Jump to content

vand sau schimb e36 tuning


cristi LEON

Recommended Posts

Vand sau schimb cu seria 5 diesel

Motor vanos 2000 cmc benzina, 150 cai, 6 cilindri in linie, 165000km, foarte multe componente ale motorului schimbate: senzori, bujii, fitre, pompe de benzina, apa, ambreaj, bobine de inductie pe fiecare cilindru, debitmetru aer, jante Wolfrace Shark 18 inch, cauciucuri Maxxis 225x45, distantiere 20 mm,praguri metalice Rieger, spoiler sate modificat cu prize de aer metalice, aripi spate evazate(din tabla), plafon negru, masina a fost vopsita integral in urma cu 2 luni, mp3 player, geamuri fumurii + un set de cauciucuri de iarna cu jante de tabla, + un set de jante BBS BMW 16 inch cu cauciucuri semiuzate, pe care se pot monta cauciucurile de iarna.tel: 0740034603, pret 4700 euro sau 4500 fara jante BBS. Schimb cu seria 5 diesel 520d, 525d sau 530d +dif

post-37229-1280062455_thumb.jpg

post-37229-1280062470_thumb.jpg

post-37229-1280062481_thumb.jpg

post-37229-1280062499_thumb.jpg

post-37229-1280062523_thumb.jpg

post-37229-1280062537_thumb.jpg

post-37229-1280062554_thumb.jpg

post-37229-1280062573_thumb.jpg

post-37229-1280062602_thumb.jpg

post-37229-1280062932_thumb.jpg

Edited by cristi LEON
Link to comment
Share on other sites

4700 euro o mizerie de e36 tiganita????????????????

mama ce suparat e asta... da ho ma ce ti-a dat-o omu` cu japca?:twoup:) tu n-ai vrea daca ai fi el sa o dai pe banii astia/?

oricum mie mi mare ingrijita!am avut una cu interior exact lafel

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

pentru cei mai pretentiosi ... i-am facut un mic facelift la batranica.Capota unita cu grila fata si faruri noi. mai are nevoie de un bandou dar in mare va puteti face o idee.

By the way... e forum de vanzari, nu de comentarii.

Dar ca sa stiti, masina cand am adus-o era complet Stock. Tot ce am pus pe ea am facut dupa gustul meu si posibilitatile mele financiare. Fara sa ma laud, pana acum cred ca am bagat in ea 7-8mii(incluzand pretul masinii-2200E ). Dar nu le-am mai tinut socoteala. Am vopsit-o de 3 ori complet, si am lucrat numai cu oameni pasionati de ceea ce faceau... nu am facut nimic doar ca sa fie facut.

Va spun sincer ca ma gandesc sa o tin pana la adanci batraneti... oricum, urmatoare modificare va fi un motor de M3.

post-37229-1282725530_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ce cazan ordinar ...ceri 4700 pe o masina la care probabil (sper) se va schimba cam ... tot? (praguri, bare etc)

 

Intotdeauna, chestia cu frumusetea, gustul, potrivirea sunt ....interpretabile! Fiecare vede, intelege frumosul in felul lui. Ganditi-va la Adrian van Hooydonk si Chris Bnagle si Seria 5.

Dar, atata timp cat colegul a spus(scris) ca este facuta dupa gustul LUI, este IMPERIOS necesar sa-l jigniti???!

Doar vinde o masina si ....atat! Sunt OBLIGATORII aceste posturi ... "delicate"? Nu va place = nu cumparati

Cu stima

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt obligatorii, dar sunt optionale. Iar optiunea unora este sa isi exprime parerea lor. La fel, nu este IMPERIOS necesar sa-l jignim, dar este placut :) . Deoarece unora dintre noi, atunci cand vedem o masina pe care o apreciem, un BMW, fiind pasionati de aceasta marca, ca doar de-aia avem cont pe BMW Club, nu ne place sa vedem o astfel de masina fiind BATJOCORITA. Daca nu iti place cum arata un BMW in forma lui originala, atunci poate ar trebui sa te orientezi spre alta marca de masini... Nu sa tiganesti saraca masina... :twoup:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.