Jump to content

BMW Diesel vs. BMW Benzina


Romulus

Diesel sau Benzina  

1002 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

:))) avlad e incurabil. Tipic pentru intretinuti. Senzorul l-am luat de mult, iar BMW a platit pentru el. Aaaa, am uitat sa zic, NOU.

 

Dar tie avlad, iti lipseste atmosfera de aici? Ca vad ca iti place sa scormonesti in ceva ...

 

XXL, eu nu incep nimic, stai linistit. Stii zicala: nu te pune cu prostul ca are mintea odihnita.

Tinere, este a doua oara cand ma faci prost in fata, desi undeva te disculpi astfel.

@avlad: eu nu am spus ca esti prost si imi cer scuze daca asa ai inteles. Am zis ca esti prost informat nu ca esti prost tu. Nu te cunosc nu am cum sa fac afirmatia asta.

Cand spui adevarul? Faci niste afirmatii de care habar nu ai si imi e rusine de rusinea ta. Ma gandeam ca ardelenii ne-ar putea da lectii de civilizatie si bun simt, se pare ca noi miticii sintem prea modesti si prea aspri cu noi insine.

In sfarsit, cand lipsa argumentelor ontopic este evidenta pentru toata lumea recurgi la injurii. Tipic varstei si educatiei.

 

Pentru moderatori.

Am raportat mesajul citat si exceptand un avertisment verbal nu s-a facut nimic. Aici e ca in fotbal, cand 2 se tin de tricou reciproc, arbitrul poate lasa jocul sa continue. Daca 2 se tin de tricou dar unul dintre ei cu cealalta mana ii da si un cot in gura adversarului, cred ca arbitrul trebuie sa se implice. Se poate considera ca am facut si eu flame, suport consecintele si nu am nimic de comentat. Dar nu o sa accept sa fiu jignit in nenumarate randuri pe un forum ce se doreste reprezentativ pentru posesorii de BMW din Romania. Ar insemna ca modul in care sintem caracterizati prin presa sau pe la coltul strazii este de fapt real si corect. Pacat, parea ca s-au mai rezolvat problemele de moderare, nu vreau sa cred ca e rea intentie, dar va rog incercati sa fiti mai obiectivi si intransigenti unde este cazul. Puteati macar sa editati mesajul, nu cer sa fie cineva suspendat neaparat. Dar cred ca mizeria n-ar trebui sa troneze in mijlocul casei.

Link to comment
Share on other sites

avlad, prima data nu te-am facut prost. A doua oara da si suport consecintele. Stiu ca esti omul reporturilor, faci flame si apoi dai report, cand ti se raspunde. Cand toata lumea era linistita tu te apuci sa cauti la mica publicitate posturi si apoi sa vii sa deschizi din nou scandalul. Eu pentru aia te-as penaliza, ca sa iti vezi de treaba ta.

 

Iar in al doilea rand, nu generaliza toti ardelenii dupa unul scos din sarite de un mitic. Iar in astfel de polemici nu vreau sa intru.

 

Am aflat ce om esti de la altii si acum imi e clar. Aveam alta parere despre tine, desi discutam in contradictoriu.

Link to comment
Share on other sites

Am aflat ce om esti de la altii si acum imi e clar. Aveam alta parere despre tine, desi discutam in contradictoriu.

Am sa te rog sa nu mai faci referiri la persoana mea. Nu asta e subiectul topicului. Daca vrei sa afli cine sint esti invitatul meu oricand la Ploiesti. Aia altii de la care ai aflat cine sint mi-or fi intrat si in casa, au fost si la mine la birou, ba chiar au fost si pe santiere pe unde se intampla sa am treaba si pentru ca intr-un moment al vietii s-a intamplat sa ne certam s-au apucat sa scrie minciuni pe forum. Nu am de ce sa ma disculp, putin ma intereseaza ce se crede despre mine. Cine a vrut sa ma cunoasca a facut-o, poate asta a si fost greseala mea ca am bagat in casa si oameni indoielnici si am avut inima deschisa cu persoane care nu meritau.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.