Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Fara pachet M, fara comenzi pe volan,fara navi mare,.....in comparatie cu alte coupe-uri e destul de slab dotat.....uzura volanului tradeaza mult mai multi km fata de cat apar in anunt...

 

Posibil sa aibe mai multi km, cine stie. Dar sa zici ca e slab dotat nu prea. Scaune incalzite, PDC, harman k, climatronic, xenon si navi Oem. eu zic ca sint multi posesori de e46 care si-ar dori acele optiuni.

Edited by Calin78
Link to comment
Share on other sites

Posibil sa aibe mai multi km, cine stie. Dar sa zici ca e slab dotat nu prea. Scaune incalzite, PDC, harman k, climatronic, xenon si navi Oem. eu zic ca sint multi posesori de e46 care si-ar dori acele optiuni.

Navi OEM???

M-am uitat de mai multe ori la masina si n-am vazut asa ceva...

Daca te referi la e46 berlina e posibil sa ai dreptate...multe sunt slab dotate....insa coupe-urile mai ales facelift au cam toate aceste dotari...climatronic,xenon....etc

Raman la parerea mea ca e slab dotat fata de alte coupe-uri.

Link to comment
Share on other sites

Da, la acel coupe negru ma refer. Si navigatia aia care o vezi acolo in bord, chit ca seamana ca un mp3 aftermarket, sa stii ca e chiar Oem.

E un Becker Traffic Pro. Cauta in realoem ca sa te convingi. Nu sari asa daca nu stii.

Sint multe tipuri de navigatii Oem care s-au pus pe e46 dar care sint extrem de rare. De exemplu cea cu cu displayul 16-9 care vine in locul scrumierei e iarasi foarte rara.Are si telecomanda.

Edited by Calin78
Link to comment
Share on other sites

Da, la acel coupe negru ma refer. Si navigatia aia care o vezi acolo in bord, chit ca seamana ca un mp3 aftermarket, sa stii ca e chiar Oem.

E un Becker Traffic Pro. Cauta in realoem ca sa te convingi. Nu sari asa daca nu stii.

Sint multe tipuri de navigatii Oem care s-au pus pe e46 dar care sint extrem de rare. De exemplu cea cu cu displayul 16-9 care vine in locul scrumierei e iarasi foarte rara.Are si telecomanda.

 

Probabil te referi la acest model - http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BV51&mospid=47613&btnr=65_1103&hg=65&fg=95

Si recunosc ca nu am mai vazut...probabil ca sunt destul de rare.

Pe cea in locul scrumierei am mai vazut-o....pe cea de mai sus nu!!

Edited by ady_viteza
Link to comment
Share on other sites

Pai poti sa stai linistit in privinta e30-ului, la pretentile pe care le ai nu il dai nici peste 30 de ani :p

Crezi??? :D

Daca ar fi sa calculez asa cu banii pe care i-am dat pe ursul meu si pe care i-am bagat in el imi cumparam un e60 2003/2004 oricand :p (dau doar exemplu...e60 nu mi-as lua niciodata)

Ursii ingrijiti si bine intretinuti au pret pe masura!!

Link to comment
Share on other sites

Pai de ce m-as plictisi? Masina e chiar foarte misto si imi place mult. Pacat ca fostul proprietar a pus multe pe masina fata de cum e una standard si nu prea am ce imbunatatiri sa ii mai aduc, mi-ar fi placut sa imi fac de lucru asa, efectiv nu gasesc nimic. Poate un volan de Ti. Oricum sunt convins ca fiabilitatea consacrata a Alfelor imi va da in timp destul de surubarit.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Arata foarte, foarte bine, posibil sa aiba doar 52.000, daca mai e si primul proprietar, lauat de aici, chiar e o treaba daca iti doresti un e39.

 

Bine, are CE aprins si mesaj de eroare la suspensia self eveling...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.