Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Masina e frumoasa. Imi place culoarea.

Are stopul stanga spate bagat putin in interior (cel de pe aripa). E posibil sa fi fost lovita acolo.

 

Dar daca nu a fost lovita in fata, e ok masina.

 

Ma duc sa o vad maine, dar tot uitandu-ma am o curiozitate.

Exita pe e60 scaune de tipul celor prezente in masina din link.

Fac referire la textil cu piele in zonele repective?

 

http://www.autovit.ro/bmw-520-C28110274.html

Link to comment
Share on other sites

Ma duc sa o vad maine, dar tot uitandu-ma am o curiozitate.

Exita pe e60 scaune de tipul celor prezente in masina din link.

Fac referire la textil cu piele in zonele repective?

 

http://www.autovit.ro/bmw-520-C28110274.html

 

Te duci pana la Cluj? Nu te du ma ca cine stie ce pacaleala iese.

 

Am eu prieteni destui in Cluj doar am stat atatia ani acolo, am un amic cu service BMW, il trimit sa vada masina si imi zice daca e ok sau nu.

Link to comment
Share on other sites

Otto, Nadasel 60, in capat pe stanga (de el vorbea WLF)

Nu cred ca s-ar fi deplasat el sa vada vreo masina avand in vedere ca se stie cu majoritatea care aduc masini :)

 

Poti sa mai incerci si la Flaviu pe Alesd 20.

 

Eu doar la Otto imi duc masina.

Edited by Gizmo.
Link to comment
Share on other sites

Am mai prins una din zbor asa, mai nou daca insisti iti pune vin'ul la dispozitie, greu...greu....dar ti-l pun la dispozitie gresit :)))

Situatia de mai sus am intalnit-o la doua masinii comercializate de samsari :))

Acum, intreb si eu, daca tot e samsar, de ce nu e macar destept sa o verifice, si sa "corecteze" km in functie de ultima intrare in service?

Asta a fost un pont gratis, pentru cei care nu fac asta :D

Link to comment
Share on other sites

Am mai prins una din zbor asa, mai nou daca insisti iti pune vin'ul la dispozitie, greu...greu....dar ti-l pun la dispozitie gresit :)))

Situatia de mai sus am intalnit-o la doua masinii comercializate de samsari :))

Acum, intreb si eu, daca tot e samsar, de ce nu e macar destept sa o verifice, si sa "corecteze" km in functie de ultima intrare in service?

Asta a fost un pont gratis, pentru cei care nu fac asta :D

ultima intrare s-ar putea sa-i traga pretul in jos , multi nu merg la reprezentante sa verifice , lesina cand vad masina ..ii baga samsi ceva texte si l-a ametit . Si cum sunt detui prosti nu sunt ei stresati cu scamatorii inteligente .Mai sunt cei care sterg istoricul complet contra unei sume . Si atunci crezi ce vezi , ce vrei :D

Edited by Myx
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ultima intrare s-ar putea sa-i traga pretul in jos , multi nu merg la reprezentante sa verifice , lesina cand vad masina ..ii baga samsi ceva texte si l-a ametit . Si cum sunt detui prosti nu sunt ei stresati cu scamatorii inteligente

Da, asa e. M-am dus cu o masina la o testare, au iesit km dublu, si niste defecte. Vorbesc cu samsar, cica e si el mirat, sa intereseaza, remedieaza si defectele, a ramas sa ma suna a 2-a zi. Nu a mai sunat si masina intre timp s-a vandut :)

Link to comment
Share on other sites

Da, asa e. M-am dus cu o masina la o testare, au iesit km dublu, si niste defecte. Vorbesc cu samsar, cica e si el mirat, sa intereseaza, remedieaza si defectele, a ramas sa ma suna a 2-a zi. Nu a mai sunat si masina intre timp s-a vandut :)

 

 

pai daca va uitati la masini de 9000e , la ce va asteptati :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

pai daca va uitati la masini de 9000e , la ce va asteptati :sorcerer:

km dati inapoi era asteptat. Ce m-a mirat e ca vanzator era de acord cu orice si practic a promis ca va face un efort. M-am linistit apoi cand nu s-a intampalt nimic.

Pana la urma m-am ales cu un passat cc de 13.000Euro si am incheiat cautarile.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.