Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

75 de lei plus transport. Maine le trimit doar sa imi spui prin ce modalitate: curier sau posta.

 

Prin posta te rog. Multumesc pt reducere! Ai toate datele in PM, in cazul in care lipsesti ceva ti-am lasat si nr de telefon pt contact. Weekend placut!

Link to comment
Share on other sites

@domynyc bun venit. Te referi la acela de 2x1cm cred. Da am.

 

 

@B-490-RZV si @Fan4BMW - au plecat emblemele si catre voi.

Sa ai sanatate michael de abea astept sa ajunga sa le "instalez"

Edited by Fan4BMW
Link to comment
Share on other sites

Astazi au ajuns ce pot sa zic pret / calitate destul de multumit pentru ca sunt ieftine una din cele 2 embleme mici de m3 am aruncato pentru ca arata drastic am mai pastrat doar una , ori cum la bani dat pe ele sunt multumit apropo ele tot timpu vor fi asa lipicioase cand le ating ? daca bag cheiile in buzunar se umple emblemele de material de la blug pentru ca sunt lipicioase o sa dispara "lipiceala" aia vreo data ?
Link to comment
Share on other sites

Aoleu! A pus altcineva coletul pentru tine si cred ca incurcat bune cu nebune...iti trimit din nou comanda saptamana asta. Scuze!

 

ciudat, in poze arata foarte bine. michael eu sunt mai perfectionist, daca sunt mai rudimentare emblemele, fara suparare, dar le trimit inapoi :thumbsup:

 

Daca la colegul @Fan4BMW s-a incurcat la tine chiar erau bune. Sunt facute manual nu de fabrica. E serie limitata fara stanta, fiecare e unicat. Din punctul meu de vedere chiar au iesit bine si pozele reflecta realitatea. Nu am trucat nimic. In fine trimite-le inapoi dar altele mai bune si la pretul asta nu cred ca gasesti...

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Aoleu! A pus altcineva coletul pentru tine si cred ca incurcat bune cu nebune...iti trimit din nou comanda saptamana asta. Scuze!

 

 

 

Daca la colegul @Fan4BMW s-a incurcat la tine chiar erau bune. Sunt facute manual nu de fabrica. E serie limitata fara stanta, fiecare e unicat. Din punctul meu de vedere chiar au iesit bine si pozele reflecta realitatea. Nu am trucat nimic. In fine trimitele inapoi dar altele mai bune si la pretul asta nu cred ca gasesti...

 

Eu inca nu le-am primit, banuiesc ca ar trebui sa ajunga cat de curand..maine eventual. daca e ca in poze e ok. :thumbsup:

Edited by B-490-RZV
Link to comment
Share on other sites

Zi asa. Din postul tau reiese ca le-ai primit si nu ar fi fost ok. Ar fi trebuit sa ajunga. Vezi maine in casuta postala ca ar trebui sa iti vina recomandata.

 

Da, la Fan4BMW am controlat si au fost trimise embleme dintr-o serie veche nu prea fericite. Se retrimite comanda pe cheltuiala mea.

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

"ciudat, in poze arata foarte bine. michael eu sunt mai perfectionist, daca sunt mai rudimentare emblemele, fara suparare, dar le trimit inapoi "...nu rezulta ca au ajuns, rezulta ca daca atunci cand ajung sunt de o calitate indoielnica le trimit inapoi :rolleyes:. totusi sunt optimist, in poze arata foarte bine. o sa fac maine o vizita pe la posta, la mine postasul are un delay mai mare :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Zi asa. Din postul tau reiese ca le-ai primit si nu ar fi fost ok. Ar fi trebuit sa ajunga. Vezi maine in casuta postala ca ar trebui sa iti vina recomandata.

 

Da, la Fan4BMW am controlat si au fost trimise embleme dintr-o serie veche nu prea fericite. Se retrimite comanda pe cheltuiala mea.

Asta inseamna ca o sa primesc alte embleme sau am intales gresit?

Link to comment
Share on other sites

Da primesti altele.

Pai si trebuie sa platesc iarasi ? daca nu trebuie sa platesc lasama te rog frumos macar sa platesc eu curierul 7 lei pt ca mie rusine iesi gaura prea mult

Link to comment
Share on other sites

Nu. E greseala mea chiar daca nu directa tot de la mine vine. Platesc eu transportul. Iti va veni direct in posta. 2 embleme de M si 2 de cheie. Fara nici o cheltuiala suplimentara din partea ta. Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Nu. E greseala mea chiar daca nu directa tot de la mine vine. Platesc eu transportul. Iti va veni direct in posta. 2 embleme de M si 2 de cheie. Fara nici o cheltuiala suplimentara din partea ta.

Iti multumesc frumos esti un domn , toata stiam ce pot sa zic rar mai dai de oameni ca tine nici aia care ofera factura nu se compoarta ca tine deci jos palaria te anunt cand ajunge setu 2 de emble sa ai sanatate omule si bafta la vanzari.

 

@apropo trebuie sa iti dau iara pm cu datele mele adresa si tot sau presupun ca le ai salvate deja..

Edited by Fan4BMW
Link to comment
Share on other sites

"ciudat, in poze arata foarte bine. michael eu sunt mai perfectionist, daca sunt mai rudimentare emblemele, fara suparare, dar le trimit inapoi "...nu rezulta ca au ajuns, rezulta ca daca atunci cand ajung sunt de o calitate indoielnica le trimit inapoi :rolleyes:. totusi sunt optimist, in poze arata foarte bine. o sa fac maine o vizita pe la posta, la mine postasul are un delay mai mare :rolleyes:

 

tocmai am ridicat emblemele. ma declar multumit pe deplin!..am o intrebare: emblemele le lipesc direct pe suprafata dorita sau adaug adeziv, gen poxipol, atunci cand vreau sa le folosesc?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.