Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

De notat "ancalzire an scaune". :)

 

:)) am mai vazut cel putin 1 anunt in genul asta... oamenii s-au internationalizat... spaniola, italiana, engleza... romana ce sa faca cu ea?

 

Iti zic eu ceva : arata ingrozitor de urate!

 

Exact, tocmai de aceea daca iau o masina cu jantele astea (nu cea din anunt - dar am zis ca se vad mai bine), vreau sa stiu cat ar costa, si daca pot sa le vand... ca nu pot sa stau cu asa ceva.

 

Si un update la vizionari:

http://autovit.ro/anunt/bmw-seria-3-320-ID7GeNkw.html#0f2fb191a7

 

am vazut-o eu cateva minute ieri... baiatu parea ok... masina arata ok...cica o avea de 3 ani, accepta test bmw pana l-am intrebat de filtru de particule... si de ce e teava aia asa neagra, de zici ca e de raba?

 

Brusc, "vine un baiat de la Pitesti", "mai avea vreo 80 de km" "daca ma inteleg cu tine mai bine la bani, ti-o dau tie"...

Eu: "nu o iau fara test"

El: "pai ce nu gasim noi ceva deschis, sa facem unu?"

Eu: "la 8 jumate seara?"....

mi-am vazut de drum, anuntul e si acum valabil, dupa cum se vede.

Edited by Nino88
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Si un update la vizionari:

http://autovit.ro/anunt/bmw-seria-3-320-ID7GeNkw.html#0f2fb191a7

 

am vazut-o eu cateva minute ieri... baiatu parea ok... masina arata ok...cica o avea de 3 ani, accepta test bmw pana l-am intrebat de filtru de particule... si de ce e teava aia asa neagra, de zici ca e de raba?

 

Brusc, "vine un baiat de la Pitesti", "mai avea vreo 80 de km" "daca ma inteleg cu tine mai bine la bani, ti-o dau tie"...

Eu: "nu o iau fara test"

El: "pai ce nu gasim noi ceva deschis, sa facem unu?"

Eu: "la 8 jumate seara?"....

mi-am vazut de drum, anuntul e si acum valabil, dupa cum se vede.

 

Anul fabricatiei cica 2010, dar la Data primei inmatriculari septembrie 2009...

Link to comment
Share on other sites

Daca inca mai intreaba cineva de masinile lui Mardare inseamna ca topicul asta e degeaba...

 

Mai sunt si oameni din astia. Unui prieten i-am zis de forum, am insistat sa nu ia de la samsari, s-o verifice etc. Omul s-a dus si a luat masina de acolo fara macar s-o puna pe elevator :)

Link to comment
Share on other sites

Salutare dragilor,

 

Am vazut masina asta pe net si intentionez sa o cumpar.

 

http://autovit.ro/anunt/bmw-seria-3-320-ID7GeNWp.html#10700f4de5

 

O stie cineva? ce ziceti de motor? ce sa fac?

Va multumesc!

 

Daca faci un simplu search pe google la mardare auto, printre rezultatele sugerate iti apare si cuvantul teapa.....de ce crezi ca sunt asa afaceri bune in romania anumie masini, tot timpul mai tinere, dotate si ieftine fata de media europeana????

Link to comment
Share on other sites

Daca faci un simplu search pe google la mardare auto, printre rezultatele sugerate iti apare si cuvantul teapa.....de ce crezi ca sunt asa afaceri bune in romania anumie masini, tot timpul mai tinere, dotate si ieftine fata de media europeana????

 

da am vazut ...m-am convins . va multumesc!

Link to comment
Share on other sites

E90 din 2006 cu 11mii....haha. Astea se dau cu 7,8mii maxim.

 

Depinde de masina, e totusi exagerat si 7.000e, nu ai cum sa gasesti un E90 decent (km,dotari si istoric) la banii astia.

Eu sunt unul dintre cei care inca ar da 9.000e + pe un E90 NFL care respecta anumite conditii.

Edited by mgs
  • Like 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.