Jump to content

dezmembrez E39 525D an 2001


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
poze si pret pt interior, te rog?

Spune-mi te rog ce vrei din interior ca sa stiu la ce sa fac poza

scaune si bancheta. la astea ma refer. caut un interior textil, pe gri. si trebuie sa fie in stare f buna. sa nu fie rupt, sa aiba trimurile alea de plastic din lateralele scaunelor intacte...

Link to comment
Share on other sites

poze si pret pt interior, te rog?

Spune-mi te rog ce vrei din interior ca sa stiu la ce sa fac poza

scaune si bancheta. la astea ma refer. caut un interior textil, pe gri. si trebuie sa fie in stare f buna. sa nu fie rupt, sa aiba trimurile alea de plastic din lateralele scaunelor intacte...

interiorul este gri inchis

nu este rupt

ar trimurile intacte

..dar nu pot spune ca sunt noi, vor trebui curatate evident, eu nu mai investesc nimic in asa ceva

pretul este pe masura

250EURO scaunele din fata + bancheta din spate

Link to comment
Share on other sites

poze si pret pt interior, te rog?

Spune-mi te rog ce vrei din interior ca sa stiu la ce sa fac poza

scaune si bancheta. la astea ma refer. caut un interior textil, pe gri. si trebuie sa fie in stare f buna. sa nu fie rupt, sa aiba trimurile alea de plastic din lateralele scaunelor intacte...

interiorul este gri inchis

nu este rupt

ar trimurile intacte

..dar nu pot spune ca sunt noi, vor trebui curatate evident, eu nu mai investesc nimic in asa ceva

pretul este pe masura

250EURO scaunele din fata + bancheta din spate

pune si niste poze cand poti. merci

Link to comment
Share on other sites

poze si pret pt interior, te rog?

Spune-mi te rog ce vrei din interior ca sa stiu la ce sa fac poza

scaune si bancheta. la astea ma refer. caut un interior textil, pe gri. si trebuie sa fie in stare f buna. sa nu fie rupt, sa aiba trimurile alea de plastic din lateralele scaunelor intacte...

interiorul este gri inchis

nu este rupt

ar trimurile intacte

..dar nu pot spune ca sunt noi, vor trebui curatate evident, eu nu mai investesc nimic in asa ceva

pretul este pe masura

250EURO scaunele din fata + bancheta din spate

pune si niste poze cand poti. merci

Nu pre pot

Am pus plansa de bord, fetele usilor, absolut tot inauntru. Deci ......itit dai seama cam cum e inauntru. Ai mai sus o poza de la volan in care se zareste ceva din scaunul de la sofer. Daca poza te convinge .... bine, daca nu .....mai mult de atat nu te pot ajuta. Iar la banii astia stii si tu ca e chilipir curat

Link to comment
Share on other sites

Iar la banii astia stii si tu ca e chilipir curat

la banii astia, fara sa vad ce cumpar, as putea zice "stiu ca-i hotie". whatever.

bafta la vanzare

 

LE: adica pe unu il tirmiti pe MIRC iar pe mine ma pui sa admir un petec de scaun? si-mi spui ca e chilipir cand interioarele de textil merg la 150?!?! tu chiar vrei sa vinzi? Nu uita ca ai zero zile pe forumu asta si la fel de multa credibilitate.

Edited by cosmin rotaru
Link to comment
Share on other sites

Iar la banii astia stii si tu ca e chilipir curat

la banii astia, fara sa vad ce cumpar, as putea zice "stiu ca-i hotie". whatever.

bafta la vanzare

 

LE: adica pe unu il tirmiti pe MIRC iar pe mine ma pui sa admir un petec de scaun? si-mi spui ca e chilipir cand interioarele de textil merg la 150?!?! tu chiar vrei sa vinzi? Nu uita ca ai zero zile pe forumu asta si la fel de multa credibilitate.

 

Cosmin,

Daca nu iti convin termenii, cauta te rog in alta parte. Iar discutii de genul asta ( ai 0 zile pe forum ... etc ) nu isi au locul aici. Natura ta agresiva dpdv "literar" nu te avantajeaza.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.