Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Salutare! Ma duc si eu maine dupa alta masina,puteti sa-mi dati niste informatii in legatura cu masina cine stie? de orice fel? Treaba este ca nu pot sa o bag la bmw deoarece la mine in oras si la el nu e reprezentanta bmw.. si nu am aceasta posibilitate,ca idee masina nu a mai intrat de 5 ani intr-un service bmw si a fost luata prin 2012-2013 din germania pe la 130.000 km acum are 177.000 km.O sa o duc la un service sa ne uitam pe sub ea si sa punem un tester (universal)la un service specializat sper sa apara daca sunt probleme...ceva idei?
  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

FK...am uitat sa pun anuntul:))

 

My link

 

Aceasta este! La ce am vazut pana acuma si cate am patit tot sigur sunt ca nu o iau,mi s-ar parea prea frumos sa iau si eu in sfarsit masina (care sa fie buna)!

 

"masina pt pretentiosi care doresc optiuni si stiu sa faca diferenta intre o chelitura si o masina cu optiuni"

 

pierzi timp

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

sa spunem ca m-am saturat sa verific masinile altora pe bani multi(300-400 lei la bmw)...poate ar fi venit chiar pe banii lui,dar nu aveam chef de inca un drum la craiova..cunosc un service in targu jiu si daca o sa fie ok la brate-articulatii-distributie-accesorii-pompa apa-tester eu zic ca e ok...istoricul l-am aflat ,se poate sa omita ceva cei de la acest service,doar nu sunt specializati bmw,dar o sa incerc eu sa nu o fac.Parbriz schimbat pe casco,bara schimbata sau revopsita pe casco,bara spate revopsita de vreo 2 ori,acum are o zgarietura stersatura tot dintr-un eveniment pe bara din spate,dar nu se observa,oricum ala il fac eu pana la urma.El mi-a spus ca pana acum nu i-a dat decat revizii in rest nimic altceva,i-am spus ca e posibil sa gasesc destule la ea si i-am zis ca o iau numai cu conditia sa nu baga vreun leu in ea,i-am zis ca maxim placutele le accept,dar mi-a zis ca sunt bune alea:D..vedem data trecuta la craiova tot asa mi-a zis si baiatul ca nu a schimbat nimic decat a facut revizii si cand i-am verificato la mhs au aparut toate bratele-bascule-bielete,fulie accesorii,kit accesorii,etc...vedem acuma!

 

 

P.S deja am dat vreo 250 euro pentru 2 masini dupa care m-am dus (verificari-drum-timp pierdut,etc).Nu neaparat banii au fost problema cat dezamagirea!

Edited by davyd
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.