus cu cotiera dintre scaunele din fata. (nu stiu cum e la varianta cu facelift , eu am fara facelift) cotiera dintre scaunele din spate nu lasa gaura in portbagaj. are un plastic si o tapiterie in locul gol.

190041[/snapback]

 

..iar din ce amcitit, plasticul ala dintre scaunele din spate vine cu cutia pt skiuri pe care nu am vrut-o :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Daca tot ati dezgropat topicul, sa pun si eu 2-3 poze de sezon. scuzati sita din spoilerul fata, dar la - 15 grade nu imi rezista mainile sa o prind iar in cleme. (de vina pt ca arata asa e zapada mare dintr-o parcare)

 

http://img204.imageshack.us/img204/9199/oltresize.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img835.imageshack.us/img835/1716/dsc0098br.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img827.imageshack.us/img827/9849/dsc0117rf.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img715.imageshack.us/img715/3645/dsc0102xyo.jpg

By cosminbad at 2012-02-03

 

http://img825.imageshack.us/img825/5854/dsc0100ym.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img209.imageshack.us/img209/6207/dsc0101jx.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edited by Cosminbad
Link to comment
Share on other sites

Salut !

In primul rand felicitari pentru masinuta si la cati mai multi km fara probleme iti doresc !

In al doilea rand, spune'mi te rog si mie..cum ai reusit sa iti pui acel numar??? Credeam ca sunt "interzise" numerele care incep cu O si cu I. De "OOO" nu mai vorbesc.... :blink:

Am incercat si eu la inceput acum 4 ani sa imi pun BV-xx-OPK dar nu m'au lasat...

Edited by opkbv
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.