Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

Vreau si eu sa imi trimiti cand le ai gata pe cele de care ti´am sps pt grile la dimensiunile alea si mai vreau 3 embleme dalea mici M pentru jante style 68 si 2 embleme pentru capacele la jante dalea cu BMW alb albastru... Sa´mi spui si mie cat face toate .Ms!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

salut! Cand ai timp, dupa sarbatori vreau si eu sa imi trimiti cu curierul 6 embleme pentru capacele roti de BMW ( cu albastru si cu alb). La adresa : Calea Rahovei nr 196c, sector 5, Bucuresti, in atentia Vali Trandafir ! Multumesc si sarbatori fericite !

Nu mai uitat ? Te rog trimite-mi cind poti cu plata ramburs

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Vreau si eu emblema fata,spate e46 nfl.+vreau si pentru 4 jante nu stiu exact dimensiunea,dar sunt style 135.ma intereseaza cele rotunde si cele patrate mici cu M.sper ca ma intelegi ce vrau sa spun.lasa-mi un pm cu nr tau sa te sun te rog.merci
Link to comment
Share on other sites

salut cat ma costa 4 embleme pt jante,diametrul de 48 mm,si daca livrezi cu posta romana. ms anticipat,culoarea sa fie aluminiu cu negru,ca masina e neagra si cred ca da bine aceasta combinatie + una pt capota tot aluminiu cu negru

 

Salve. Pe argintiu sau auriu nu pot face. Ceea ce pot oferi e asa daca te-ar multumi:

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/841/i1kb.jpg

 

Vreau si eu emblema fata,spate e46 nfl.+vreau si pentru 4 jante nu stiu exact dimensiunea,dar sunt style 135.ma intereseaza cele rotunde si cele patrate mici cu M.sper ca ma intelegi ce vrau sa spun.lasa-mi un pm cu nr tau sa te sun te rog.merci

 

E greu sa contabilizez toate marimile. Te rog sa masori si sa imi transmiti dimensiunile. O suma totala pentru cele 2 de capota-portbagaj si 4 de jante jante ar fi 110 lei.

 

am nevoie de 4 embleme cu diametrul de 65 mm pentru capacele de la jante cu sigla bmw clasica

pune-mi te rog nite poze cu ce ai si preturi si lasa-mi te rog nr. tau de tel pe pm

 

Ar fi 60 lei setul. Iti trimit PM cu telefon. Poza o ai mai jos:

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/163/uqe9.jpg

 

 

Salut. Faci si embleme pentru cheie? ( tip diamant/romb) Stima!

 

Salut! Da am.

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Nu am cum sa masor capacelele de la jante,ca le am in Grecia si am venit pt 2 sapt acasa,si am roti de iarna,nici macar pe cele mici cu sigla M nu sti ce dimensiuni au??te sun un pic mai trz sa vb,sau daca nu maine. Edited by goainabv
Link to comment
Share on other sites

Salut. Lasa-mi te rog un PM cu un nr de telefon si care ar fi pretul. Stima!

 

Ai PM!

 

Nu am cum sa masor capacelele de la jante,ca le am in Grecia si am venit pt 2 sapt acasa,si am roti de iarna,nici macar pe cele mici cu sigla M nu sti ce dimensiuni au??te sun un pic mai trz sa vb,sau daca nu maine.

 

Lamurit.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Stoc actual:

 

 

Embleme BMW alb-albastru

 

capota portbagaj 8.2cm – 6buc.

Jante 7cm – 8buc.

Jante 6.7cm – 5buc.

Jante 6cm – 12buc.

Jante 5.8cm – 1buc.

Jante 6.3cm – 2buc.

Jante 5cm – 8buc.

Jante 5.5cm – 5buc.

Jante 6.5 cm – 3buc.

Jante 7.5cm – 2buc.

Volan 4cm – 10buc.

Schimbator 5+1 – 4buc.

Schimbator 6+1 – 4buc.

 

 

Embleme BMW alb-negru

 

 

Jante 6.2cm – 3buc.

Jante 6cm – 10buc.

Jante 6.5cm – 5buc.

Jante 6.9cm – 5buc.

Jante 5cm – 6buc.

Jante 5.5cm – 11 buc.

Volan 4cm – 5buc.

 

 

Embleme M-sport

 

capota sau portbagaj 8cm - 5buc.

portbagaj 6.8cm – 1buc.

portbagaj 7.3cm – 1buc.

portbagaj 7.7cm – 1buc.

embleme pentru aripa M - 8 buc.

embleme pentru aripa M Individual - 6buc.

embleme pentru aripa M Club sport – 4buc.

embleme pentru aripa fata M3 – 2buc.

embleme pentru aripa fata M5 – 2buc.

schimbator 5 viteze - 15buc.

schimbator 6 viteze - 15buc.

praguri e46 sedan fata - 2buc.

praguri e39 sedan fata - 2buc.

jante sau bord 2x1cm - 50buc.

 

 

Embleme BBS

 

 

alb fond negru 5cm - 4buc.

alb fond negru 6.4cm - 6buc.

alb fond negru 5.9cm - 4buc.

alb find negru 7cm – 8buc.

negru fond rosu 6cm - 9buc.

negru fond gri 6 cm - 4buc.

 

 

Embleme Alpina

 

 

Capota sau portbagaj 8.2cm - 4buc.

volan 4.2cm - 9buc.

jante 5cm - 6buc.

Jante 6.9cm – 2buc.

Jante 7.9cm. – 2buc.

schimbator 5 viteze 4.3cm - 8 buc.

 

 

Embleme ACS

 

 

jante 5.5cm - 4buc.

jante 7cm - 4buc.

volan 4.2cm - 3buc.

schimbator 5 viteze 4.3cm - 4buc.

schimbator 6 viteze 4.3cm - 4buc.

embleme pentru aripa - 5buc.

 

 

Embleme Hamann

 

 

capota sau portbagaj 8.2cm – 1buc.

jante 5cm - 10buc.

Jante 6cm – 1buc.

volan 4.2cm - 7buc.

schimbator 6 viteze - 3buc.

embleme pentru aripa – 4buc.

 

 

 

 

La fiecare comanda de cel putin 50 lei un mic bonus cu cate 1 buc. de emblema cheie de 1cm sau de volan/janta cu M de 2x1cm

Link to comment
Share on other sites

Din cate stiu la E9o pe fata e 82mm iar pe spate 73mm. De fata pe clasic alb-albastru am dar de spate nu am facut. Daca doresti te notez si cand mai fac adaug si cea de spate.

 

Sunt embleme din adeziv. Se pot lipi peste cele existente cu conditia de a se indeparta logoul vechi de pe capac.

Link to comment
Share on other sites

Sunt 50 lei amandoua. Logo-ul e o foita subtire de aluminiu lipita pe capacul ce vine prins suportul de pe capota/portbagaj. Cu o surubelnita subtire invelita intr-o carpa le poti poti dezlipi si lipi cele de la mine. Nu se cojesc pentru ca rasina ofera protectie la frig/cald, spalari repetate.
Link to comment
Share on other sites

Salut! Nu am facut foto sau video cu detalii de montare. Dar am sa fac sa pot da un ajutor.

 

Iti pot explica cum de altfel am explicat cu 3 posturi mai sus:

 

Logo-ul e o foita subtire de aluminiu lipita pe capacul ce vine prins suportul de pe capota/portbagaj. Cu o surubelnita subtire invelita intr-o carpa le poti poti dezlipi si lipi cele de la mine. Nu se cojesc pentru ca rasina ofera protectie la frig/cald, spalari repetate. Inainte de lipire se curata bine suprafata pentru a rezista in timp.

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.