Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Un analfabet, ma mir ca a reusit sa trimita sms sa-i publice anuntul. :frantics:

 

Oamenii astia nu au habar ce inseamna putere la roti/putere la volanta. si fac pariu ca nu are grafic dyno.

pai SMS-ul consta in faptul ca trebuie sa trimita un cod format din nu stiu cate cifre....deci....e bine

Link to comment
Share on other sites

putin probabil sa iei noul model la banii astia. vor fi scumpe. chiar si sh.

 

si n-am zis ca merita 31000 euro masina aia. daca va dorii sa o vinda, va trebui sa scada serios din pret.

 

doar ca sa cum e configurata, mie imi place. fara piele, ca nu o mai suport, padele volan, pachet m, culoare alba. :thumbsup:

Edited by muzica9
Link to comment
Share on other sites

Adica cu alte cuvinte , o sa ia o cheliciune de dragul noului model F30.

 

in plaja acelei sume te aproprii vertiginos de un F10 525d foarte dotat sau cu vreo 10.000 mai jos de e60 2008 2009 cu toate dotarile. :thumbsup: .

 

F10 este o idee. dar nu 525. motor de 3l si doar 200 cai. nici cal nici magar. 530 sau 535.

Link to comment
Share on other sites

Diferenta fata de 530 F10 este softul si nu in ultimul rand pretul.

 

Daca te deranjeaza asa mult sa ai de fapt aceeasi masina, poti plusa oricand 8-9000 lejer.

 

http://www.autovit.ro/bmw-525-C21185449.html

 

 

PS: userul fbcdnt are 525d echipat cu motorul bi-turbo 2.0 ,acolo avantaj. :thumbsup:

Edited by Stefan_e46
Link to comment
Share on other sites

Diferenta fata de 530 F10 este softul si nu in ultimul rand pretul.

 

Daca te deranjeaza asa mult sa ai de fapt aceeasi masina, poti plusa oricand 8-9000 lejer.

 

http://www.autovit.ro/bmw-525-C21185449.html

 

niciodata. asta cu softul sunt doar povesti servite de samsari si de cei care fac chiptuning.

 

de regula turbina este alta. de asemenea pot aparea coduri diferite la injectoare sau la pompa.

 

scurt pe 2: 525 nu este 530 cum nici 318 nu este 320.

Link to comment
Share on other sites

Adica cu alte cuvinte , o sa ia o cheliciune de dragul noului model F30.

 

in plaja acelei sume te aproprii vertiginos de un F10 525d foarte dotat sau cu vreo 10.000 mai jos de e60 2008 2009 cu toate dotarile. :thumbsup: .

 

Din cate am observat, un F30 chel vine cu mai multe dotari standard decat un E90, aici incluzand si display de navi standard. Si oricum, sunt 3 modele de F30 total diferite, ma refer la aspect interior/exterior.

Link to comment
Share on other sites

foarte tare, astia nu mai stiu frate ce sa modifice.Cred ca o sa vedem BMW-uri cu 6 roti

 

http://www.autovit.ro/bmw-320-C21218833.html

 

cum naiba a facut asta...unde a gasit asa ceva.. ???

Edited by krysttall
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.