Jump to content

2 maimutoi:))


alex21ro

ban?da sau nu?  

76 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bai eu cand am luat masina atat de inebunit eram ca numai urs vroiam sa fie ,motorul nu ma interesa de cat este,dar cu timpul mi-am dat seama ca atuncea trebuia sa i-au un urs cu motor peste 2000,masina mea nu e puternica cum sunt alti ursi dar in momentul de fata o tin asa cu motorul asta micutz pentru un urs, si binenteles apreciindui pe alti posesori de ursi cu motoare mai mari dar pana la urma conteaza pasiunea,daca imi voi lua alt urs cu siguranta o sa al iau cu motorizare mai mare.

121020[/snapback]

 

te grabesti sa razi de masina mea pe cand a ta are un motor sub 2000cmc....of of ....dar bineinteles ca nu se pune pt ca tu apreciezi masinile cu un motor mare si pe viitor te gandesti sa iti iei o masina cu motor mai mare......si tata urs cat are motorul ? mig-ul lui Dl Dorul ..batranul cu suflet de adolescent?

 

edit: si cat iti consuma asa de curiozitate motorul tau de 1.8 de pe ursulet ? cat iti ia mixt ? al meu ia 8,5l/100km ...e putin pt un diesel de 2000cmc ? sunt un zgarcit ?

Edited by Cosminbad
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cosmine omule,sper ca esti om ...ca sa intelegi ce spun,deci eu la acel moment am vrut sa fie urs urs urs atata,ma intelegi?!e si sa nimerit sa aibe acel motor pe care al am si acum,cu timpul mi-am schimbat ideiile si vroiam si vreau unul mai mare.
Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
Da domnu Bogdyy eu am un V8 de 3,6 L si nu fac atata circ...Asta e optiunea si preferinta mea.Daca altul alege un motor diesel e alegerea lui...fiecare cu preferintele lui....dar asta nu inseamna sa ne catalogheze in pasinati sau zgarciti...
Link to comment
Share on other sites

16 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)...de mult atata interes ....Bogdyy ....am inteles ca tu ti-ai dorit urs si atat ...dar asta iti da o scuza pt faptul ca te iei de masina mea ? ....si nu te ataca nimeni pt ca nu are nimic nimeni de impartit cu tine ....nici eu nici altul...ne-am luat de modul tau de a scrie si de conceptiile tale care nu ni le-ai impartasit in totalitate....ne spui de motorul mig-ului ....si il cunosti personal pe acest Doru ? ....si cate curse a castigat in Pitesti ? dar cate curse se tin ? ....si ce masini a facut Mig-ul lui Dl Doru...ca daca il lauzi atat trebuie sa sti si tu....
Link to comment
Share on other sites

Cosminel Migul este un alt bmw urs,a lui Doru e altul,Migul e un urs periculos foarte periculos a ''zdrobit'' multe masini din astea noi la liniutze,Migul este un bmwu cam obisnuit dar e foarte rau a lui dl. Doru e ceva iesit din comun desi are motor de 3.5 nu ai place sa demonstreze ''forta'' lui lui ai place mai mult sa fie admirat sa zic asa....si lista poate..continua.
Link to comment
Share on other sites

lista cu ce?.....vrei sa fii un pic mai precis?.....ca sa intelegem si noi ceva ..... sabia ta de problema de matematica...... c-o dam in Pitagora din MIG-uri acum..... asta asa ca o problema de fizica sa vedem cum ies liniutzele pe suprafete cu coeficient de frecare diferit.....
Link to comment
Share on other sites

Cosminel Migul este un alt bmw urs,a lui Doru e altul,Migul e un urs periculos foarte periculos a ''zdrobit'' multe masini din astea noi la liniutze,Migul este un bmwu cam obisnuit dar e foarte rau a lui dl. Doru e ceva iesit din comun desi are motor de 3.5 nu ai place sa demonstreze ''forta'' lui lui ai place mai mult sa fie admirat sa zic asa....si lista poate..continua.

121044[/snapback]

Da cine crezi ma ca mai admira o vechitura de 10-20 de ani ?O fi BMW dar a fost admirat la timpul lui.Vei ca faci pe mascariciul...

Link to comment
Share on other sites

Cosminel Migul este un alt bmw urs,a lui Doru e altul,Migul e un urs periculos foarte periculos a ''zdrobit'' multe masini din astea noi la liniutze,Migul este un bmwu cam obisnuit dar e foarte rau a lui dl. Doru e ceva iesit din comun desi are motor de 3.5 nu ai place sa demonstreze ''forta'' lui lui ai place mai mult sa fie admirat sa zic asa....si lista poate..continua.

121044[/snapback]

 

si ochelarii "gen Romeo Fantastik"?

chiar is curios cum arata...iti spun sincer fara gluma...m-ar interesa o pereche...

Link to comment
Share on other sites

Bai dar multi sunte-ti ma :blink: ,nu mai stiu in ce parti sa ''lovesc'',ba dar nu va mai culcati ma,ma tine-ti asa cu ''sabia'' scoasa ma doare naiba mana....dar nici de nebun nu o las jos.....sa vad pana obosesc ca eu sunt unul voi.....mult :)
Link to comment
Share on other sites

Bai dar multi sunte-ti ma :blink: ,nu mai stiu in ce parti sa ''lovesc'',ba dar nu va mai culcati ma,ma tine-ti asa cu ''sabia'' scoasa ma doare naiba mana....dar nici de nebun nu o las jos.....sa vad pana obosesc ca eu sunt unul voi.....mult :)

121051[/snapback]

 

Bogdyy ->pai da-mi exemple ...ce masini a facut migul .. de ce zici ca ursul Teenagerului fara varsta a facut istorie in Pitesti daca el nu participa la curse ??adica vrei sa ne fraieresti

...raspunde!!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

Bai dar multi sunte-ti ma :blink: ,nu mai stiu in ce parti sa ''lovesc'',ba dar nu va mai culcati ma,ma tine-ti asa cu ''sabia'' scoasa ma doare naiba mana....dar nici de nebun nu o las jos.....sa vad pana obosesc ca eu sunt unul voi.....mult :)

121051[/snapback]

asta e vre`un plan de al tau mai baietzas de la orash?

sau asa te-a invatat regele ursilor ruginiti ?

Link to comment
Share on other sites

Bogdyy ->pai da-mi exemple ...ce masini a facut migul .. de ce zici ca ursul Teenagerului fara varsta a facut istorie in Pitesti daca el nu participa la curse ??adica vrei sa ne fraieresti

...raspunde!!!!!!!!!1

121052[/snapback]

ia-l incet ca-si fractureaza dejtele

Link to comment
Share on other sites

Stai ca al las pe unu si trec la altul,mai omule Alexe pai tu ce sa spui ma,e o chestie logica normal daca tu ai masini noi vei tine cu tine si nu o sa apreciezi cea ce spun ca este normal in dezavantajul tau,foarte bine omule sa le pastrezi sanatos eu unul nu dadeam bani astia ca imi luam ceva mult mai frumos,e gustul tau si bani tai.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.