Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Salutare la toti colegii de pe forum.

De curand am dat pe autovit de parcul asta: http://www.raoteximpex.autovit.ro/

Are niste preturi decente la masinile de clasa mai mare, zice ca se pot achizitiona si in leasing, deci pretul ar fi cu TVA inclus.

Intrebarea mea este daca a cumparat cineva de acolo, sau ati descorerit un anunt cu date false, sau cunoasteti mai multe informatii despre acest parc auto?

Eu am incercat niste verificari pt un bmw 730 dar deocamdata nu am descoperit nimic.

 

Merci

Link to comment
Share on other sites

Mda. Parca suna a reclama.

 

Ba chiar nu e reclama deloc, doar o consultare. Daca cumva trebuia postat in alta parte, ziceti unde. Chestia e ca sunt o gramada de tzepari pe piata auto din Romania, incat daca nu esti activ in businessul asta ii foarte greu sa iei o decizie de achizitie SH mai ales daca nu cunosti vanzatorul.

 

Best regards.

Link to comment
Share on other sites

@shoot3r90

hmm, sibiu, nu pare pregatita pentru vanzare absolut deloc. cam preaaaa ieftin pt un 335i cabrio. plus ca vad ca a scris gresit caii.

Poate dau o fuga zilele astea sa o vad

 

 

pretul e fara tva,iar pielea in spate e murdara rau,deasemena in fata.

Link to comment
Share on other sites

@shoot3r90

hmm, sibiu, nu pare pregatita pentru vanzare absolut deloc. cam preaaaa ieftin pt un 335i cabrio. plus ca vad ca a scris gresit caii.

Poate dau o fuga zilele astea sa o vad

Si mie mi se pare ciudat anuntul. In primul rand mi se pare dubios pretul...

Interiorul arata de parca ar fi trecut prin 3 razboaie.

Edited by shoot3r90
Link to comment
Share on other sites

Sunt convins ca daca ar fi curatat interiorul iesea LUX, nu pare nimic damaged pe acolo. Daca o curata si ii punea capacele de al pisatoare mai putea pune un 2-3mii.

Maine nu cred ca am timp, dar chiar m-a facut curios masina, o sa trec sa o vad si revin cu rezultate.

Ma baga in boala 335i-ul asta. Chiar nu imi permit mai mult de 20L/100 in oras :|

Link to comment
Share on other sites

flo_sb, masina este a celor de la Best Leasing(parca asa se cheama) au parcul pe Calea Poplacii aproape de unitatea militara, dar din toate masinile pe care le-am vazut la ei niciuna nu mi-a placut, toate au trecut prin prea multi proprietari care si-au batut joc de ele, masini de inchiriat...mie mi se pare obosit rau 335-ul asta, o fi pretul atractiv dar cu siguranta va mai trebui sa bagi cateva mii in ea sa fie la linia de plutire, dat fiind ca estetic arata destul de rau as deduce ca si tehnic e cam la fel sau poate mai grav...daca mergi si o vezi spune-ne impresia ta, sunt curios :rolleyes:

 

L.E. - acum am observat ca ii zice Sigma Leasing mai nou :rolleyes: ?? sunt sigur ca nu asta era vechea denumire!

Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

e de o jegosenie remarcanta, pare hartanit vai viata lui, transpira a masina de imputit, de cocalar probabil nespalat. Nu numai ca e imputita dar volanul e ultra uzat, probabil de la ghiuluri, iar carcasa spatiului de depozitare din spate e cojita maxim, centurile pline de jeg, cotierele spate la fel, alea fata si scaunele nu mai zic... sub orice critica, sunt foarte curios cum arata cei care au mers cu masina asta.

 

Probabil s-a profitat maxim de ea, transportat pitipoance in spate la greu, manele la maxim si cand au inceput sa pice chestii de pe ea, gata, la vanzare "pentru cunoscatori", "stare ireprosabila", masina tzipla etc.

 

A si faza cu becul de benzina aprins... epic!

 

SAAAAU, e masina de pizda. :rolleyes:

Edited by poleposition
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.