Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

Salut,

 

M-ar interesa, 4 capace jante de 6,5 cm alb/negru si 2 embleme pentru cheie de bmw e90 alb/albastru.

 

Multumesc

 

Salut,

 

Am facute la 6.5cm. Sa imi dai adresa si ti le trimit.

 

6,4 cm este dimensiunea.

 

Am inteles. Am sa le fac maine si pe miercuri le trimit.

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Uite iti pun o poza cu cea de capota. Cealalta de portbagaj e identica doar ca e mai mica putin in functie de tipul caroseriei.

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/23/1zor.jpg

inca o intrebare... aste sunt colante si se lipesc peste emblema originala a masinii... sau cum ca nu inteleg... poti sa imi explici te rog...? doar iau emblemele mele si le inlocuiesc cu astea???

 

cat ar costa un pachet de embleme si anume: capota fata plus spate... volan....si 4 jante? bineinteles pe negru

Edited by poope
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Deci materialul e autocolant peste care e aplicata o rasina flexibila de o grosime de aproximativ 2mm.

 

La emblemele de capota/portbagaj ar trebui desprinsa foita veche din aluminiu cu logoul initial. E prea "bombata" si nu tine in timp cea facuta de mine. La volan si jante nu e neaparat necesar pentru ca in principiu suprafata e foarte putin bombata sau deloc. Depinde de capace.

 

Un pret la pachet ar fi de 125 lei dar fiind o cantitate mai mare putin iti pot lasa la 110 lei.

 

De preferabil ar fi bine sa imi transmiti dimensiunile. La jante cel putin nu am cum sa stiu. Sunt o sumedenie de marimi...

Link to comment
Share on other sites

Salve,

 

La BBS RC in principiu marimea e de 70mm dar pot fi si mai mici. Masoara te rog diametrul capacului sa fim siguri. Cu auriu nu pot face. Eventual galben daca te-ar multumi.

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.