Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

Salut! 40 de lei sunt toate. Cu reducere. Maine le pot trimite dar sa imi trimiti adresa si sa imi spui modalitatea de transport: curier sau posta!

 

Da au un profil de 2mm.

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Salut! 40 de lei sunt toate. Cu reducere. Maine le pot trimite dar sa imi trimiti adresa si sa imi spui modalitatea de transport: curier sau posta!

 

Da au un profil de 2mm.

imi poti postra oferta pana joi acuma te rog ca joi imi intra bani si dau comanda la tine prin posta as dori ca este mai ieftin deci 40 ron +posta nu? 40 ron deci 6 cu m si 3 cu bmw ?

Edited by Fan4BMW
Link to comment
Share on other sites

Da-mi adresa, iti trimit prin posta ramburs. Ajunge la tine in 2-3 zile. Daca le iei vineri e in regula.

 

40 de lei si posta e vreo 7 lei.

Nu vreau sa ma fac de cac** mai asteapta pana joi nu vreau sa te fac sa le trimiti aiurea sa nu le iau ai rabdare pana joi sa am bani in mana si atunci dau comanda sigura sper sa ma intalegi este pentru binele amandurora :) si al meu si al tau si multumesc pentru rapiditatea cu care mi ai raspuns

Link to comment
Share on other sites

vreau si eu 4 bucati embleme din acelea mici pt jante, in relief (ce a comandat colegul de mai sus 6bucati) si o bucata pt cheie emblema pt cheia tip diamant (ce a comandat colegul de mai sus 3 bucati) :rolleyes: . le vreau prin posta, sa imi spui te rog cat costa si cand le poti trimite ca sa iti trimit pm cu adresa. multumesc!
Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Ar fi 25 de lei emblemele si vreo 7 lei transportul prin posta. Trimite-mi azi adresa si maine ti le trimit.

 

Embleme pentru jante 6,7cm ceva model pe negru ai? de preferat emblema bmw..daca poti pune si cateva poze ar fi ideal (folosesc momentan un laptop mai vechi si cand incerc sa vad prima pagina unde banuiesc ca ai mai multe poze, se blocheaza <_< )

Link to comment
Share on other sites

Lista cu emblemele pe stoc:

 

La comenzi de peste 50 de lei, fiecare cumparator primeste 1 emblema mica e M si una de cheie gratis.

 

 

M mic 2x1cm – 30 buc.

Emblema cheie 1cm – 50 buc.

 

Embleme jante:

Bmw alb-albastru:

6.7cm – 6buc.

6cm – 20buc.

5cm – 16buc.

 

Bmw alb-negru:

6.7cm – 5buc.

5cm – 6buc.

 

BBS:

alb negru 6,7cm - 5buc

alb-rosu 6,7cm – 4buc

alb-gri 6,7cm – 4buc.

alb-negru 5cm – 5buc.

alb-gri 6cm – 5buc.

 

Hamann 5cm – 11 buc.

 

Embleme schimbator:

M - 5 viteze – 12buc.

Bmw – 5viteze – 1buc.

Alpina 5 viteze – 2 buc.

M – 6viteze – 12 buc.

Bmw – 6 viteze – 5buc.

ACS – 6 viteze – 2 buc.

 

Embleme volan 4cm:

Bmw alb-albastru – 2buc.

ACS – 8 buc.

Hamann – 4buc.

Alpina – 5buc.

Hartge (4.2cm) - 1buc.

 

Embleme (capota, portbagaj) BMW alb-albastru de 8.2 cm – 3 buc.

 

Embleme prag: M, M Club Sport, M Individual, M3, M5, E36-46-39-38-60-65-90-92, Hamann, ACS – cel putin cate un set de 4 din fiecare.

 

http://www.bmwclubmagazine.com/personalizari/embleme/P1010257.JPG

http://www.bmwclubmagazine.com/personalizari/embleme/P1010258.JPG

http://www.bmwclubmagazine.com/personalizari/embleme/P1010259.JPG

http://www.bmwclubmagazine.com/personalizari/embleme/P1010260.JPG

http://www.bmwclubmagazine.com/personalizari/embleme/P1010261.JPG

http://www.bmwclubmagazine.com/personalizari/embleme/P1010264.JPG

http://www.bmwclubmagazine.com/personalizari/embleme/P1010265.JPG

Link to comment
Share on other sites

Am facut rost de bani dar nu atatia pe cat trebuia asa ca o sa comand mai putine

 

vreau 3 embleme pentru cheii de 1 centimetru

vreau 1 cu m3 pentru a o lipi pe ceasurile de bord..

 

si am vazut ca ai facut tu unele faine cu m3 pentru praguri pe mine ma bate gandul sa o lipesc pe torpedou se potriveste e la fel de mare cat torpedoul sau cel putin aproape cat el...

 

uite dinasta vreau 1 bucata daca e buna pentru torpedoul la e36

 

ti am atasat o poza unde vreau sa lipesc dinaia mare neagra cu m3 sa imi spui daca e cat aia de mare o so iau..

 

deci in total vreau:

3 embleme mici pentru cheii de 1 centimetru

1 emblema cu m3 dinaia mica pentru ceasurile de bord..

si 1 dinasta neagra doar in cazul in care se potriveste pe torpedou dami te rog un pm cu pretul cu tot cu transport sa iti dau adresa si tot ce e necesar sper sa fi dornic sa ma ajuti cu comanda asta multumesc anticipat.

P1010260.jpg

torpedou-bmw-e36-pret-100-ron-2ed46a076950c0489-0-0-0-0-0.jpg

Edited by Fan4BMW
Link to comment
Share on other sites

Am facut rost de bani dar nu atatia pe cat trebuia asa ca o sa comand mai putine

 

vreau 3 embleme pentru cheii de 1 centimetru

vreau 1 cu m3 pentru a o lipi pe ceasurile de bord..

 

si am vazut ca ai facut tu unele faine cu m3 pentru praguri pe mine ma bate gandul sa o lipesc pe torpedou se potriveste e la fel de mare cat torpedoul sau cel putin aproape cat el...

 

uite dinasta vreau 1 bucata daca e buna pentru torpedoul la e36

 

ti am atasat o poza unde vreau sa lipesc dinaia mare neagra cu m3 sa imi spui daca e cat aia de mare o so iau..

 

deci in total vreau:

3 embleme mici pentru cheii de 1 centimetru

1 emblema cu m3 dinaia mica pentru ceasurile de bord..

si 1 dinasta neagra doar in cazul in care se potriveste pe torpedou dami te rog un pm cu pretul cu tot cu transport sa iti dau adresa si tot ce e necesar sper sa fi dornic sa ma ajuti cu comanda asta multumesc anticipat.

 

Deci cele 4 embleme mici sunt 20 de lei, cel de prag care vrei sa il pui pe torpedou e 15 lei. Deci ar fi 35 de lei + 7 lei transportul = 42 de lei.

 

Suprafata de pe torpedou pe care vrei sa lipesti emblema sa o cureti foarte bine cu spirt. Materialul e alunecos si daca nu il degresezi bine nu tine...

 

 

Salut Michael,

 

Am primit emblemele pt. jante. Sumt EXCELENTE.

Atasez si o poza ca sa-ti fac reclama pentru ca meriti.

Multumesc foarte mult.

 

Numai bine.

 

Multumesc si cu placere :)

 

Tura asta intradevar a iesit foarte bine.

 

Sa le folosesti cu placere. 3 ani cel putin nu ai treaba cu ele.

Link to comment
Share on other sites

da iti dau pm cu adresa unde sa le trimiti ? apropo ala care vreau sa il pun pe torpedou este cat chestia aia ce ti am aratato eu sau este mult mai scurt pentru ca vreau sa para de fabrica sa nu fie tare scurt...daca e scurt rentunt la ala mare si raman doar cele 4 mici , daca e bun pt torpedou e aproape exact il iau si pe ala si ramane comanda asta sa imi spui daca e sa iti dau pm cu adresa si cu tot si cand mi le poti trimite..

 

vreau sa fie exact cat bucata aia de la torpedou care am aratato eu in paint pentru ca nu vreau sa ma apuc sa le tai daca sunt mai mari arata urat..sau sa pun din bucati.. mersi anticipat..

Edited by Fan4BMW
Link to comment
Share on other sites

E mult mai mica...are 11x1.5 cm.

 

Deci ramai cu cele 4 si 20 de lei. Trimite-mi adresa pe PM si vineri ori sambata dimineata ti le pun pe posta.

 

Da din pacate raman doar cele 4 mici eu initial vroiam dinaia pentru torpedou imi pare rau ca nu e la fel de mare..ti am dat PM cu adresa tot...

Link to comment
Share on other sites

Salut! La mine raman cele 4buc M 2x1 pt jante si 1 emblema mica pt cheie tip diamant. As vrea sa iau si 4 embleme pt jante 6,7cm alb-negru bmw, dar as vrea 1-2 poze cu ele inainte. Daca le poti posta, iti dau un raspuns final dupa. In mod sigur raman cele 4buc 2x1 pt jante si 1emblema pt cheie (cele 4embleme pt jante doar dupa vizionare) :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

In sfarsit.. :rolleyes: . Sunt ok, in final vreau asa: 4 embleme jante (6,7cm), 4 embleme M mici pt jante (2x1cm), 1 emblema mica pt cheie tip diamant. Sa imi spui te rog cat trebuie sa platesc. Datele ti le-am trimis pe Pm. Multumesc!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.