Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

sigur, numai ca dupa ce il cumpara, nu poate "negocia" consumul, intretinerea sau impozitul :rolleyes: Oricum, eu il banuiesc de bashcalie, nu cred ca are nici banii pentru achizitie.

 

cata perspicacitate..e singuru care s-a prins. Din lipsa de activitate pierd vremea pe forumuri si imi imaginez ca as avea banii lu poleposition si dibacia lu mirceagsm la negociere...

 

320i e93 vreau.

 

Mariointernationaluidolufemeilorurate. A5 2.0 t 211 cai sline 25000 km era masina de pe audiforum...si am ramas placut surprins ca acolo nu sunt atatia cocalari ca aici....

 

O sa-mi cumpar un caien turbo s alb ful opsions sa va placa si voua si sa facem cheta la placutele de frana

Link to comment
Share on other sites

Mariointernationaluidolufemeilorurate. A5 2.0 t 211 cai sline 25000 km era masina de pe audiforum...si am ramas placut surprins ca acolo nu sunt atatia cocalari ca aici...

 

pai cumpara de acolo si discuta acolo daca aici nu iti convine.. frumosule :super: ti le las tie pe alea frumoase ca tu ai bani in conturi si iti permiti sa le intretii.. vb frumos daca ai cat de cat putina educatie !!

 

PS: MULTUMESC!

 

nu este oare prea ieftinĂŁ? are filtru de particule? cunoaÂşte cineva ceva despre maÂşinĂŁ? dacĂŁ se cautĂŁ numerele de telefon din anunĂž pe google, apar multe rezultate cu anunĂžuri maÂşini ...

 

http://www.autovit.ro/bmw-320-C17572772.html

filtru de particule nu stiu daca are.. dar prea ieftina nu este.. are un pret cat de cat real daca starea este OK.. poate chiar este o masina buna.. nu trebuie sa te sperii daca omul vinde masini.. din poze pare OK masina..

Edited by mario_internationalu
Link to comment
Share on other sites

Parca trebuia sa discutam aici de masini sh din ro, nu despre alte avioane, iar daca il suspectati pe acel individ ca doar face caterinca cu e 93 si alte bazaconii un cu un simplu ignore s-ar fi linistit.

 

Si in "ecuatia" lui xfil3s ar fi mers pus si un xquattro, sa sune mai pompos

 

Am mai auzit de unu odata, pe forum la tg, claudicu parca, se lauda cu un e350 coupe, iar mesteru se poza intr-o garsoniera foarte modesta si masina era pusa la vanzare pe autovit in alt oras, asta e multi frustrati.

Edited by bobytzah
Link to comment
Share on other sites

cata perspicacitate..e singuru care s-a prins. Din lipsa de activitate pierd vremea pe forumuri si imi imaginez ca as avea banii lu poleposition si dibacia lu mirceagsm la negociere...

 

320i e93 vreau.

nu te-ai orientat bine la e93 cu motorul ala, fiindca e mai greu decat e92 si o sa-l misti greu.

Link to comment
Share on other sites

Parca trebuia sa discutam aici de masini sh din ro, nu despre alte avioane, iar daca il suspectati pe acel individ ca doar face caterinca cu e 93 si alte bazaconii un cu un simplu ignore s-ar fi linistit.

 

Si in "ecuatia" lui xfil3s ar fi mers pus si un xquattro, sa sune mai pompos

 

Am mai auzit de unu odata, pe forum la tg, claudicu parca, se lauda cu un e350 coupe, iar mesteru se poza intr-o garsoniera foarte modesta si masina era pusa la vanzare pe autovit in alt oras, asta e multi frustrati.

 

Lasa,nu mai fi nici tu asa moralist... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Si eu vreau sa imi iau o masina, nu e BMW insa am observat ca foarte multi de aici cunosc masini de prin "vecinatati": este o Octavia recuperata de Garanti Leasing, am vazut-o azi in parcul lor din Salajan, e putin atinsa la bara spate, o impunsatura la haion, zgariata sub tripla spate dreapta, o aparatoare de noroi crapata si se vede aripa stanga fata de alta culoare sau poate mi se pare. Iar cauciucurile sunt GY GT2 215/65/R15, adica cu 2 numere mai mari decat cele omologate 195/65/R15.

 

Stie cineva ceva de ea?

http://www.autovit.ro/skoda-octavia-C17556327.html

Edited by ccristian
Link to comment
Share on other sites

Si eu vreau sa imi iau o masina, nu e BMW insa am observat ca foarte multi de aici cunosc masini de prin "vecinatati": este o Octavia recuperata de Garanti Leasing, am vazut-o azi in parcul lor din Salajan, e putin atinsa la bara spate, o impunsatura la haion, zgariata sub tripla spate dreapta, o aparatoare de noroi crapata si se vede aripa stanga fata de alta culoare sau poate mi se pare. Iar cauciucurile sunt GY GT2 215/65/R15, adica cu 2 numere mai mari decat cele omologate 195/65/R15.

 

Stie cineva ceva de ea?

http://www.autovit.ro/skoda-octavia-C17556327.html

 

e cazatura ... din ce vad eu in poze ... nu recomand sincer ... poate te atrage pretul dar ...

Link to comment
Share on other sites

nu este oare prea ieftinĂŁ? are filtru de particule? cunoaÂşte cineva ceva despre maÂşinĂŁ? dacĂŁ se cautĂŁ numerele de telefon din anunĂž pe google, apar multe rezultate cu anunĂžuri maÂşini ...

 

http://www.autovit.ro/bmw-320-C17572772.html

 

e super-pomana..impozit mic, consum mic, sanse 0 sa iti cada ceva pe la motor (2.0d e indestructibil)..in rest totu' e super :frantics:

Link to comment
Share on other sites

e super-pomana..impozit mic, consum mic, sanse 0 sa iti cada ceva pe la motor (2.0d e indestructibil)..in rest totu' e super :frantics:

 

da kilometraju ala nu e cam batator la ochi? mp3 palyer cu navigatie, dublu climatronic, parbriz incalzit, pilot automat, diferential blocabil, cadru de protectie..WTF?? asta ce masina descrie??? :poke:

Edited by darius_x
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.