Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Ia uitati aici http://www.autovit.ro/bmw-530-C18623366.html.Samsareala e in floare.

"530I. M pachet full .carbone design .anvelope michelin pilot sport 3 rulate 20 mi km.

Mai multe detali la vedere.

 

Nu merge link`ul...

 

L.E. daca asta e http://www.autovit.ro/bmw-530-C18623366.html ...acum merge!

 

Ce maner schimbator are...spui ca soferul are bataturi si palmele aspre,nu i`a recomandat nimeni crema de maini cu formula Norvegiana!:))))

Edited by strees
Link to comment
Share on other sites

Ce e suspect? in germania una similara ca an fabricatie/km => 47.000 euro

 

Asta e pretul real pentru Romania ca nu isi permite oricine? Pai atunci daca nu isi permite oricine, aia care si-o permit sa presupunem ca nu sunt afectati de criza.

 

Ca e60/e90 sunt mai ieftine decat afara pt ca sunt intretinute ca vai mortii lor mai zic, dar un M3 mai ieftin cu 30% parca nu prea are explicatie logica.

Link to comment
Share on other sites

Ce e suspect? in germania una similara ca an fabricatie/km => 47.000 euro

 

Asta e pretul real pentru Romania ca nu isi permite oricine? Pai atunci daca nu isi permite oricine, aia care si-o permit sa presupunem ca nu sunt afectati de criza.

 

Ca e60/e90 sunt mai ieftine decat afara pt ca sunt intretinute ca vai mortii lor mai zic, dar un M3 mai ieftin cu 30% parca nu prea are explicatie logica.

 

 

 

E o presupunere gresita sa consideri ca aia cu multi bani nu sunt afectati de criza. Sunt atatia si atatia milionari de carton.

Link to comment
Share on other sites

pai ce verifici defapt? o duci la politie? sau mergi cu ala la RAR sa faci autentificarea?

Buna intrebare. Cum ar trebui verificata o masina care pare suspecta? E suficient sa vefifici nr de identificare sa corespunda in acte si pe masina? Daca verifici cu cheia la reprezentanta, ei pot sa spuna daca e furata? Altceva? La RAR ce terbuie facut? Multumesc.

Edited by ALeX_kryter
Link to comment
Share on other sites

La reprezentanta nu au cum sa-ti spuna daca e furata. La aia intrebi de revizii , km , etc

 

Doar la RAR se poate. La RAR iti pot spune daca seriile corespund , daca a fost declarata furata ...

 

Daca seriile sunt pansonate de producator ... tin minte ca cineva de pe forum a cumparat un BMW si nu l-a putut inmatricula pentru ca seriile nu erau pansonate de BMW (chiar daca erau seriile masinii)

Edited by dangrig
Link to comment
Share on other sites

E o presupunere gresita sa consideri ca aia cu multi bani nu sunt afectati de criza. Sunt atatia si atatia milionari de carton.

Eu daca as avea un M3 de vanzare nu l-as pune la pretul ala asteptand sa vina unu` care mananca iaurt cu paine in cursul saptamanii ca sa mearga cu M3 in weekend. M3 nu e pentru oricine si daca unii romani se arunca mai mult de cat ii tine, asta nu inseamna ca tre sa fie preturile facute pentru ei... totusi.

Link to comment
Share on other sites

Eu daca as avea un M3 de vanzare nu l-as pune la pretul ala asteptand sa vina unu` care mananca iaurt cu paine in cursul saptamanii ca sa mearga cu M3 in weekend. M3 nu e pentru oricine si daca unii romani se arunca mai mult de cat ii tine, asta nu inseamna ca tre sa fie preturile facute pentru ei... totusi.

 

+1..cheltuielile de intretinere ale unui m3 fac de ras pretul de achizitie. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Bomba pe sosea :))

 

535d jeostic

 

Descrierea vehiculului:

 

**dublu climatronic** maneta viteza tip jeostic, scaune ventilate+masaj,combina muzicala,navi plus,tempomat,pachet crom,anvelope stare ff buna, inport germania luna a-12- 2010 se inmatriculeaza cu taxa veche,**dovada calcul finante 7000 ron**,DOTARI EXTRA FUUL.ACCET ORI CE TEST.STARE INPECABILA MERITA VAZUTA, ROG SERIOZITATE.ATENTIE SE INMATRICULEAZA CU TAXA VECHE.1650 EURO.

 

de-asta mi-e greata de romania.... ca toti analfabetii isi cumpara o masina mai scumpa si apoi se cred zmei. intr-o tara civilizata ar lucra cu spor pe un post de spalator de borduri.

Link to comment
Share on other sites

Probabil site-ul e de vina, cu siguranta au un soft automat care le preia anunturile de pe autovit, sau vreun prost pe post de soft care nu se pricepe. Cand aveam anunt pe autovit ma sunau diversi sa ma intrebe daca sunt de acord sa imi posteze gratuit anuntul pe nu stiu ce site-uri.
Link to comment
Share on other sites

Probabil site-ul e de vina, cu siguranta au un soft automat care le preia anunturile de pe autovit, sau vreun prost pe post de soft care nu se pricepe. Cand aveam anunt pe autovit ma sunau diversi sa ma intrebe daca sunt de acord sa imi posteze gratuit anuntul pe nu stiu ce site-uri.

:).Da si pe mine m-au sunat.Le-am zis sa posteze unde vor dar mie mi-au postat corect.

Link to comment
Share on other sites

de bmw-ul acesta ce ziceti?am sunat pentru un prieten din Bucuresti..ultimul pret este 12200..se ,merita ce ziceti?

 

http://www.autovit.ro/bmw-320-C18598000.html

 

Marfa rau masina si f dotata,are navi...iar vanzatorul are pe acest topic numai cuvinte de lauda!

Ii poti spune prietenului tau sa mearga dupa ea,ca este buna la bani...pomana!

Link to comment
Share on other sites

Marfa rau masina si f dotata,are navi...iar vanzatorul are pe acest topic numai cuvinte de lauda!

Ii poti spune prietenului tau sa mearga dupa ea,ca este buna la bani...pomana!

da ..frumoasa masina..mersi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.