Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

normal ca nu va accepta,dar in majoritatea cazurilor stiu ca masinile revin la leasing unde sunt vandute pe mult mai putin.

 

Stefan..vezi ca a aparut un 540i aici pe forum la vanzare si din poze pare ok!

Link to comment
Share on other sites

i-as da lu asta 17k sa termine leasingu si sa iau masina.

 

http://www.autovit.ro/audi-rs4-C18879020.html

 

da in varianta 15k+ 17k leasingu nu i-o ia nimeni.

 

eu cred ca glumesti , eu am prieten care a vandut RS4 cu 35k cash . Targetul la masinile astea e f limitat si nu orice terchea berchea are un RS4 generatie noua . Ca sa nu mai spun ca daca vine unul si-ti da 10k pe E60 in ideea sa te scape de el nu o sa-ti placa :)

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

normal ca am glumit, am zis si eu de unde sare iepurele.

 

Myx omiti un singur lucru masina mea nu este leasing si asta e end of story.

 

O masina leasing neachitata e ca un bun dat inapoi.Deci dupa parerea mea cam la jumatatea daca nu trei sferturi din adevarata sa valoare cel mult.

 

Eu am zis asa, ca din raul cel mai mare, al alegi pe cel mai mic.

 

Merci Stress am sa ma uit.

Edited by Stefan_e46
Link to comment
Share on other sites

 

 

O masina leasing neachitata e ca un bun dat inapoi.Deci dupa parerea mea cam la jumatatea daca nu trei sferturi din adevarata sa valoare cel mult.

 

 

Si daca o punea la 30k si nu scria nimic de leasing care era diferenta ? Din ce achiti treaba lui ce face cu banii si cum ii imparte ,unde da samd . In fine ai inteles ideea :D Dar eu tot nu cred ca ai curaj si sa-i propui ce ai zis :Devil:

Link to comment
Share on other sites

Ehe, nu te impacienta dnu Myx ca nu sunt asa iute cand vine vorba de aruncatul banului.

 

E treaba lui ce face cu leasingu,am prieteni cu dube si masini cu care isi castigau painea care le-au dat pe nimic cand au vazut ca vine leasingu peste ei.

 

Nu ma impacientez absolut deloc :) . Doar ca hulim samsarii oportunisti ca dau preturi de rahat pe masini bune ,in schimb daca suntem de partea cealalta a baricadei suntem mai afaceristi ca ei :thumbsup:

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Si eu am zis la fel,si chiar m-a impresionat masina(chit ca e doar din poze) poate la fata locului numai e chiar asa spectaculoasa.

 

Cutia dupa parerea mea e un mare -.in conditiile in care parcurg majoritatea drumurilor extern, placerea condusului e mult restransa.

Link to comment
Share on other sites

da, frumoasa masina!!!

 

Extraordinara...chiar mi se bucura inima cand zaresc astfel de masini pe autovit...imi doresc ca macar un sfert din bmw-urile sh sa se prezinte in aceasta stare de exceptie.

 

Asa ceva ar trebuii sa se vanda in 2-3 zile de la postare.

Edited by flavius.paul
Link to comment
Share on other sites

e de ceva timp pe autovit..daca vroia cineva un 325i berlina in mod special se vindea pana acum. la 9800e masina aia e chilipir, din pacate 95% din cei care cauta un seria 3 e46 se opresc la maxim 320d.. <_<

..din cauza impozitului...e ceva diferenta de banuti intre ele

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.