Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

Salut,

60 lei e setul. Vezi la inceputul topicului.

 

nu m-am uitat, sorry.

pt jante ai numai emblema sau cu tot cu capac?

eu am nevoie de capace cu emblema clasica, pe albastru.

ai si pachet: capace roti + emblema capota si hayon (e91)

cum trimiti la Buc.? (nu am verificat in topic :)

tnx

Edited by Laurg
Link to comment
Share on other sites

Capace nu am.

 

Set jante 60 lei (sa imi mentionezi diametrul), capota 25, hayon 25. Ar fi 110 lei. Iti pot lasa la 100 lei.

 

Pot trimite si prin posta si prin curier. Cum doresti.

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salut!

 

Da iti pot face dar nu am gasit nicaieri o marime. Banuiesc un 6-7cm x 1.5cm dar nu sunt sigur. Ai putea sa masori cumva? Ai un locas acolo unde vine emblema?

 

La schimbator nu trebuie ca stiu daca e cel clasic.

Link to comment
Share on other sites

Da asa e...am tot facut universale sa se potriveasca pentru toate M-urile si mi-a scapat. Automatismul. Hai ca la urmatoarea tura de print pun si 3-ul si iti trimit. Eventual acelea pune-le intr-un plic simplu si arunca-le inapoi la mine. Daca nu ai nevoie de ele.
Link to comment
Share on other sites

Salut! Am si eu nevoie de 3 embleme dalea pentru jante M Paket Style 68 2 embleme alb albastru dalea pt capacele la jante si am mai vorbit noi de emblemele pt grilele la aripi cele m3 e46. Cand ma poti ajuta si cat ma costa? Ms!
Link to comment
Share on other sites

Cele 3 embleme vb de cele mici dreptunghiulare M si cele cu emblema bmw pt jante sunt pentru capacele la niste jante pe 15 dar nu stiu dimensiunea k nu sunt acasa acum.

 

Astea sunt jantele pe 15 la care am nevoie de emblema pt capacu la janta si emblema M la jantele 17.

post-58078-0-26393900-1404055877_thumb.jpg

post-58078-0-58091700-1404055885_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.