Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Daca ai bani de taxa ,de benzina, de impozit si ce o mai fi de schimbat pe acolo poti sa il iei :)

altfel mai mult rau faci

 

 

Masina in cauza este a mea, cu toate ca site-ul repsectiv doar a preluat anuntul care a fost valabil pe autovit, intr-o anume perioada.

Acum nici nu mai sunt convins sa o vand doar cu 6500.

Masina are taxa platita, iar de schimbat mare lucru nu mai e. E "pusa la punct", si chiar e in stare buna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Masina in cauza este a mea, cu toate ca site-ul repsectiv doar a preluat anuntul care a fost valabil pe autovit, intr-o anume perioada.

Acum nici nu mai sunt convins sa o vand doar cu 6500.

Masina are taxa platita, iar de schimbat mare lucru nu mai e. E "pusa la punct", si chiar e in stare buna.

felicitari masina arata bine .eu am vazut-o si pe mobile acum ceva timp.

Link to comment
Share on other sites

E fostul M3 a lui Roscatu ?

 

N-as putea sa-ti confirm, deoarece eu am luat-o de la un amic de al meu din Focsani. Taxa e platita la inceputul lui 2014, de catre primul proprietar din carte. Tot istoricul nu-l cunosc. Stiu doar ca eu am intretinut-o corespunzator, si am schimbat cam tot ce era uzat, sau defect.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oricum ar fi pretul e SF. Cine dreq mai da atata pe un E90...fie el 330,335, tot E90 ramane. Max 16,17mii.

Nu stiu cum vedeti voi pretul sf cand acest pret este cel mai mic din Europa.

Daca cineva din Romania vrea sa cumpere o masina ca asta cu siguranta ca o va alege pe aceasta deoarece este cea mai ieftina.

Daca credeti ca vorbesc tampeni un link catre una mai ieftina.

  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

O parere despre:

http://olx.ro/oferta...html#1ec186a2cc

 

O cunoaste cineva?

Mersi!

 

la cate vizualizari are...cred ca e pusa la vanzare din vara 2015 probabil.

dupa ce e scris in descriere..." accept test uriunde", "jante magneziu originala pe 16".....no coment.

"asigurarea si itp valabil ,facute pe 4 decembrie"....ce ai face acte unei masini pe care nu o tii ?

rca-ul oricum il arunci daca o cumperi !

personal , as cauta alta!

Edited by wind-3er
  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

daca are taxa platita si nerecuperata si investitiile imediate nu sunt majore eu consider ok pretul raportat la dotari si motorizare, mai ales ca sigur mai negociezi ceva sute.

acum vezi si tu ce este cu ea, ce semne de uzura are, ce probleme are ca perfecta sau ma rog, sa nu necesite absolut nicio investitie mi se pare SF.

 

la cum e formulat anuntul vad f probabila situatia in care vanzatorul nu e si proprietarul din carte. ori a luat-o sa o dea mai departe ptr un mic profit ori nu stiu, nu o avea taxa platita si a circulat asa cu ea.

chiar daca vanzatorul nu pare ok pana la urma cumperi masina.

Edited by CosminE46
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.