Jump to content

Vand piese e46 320d an 2000


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

intinzatorul acela central la ce pret il dai?eu i-am rupt orificiul de ghidaj cand am schimbat curea si m-am cam chinuit sa pun curea la loc fara blocarea lui.Merci

daca nu stii despre ce vorbesc iti trimit o poza cu el incercuit

Edited by Method
Link to comment
Share on other sites

intinzatorul acela central la ce pret il dai?eu i-am rupt orificiul de ghidaj cand am schimbat curea si m-am cam chinuit sa pun curea la loc fara blocarea lui.Merci

daca nu stii despre ce vorbesc iti trimit o poza cu el incercuit

 

imi pare rau...am dat intinzatorul

Link to comment
Share on other sites

ma itnereseaza brat dreapta fata,sa fie bun,pivoti tot la el...

nu mai e bun..te sfatuiesc sa pui nou sau noi mai bine

 

salut...elementele 2, 3 si 5 pt e46 in stare buna le ai ?

da le am ...sunt in stare buna

Link to comment
Share on other sites

si cat costa pt usile fata stanga dreapta

zi-mi tu cat potzi oferi si ti-i le-am dat:))

 

 

este marfa ta imi pare rau si tu treebuie sa pui pretul, fiecare daca ar fi dupa el ar zice cat mai putin, dar nu stiu ce sa zic...

Link to comment
Share on other sites

si cat costa pt usile fata stanga dreapta

zi-mi tu cat potzi oferi si ti-i le-am dat:))

 

 

este marfa ta imi pare rau si tu treebuie sa pui pretul, fiecare daca ar fi dupa el ar zice cat mai putin, dar nu stiu ce sa zic...

este marfa mea dar nu stiu preturile.....iti reduc cu -50lei

fata de orice oferta de pe forum.

Edited by Potzoc
Link to comment
Share on other sites

ai cumva izolatia de pe usii? m-ar interesa cea de pe partea dreapta fatasi daca o ai as dori eu plus fata de usa de pe partea dreapta

so, revin cu intrebarea de mai sus : Ai cumva izolatia de pe usa dreapta fata? Daca o ai ma intereseaza si fata de usa de pe aceeasi parte. Multumesc!inca ceva coloanele acelea negre din plastic de pe stalpii interiori ii ai? M-ar interesa si stg si dreapta dar sa fie intregi cu acele urechi de ghidaj pe lateral.

Link to comment
Share on other sites

ai cumva izolatia de pe usii? m-ar interesa cea de pe partea dreapta fatasi daca o ai as dori eu plus fata de usa de pe partea dreapta

so, revin cu intrebarea de mai sus : Ai cumva izolatia de pe usa dreapta fata? Daca o ai ma intereseaza si fata de usa de pe aceeasi parte. Multumesc!inca ceva coloanele acelea negre din plastic de pe stalpii interiori ii ai? M-ar interesa si stg si dreapta dar sa fie intregi cu acele urechi de ghidaj pe lateral.

a

da am izolatia..fata de usa este zgariata

 

 

Aveti cumva capacul exterior, de plastic, de la oglinda stanga? Daca n-are picioare rupte, la ce pret este?

nu e bun capacul

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.