Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

Ok. Stiu ca pe fata e clasic de 8.2cm dar la spate te rog sa masori. Nu stiu ce model ai. Sedan, coupe ori touring.

 

Salut, am masurat, la mine emblema fata fara contur e de 8, dar poate nu vad bine si ai dreptate sa fie de 8.2.

Masina e sedan, pe spate am masurat si zic ca e de 7cm, ai dimensiunea asta, sau tot cu diferenta ar trebui, poate 7.2 s-ar potrivi mai bine?

Edited by icynoangel
Link to comment
Share on other sites

Salut, am masurat, la mine emblema fata fara contur e de 8, dar poate nu vad bine si ai dreptate sa fie de 8.2.

Masina e sedan, pe spate am masurat si zic ca e de 7cm, ai dimensiunea asta, sau tot cu diferenta ar trebui, poate 7.2 s-ar potrivi mai bine?

 

Am sa ma uit acasa sa vad daca am dimensiunea facuta.

 

 

Ti-am trimis PM de cateva zile cu adresa mea de livrare, dar nu mi-ai mai raspuns deloc.

 

Ti-am trimis plicul ieri prin posta. Pe vineri iti va ajunge.

Link to comment
Share on other sites

Nu fusei atent. Scuze. Iti mai trimit odata cele 4 de M simplu prin posta si tu la fel cand ai drum.

Da-o incolo de treaba, iara mi-am trimis embleme de cheie si ti-am zis ca nu imi trebe asa ceva, pt. a doua oara, ti-am zis clar ca vreau de jante de M, da-mi un nr de telefon ca asa prin mesaje se pare ca nu intelegi deloc, offff, stau de 2 saptamani pt niste amarate de embleme de M

Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

Am nevoie de o emblema alb cu albastru pentru volan E87LCI

 

Cat ma costa cu tot cu transport ?

 

Multumesc.

 

Salut!

 

15+8 lei transport. 4.2 cm diametru.

 

Vreau si eu 2 embleme pentru cheie . Cum procedam ?

 

Cel mai convenabil e posta ramburs. 10+8 lei transport.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.