Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

Ma intereseaza o emblema pentru volan in culorile originale de 45MM cu transport catre Bucuresti.

Se gaseste?

 

Salve,

 

Se gaseste de 42mm pentru volan daca doresti. E marimea standard nu cea de 45. Cred ca ai masurat gresit.

 

De 42mm am cumparat si eu de la tine si este mica. Nu acopera tot si se vede naspa marginea de la emblema veche. E46 nfl volan sport trebuie de 45mm. Sunt si eu interesat de una de 45mm, poti sa faci?

In poza este emblema de 42mm de la tine, prea mica pentru volanul asta.

 

http://imageshack.us/a/img600/8763/e7vc.jpg

Link to comment
Share on other sites

De 42mm am cumparat si eu de la tine si este mica. Nu acopera tot si se vede naspa marginea de la emblema veche. E46 nfl volan sport trebuie de 45mm. Sunt si eu interesat de una de 45mm, poti sa faci?

In poza este emblema de 42mm de la tine, prea mica pentru volanul asta.

 

http://imageshack.us/a/img600/8763/e7vc.jpg

 

Atunci se pare ca si aici sunt marimi diferite. Of! Eu am masurat 3 volane de la 3 modele diferite si toate mi-au dat 4.2 cm.

 

Mai am 3 bucati de 4.7cm dar de 4.5cm momentan nu.

 

Am primit emblemele ieri. Multumesc frumos. Sunt super. ;) NOTA 10+++

 

Cu placere. Multumesc si eu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pot face dar sincer anul asta nu mai e cand. Ele se printeaza pe autocolant de 1m latime si imi trebuie si alte cereri ca sa merite sa ma apuc de lucru. Incerc la inceputul anului viitor daca iti convine. Sa vad ce se mai strange. Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Salut,

As vrea si eu 2 logo.uri mici dreptunghiulare cu M ca cele care se pun pe jante, 2 logo cele mai mici cu sigla bmw in genul celor pt cheie si un logo M schimbator cu 5 viteze. Cat ar costa fiecare?

Au adeziv pe spate sau cum se fixeaza?

Multmesc

Link to comment
Share on other sites

Salut. Cele 2 logouri pentru jante 10 lei 2buc, cele de cheie tot 10 lei 2buc, schimbator 5 viteze 15 lei. 35 de lei toate. Au adeziv dar fiind frig afara iti sugerez sa pui si putina picatura inainte ca adezivul autocolantului adera bine la cald nu la frig. Asta daca ai nevoie de ele. Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.