Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

M-ar interesa masina asta http://www.autovit.r...-C27976058.html

Are niste dotari in +, pe care nu le doresc neaparat cum ar fi trapa, magazia si camera insa acelasi om vinde o masina cu mai putine dotari (cred ca e cheala la passat) si 2200 EURO mai putin! Cam acelasi an si km.

http://www.autovit.r...-C28016845.html

 

Chiar asa de costisitoare sunt dotarile?

 

Pai nu e normal?

In definitiv, daca ambele masini sunt ok din punct de vedere tehnic+ optic, e normal sa ca acela sa ceara mai mult datorita dotarilor.

Link to comment
Share on other sites

Xenonul asta nu se poate defecta, nu se arde, sau e lifetime (sunt cam novice in domeniul dotarilor premium)?

 

Cotiera vreau si eu ca are galeriile de la aer pentru spate, poate si clima dar restul dotarilor nu am intentie sa le pun dupa :). Daca asa vine masina asta e, nu ma apuc sa montez pe ea. Apreciez doar ca fiind exagerata diferenta de pret... mai caut, poate gasesc o masina mai echilibrata, nu extreme din astea :).

Link to comment
Share on other sites

Eu despre s40 spun ca este prea frumos la exterior, pentru motorul pe care il are; si are un bord prea urat pentru asa exterior.

Si asa ca fapt divers, am facut niste teste un cu prieten cu un s40 din 2009 si de la orice viteza, in orice treapta, e46 318i nFL trage mai bine, ambele masini avand aproximativ acelasi nr de cp (doar ca ai bmw-ului erau mai obositi - din 1999).

Edited by chriss
Link to comment
Share on other sites

Eu despre s40 spun ca este prea frumos la exterior, pentru motorul pe care il are; si are un bord prea urat pentru asa exterior.

Si asa ca fapt divers, am facut niste teste un cu prieten cu un s40 din 2009 si de la orice viteza, in orice treapta, e46 318i nFL trage mai bine, ambele masini avand aproximativ acelasi nr de cp (doar ca ai bmw-ului erau mai obositi - din 1999).

am eu un V50 singurul avantaj e consum cam 8 in oras cel putin pe traseul meu zilnic. ma asteptam la mai mult pt un break. motor cam zgomotos. interior ok frane cam slabe. directia muuult sub bmw . per total e o familista si atat . nici sedan nu cred ca exceleaza. imi da o senzatie de siguranta pt ca e solida , are sprint in depasiri nu topaie in curbe. Masina la 6k nu ai ce sa-i ceri mai mult

Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/bmw-520-C28002928.html

am fost azi sa vad masina asta cu un prieten la pitesti! am fost la reprezentanta bmw ultima revizie apare cu 182 de mii de km ea avand pe bord 118 mii.Bun toate bune, am sunat la cineva la ANAF sa vedem daca a fost recuperata taxa si a fost recuperata taxa fiind momentan de 1000 de auro.Plus de asta ca este fabricatie 2006! asa ca mare atentie cu masina asta!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.