Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Ati mai omis ceva : SHADOW LINE . Ce mai vrea sa insemne si asta?

Ce expresii au samsarii astia in ei. Cred ca au inceput sa faca si cursuri de engleza :)

 

 

Colegu' vezi ca posturile de la Mica Publicitate nu se contorizeaza. :wacko:

 

 

 

P.S Mai bine nu mai da sfaturi unde nu te pricepi.

Link to comment
Share on other sites

Treaba e ca eu nu ironizez pe cineva cand nu stie un lucru. Dar sunt multi pe forum aici care se intrec in a face asta.

Urmareste si alte topicuri sa vezi ce am raspuns la diverse intrebari ale unora care nu stiau unele chestii. Si nu am facut ironii , am raspuns exact ce se astepta respectivul. Si i-am dat si solutia unde sa gaseasca ce anume cauta.

Era mai frumos sa fac misto de el sau sa-i raspund la subiect fara a ironiza?

Edited by Andrei_VUV
Link to comment
Share on other sites

tocmai.faptul ca ai raspuns cand stiai despre ce e vorba si astfel i-ai ajutat pe unii si altii e ok si pe undeva normal.in acest sens,ti-am spus fara ironie ca mai sus ai gresit cand ai vorbit 'in plus'(ca sa fim cinstit).si treaba asta cu vb 'in plu' ai mai facut-o destul de des pe topicul asta si asta au sesizat si ceilalti colegi,de aceea te-au 'apostrofat'..

 

Maine trebuie sa il sun pe asta ca vad ca vrea sa vanda masina, dar numerele nu intentioneaza sa mi le trimita.

 

http://www.autovit.ro/alfa-romeo-159-C23695259.html

e samsar asta?lui i-ai vandut masina sau a ajuns acuma la asta?km sunt reali?

Link to comment
Share on other sites

@CTS: Nici nu stiam ca e de vanzare, m-a sunat unu care a vrut sa o cumpere de la mine prin vara, sa ma intrebe daca mai e pe mine masina. Si se pare ca nu mai este la ala la care i-am vandut-o, ar fi la unu de vreo 50 de ani care zice ca i-a luat-o fetei. Cam aiurea, 4 luni si deja alti 2 proprietari, s-a dus dracu si masina asta, pacat de ea. Cauciucurile alea sunt tot care au fost la mine, cred ca sunt slick-uri deja.

 

Da, km erau reali cand am vandut-o eu, in jur de 89k. Cam putin 2k in 4 luni, dar e explicabil cu cauciucurile alea de vara.

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

@CTS: Nici nu stiam ca e de vanzare, m-a sunat unu care a vrut sa o cumpere de la mine prin vara, sa ma intrebe daca mai e pe mine masina. Si se pare ca nu mai este la ala la care i-am vandut-o, ar fi la unu de vreo 50 de ani care zice ca i-a luat-o fetei. Cam aiurea, 4 luni si deja alti 2 proprietari, s-a dus dracu si masina asta, pacat de ea. Cauciucurile alea sunt tot care au fost la mine, cred ca sunt slick-uri deja. Da, km erau reali cand am vandut-o eu, in jur de 89k. Cam putin 2k in 4 luni, dar e explicabil cu cauciucurile alea de vara.

tocmai de asta te-am intrebat pt ca ma gandeam ca o fi avut si asta "norocul" e60-ului sa treaca pe la atatia ,"unici proprietari"..

Link to comment
Share on other sites

Ce credeti despre acest 320 2007

Sau poate il stie cineva?

Nu stiu ce sa zic. Km par a fi reali daca sunt corecte datele din anunt. E cam neingrijita masina din ce vad in poze.

 

Nea Andrei, avem noi doi discutii si nu stiam eu? Te bagi in seama cu forta, vorbesc serios.

 

Am avut masini mult mai misto ca asta.

Am inteles. Atunci nu vrei sa te bage nimeni in seama? Sau ai preferinte?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

In nici un caz nu vorbeam cu tine, ca sa te bagi in discutie ca tampaxu.

 

Daca eu spun ceva pe aici, 99% din colegi stiu despre ce este vorba, ca ne stim de ani de zile. Tu ca te-ai inscris de doua luni, daca nu intelegi ceva, stai cuminte in banca ta si ii lasi pe aia mari sa vorbeasca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.