Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Doamne fereste,cum sa dea pe cjeliciunea aia 20000 ?

 

O ia probabil pe firma..acum vad ca se poate. Deci 16.000..inmatriculata, drum etc vreo 18.500E. Asta vrea el..Nu e genul de posesor de 645i, a6, a8, etc doar fiindca acum au ajuns la preturi de cacat. Asa cheala cum e..a fost vreo 45.000E acum 3 ani..

Edited by razvanflorin90
Link to comment
Share on other sites

n-am inteles nimic, subtilitatea spuselor tale, m-a depasit... :(

 

Din cauzĂŁ cĂŁ am citit mai multe posturi de-ale lui, am ĂŽnĂželes eu ce cautĂŁ.

 

Vrea un E90 bun Âşi ieftin, km puĂžini Âşi reali, dar sĂŁ fie ieftin, deci ieftin sĂŁ fie... Sper cĂŁ n-am uitat sĂŁ spun cĂŁ trebuie sĂŁ fie ieftin.

Link to comment
Share on other sites

Din cauzĂŁ cĂŁ am citit mai multe posturi de-ale lui, am ĂŽnĂželes eu ce cautĂŁ.

 

Vrea un E90 bun Âşi ieftin, km puĂžini Âşi reali, dar sĂŁ fie ieftin, deci ieftin sĂŁ fie... Sper cĂŁ n-am uitat sĂŁ spun cĂŁ trebuie sĂŁ fie ieftin.

 

Ciupanezu: ai uitat sa zici ieftin :))) Eu ma bag la somn .. sper sa visez vreun 320d si maine sa-l vad pe autovit :flowers: night :)

Link to comment
Share on other sites

insidez cu riscul de a fi calaul tau,eu zic sa incheiem dicutia cu masina dorita aici!

Cand se va vinde a ta http://www.okazii.ro/catalog/33844466/bmw-318d.html poate mai discutam,de E90`ul visurilor tale!

Pana atunci mai strange 2k euro + 11k de la masina ta = 13k euro!

 

Auzi la el 11k euro FIX!:(((

Edited by strees
Link to comment
Share on other sites

Descrierea face toti banii:

 

"nu stiu daca pretul mare sau nu pt cate modificari suferit masina si mai are de suferit de aceea sa fiu la obiect bmw 318d 1995 cm 116 cp 85 kw fabricatie 11 2004 prima inmatriculare 12 2004dotari euro cutie manuala geamuri electrice fata oglinzi electrice incalzite heliomate servo directie airbaguri climatronic pilot automat computer bord xenon jante aliaj inchidere centralizata stopuri led fumurii mp3 player sonymasina suferit mai multe schimburi turbina fulia schimbate la bmw in garantie suspensia bucsi bielete antiruliu brate fata cu bucsi telescoape spate in garantie sachs ani mai fost schimbat si suportul de la motor pe dreapta am teancu de facturi de la bmw masina mai are unele quot probleme quot lipseste scutul fata de la roata ala al mic inca il caut pe la dezmembrari il inlocuiesc si pe ala bujiile incadescente sunt duse tre schimbate alea dar acum cred ca nu nici problema iarna viitoare poatedeocamdata masina nu prea mai are ce sa fie schimbat la ea in afara de micile retusuri care sunt incluse in pret"

 

Genial ! :frantics:

Link to comment
Share on other sites

Ciupanezu: ai uitat sa zici ieftin :))) Eu ma bag la somn .. sper sa visez vreun 320d si maine sa-l vad pe autovit :flowers: night :)

 

 

Pacat ca dormi,ca noi ne simtim bine aici,dar nu`i problema ca te simti si tu bine maine...in reluare!:))

Acum serios cand vinzi masina,mai vb de E90!

Este clar ca nu ai banii si postezi doar pt a fi interesant!

Link to comment
Share on other sites

insidez cu riscul de a fi calaul tau,eu zic sa incheiem dicutia cu masina dorita aici!

Cand se va vinde a ta http://www.okazii.ro/catalog/33844466/bmw-318d.html poate mai discutam,de E90`ul visurilor tale!

Pana atunci mai strange 2k euro + 11k de la masina ta = 13k euro!

 

Auzi la el 11k euro FIX!:(((

 

Mamaaaa, si cand ma gandesc ca vroia sa-mi dea 12 000 pe-a mea, ce afacere mare facea :p IA 11000 pe a lui si-o cumpara, daca i-o dadeam, pe-a mea cu 12 000 :p

Link to comment
Share on other sites

vai mama lui..el cere 11k pe masina cu "multe modificari" si cand gaseste e90 cu 13-14-15 mii is foate scumpe..dupa cum am mai spus-o mai bine dicutam starea altor masini,pt alti useri care vor cu adevarat sa isi ia masina..probabil ins1dez vrea f10 si asteapta sa se ieftineasca si sa il ia la schimb cu E46 BLACK 116cp...resoftat 150cp...
Link to comment
Share on other sites

Descrierea face toti banii:

 

"nu stiu daca pretul mare sau nu pt cate modificari suferit masina si mai are de suferit de aceea sa fiu la obiect bmw 318d 1995 cm 116 cp 85 kw fabricatie 11 2004 prima inmatriculare 12 2004dotari euro cutie manuala geamuri electrice fata oglinzi electrice incalzite heliomate servo directie airbaguri climatronic pilot automat computer bord xenon jante aliaj inchidere centralizata stopuri led fumurii mp3 player sonymasina suferit mai multe schimburi turbina fulia schimbate la bmw in garantie suspensia bucsi bielete antiruliu brate fata cu bucsi telescoape spate in garantie sachs ani mai fost schimbat si suportul de la motor pe dreapta am teancu de facturi de la bmw masina mai are unele quot probleme quot lipseste scutul fata de la roata ala al mic inca il caut pe la dezmembrari il inlocuiesc si pe ala bujiile incadescente sunt duse tre schimbate alea dar acum cred ca nu nici problema iarna viitoare poatedeocamdata masina nu prea mai are ce sa fie schimbat la ea in afara de micile retusuri care sunt incluse in pret"

 

Genial ! :frantics:

 

 

Trecand peste descrierea de exceptie, daca nu erau mici retusuri de facut, probabil masina facea vreo 12 000 :p

Link to comment
Share on other sites

Deci asta este samsareala pe fata!:))

Parca vb de telefoane aici nu de masini!

Ma intreb eu dc ti`se par scumpe E90`uri la 13-14k,cand a ta este 11k?!

Sa nu ma intelegi gresit,nu am nimic cu tine,dar ne cam iei de maimutoi si nu este frumos si colegial!

 

Somnic pufos si plimbare placuta cu E90`ul tau din vis!

Edited by strees
Link to comment
Share on other sites

sa-mi bag ... e mai scump ca pe bmw.de :hyper:

:goodjob:

 

Daca nu luam Alfa, cred ca luam X3-ul asta, nici nu stiam ca se vinde, vad ca e pe la TM acum masina, dar a fost a baiatului patronului de la Dacos, luata de noua. :(

 

http://www.autovit.ro/bmw-x3-C17643545.html

Frumos X3-ul :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.