Jump to content

My new Joy Toy


BRANDEX

Recommended Posts

ceva verde fistic?? :laugh:

 

la capitolul motorizare te ai gandit la ceva?

 

scuza ma nu am reusit sa citesc intreg topicul

 

Totul este gandit si planificat pana in cel mai mic detaliu, acum mai trebuie sa avem si finantele necesare.

Link to comment
Share on other sites

mie imi plac scaunele , sunt foarte ,foarte tari, masina probabil va arata bine cand va fi toata o culoare :)

oricum , cred ca vei avea un urs cum sunt putine prin Bucuresti, de fapt , au cam inceput sa dispara de prin Bucuresti , iar cand vezi unul arata chiar binisor spre foarte bine, normal , mai sunt si cazaturi, spor ! thumbsup.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A venit si noua inima:

 

 

Mai sunt nevoie de cateva reglaje si de evacuare.

 

Mii de multumiri lui Mihaitza, alex_maniacu_91, Claudiu WPP si Cosmin pentru ajutor.

Edited by BRANDEX
Link to comment
Share on other sites

A venit si noua inima:

 

 

Mai sunt nevoie de cateva reglaje si de evacuare.

 

Mii de multumiri lui Mihaitza, alex_maniacu_91, Claudiu WPP si Cosmin pentru ajutor.

 

 

asa da, da ,da, daaa !!! frantics.gif

 

 

poate-i pui si un autoblocant ! frantics.gif

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

A venit si noua inima:

 

 

Mai sunt nevoie de cateva reglaje si de evacuare.

 

Mii de multumiri lui Mihaitza, alex_maniacu_91, Claudiu WPP si Cosmin pentru ajutor.

 

 

Doamne ce frumos toarce! :X super masina! asteptam rezultatul final

spor la treaba in continuare!!!

sa o folosesti sanatos si sa iti aduca numai bucurii!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nu imi place cum arata culoarea aia rosie pe ea, mai frumoasa era inainte cand era toata bleumarin

 

Asa se intampla cand citesti doar ultima pagina inainte de a posta .... vorbesti pe langa subiect :w00t:

 

 

On: felicitari pentru motor !!

Link to comment
Share on other sites

nu imi place cum arata culoarea aia rosie pe ea, mai frumoasa era inainte cand era toata bleumarin

mie imi place cum arata cu bara ai rosie...din ce am inteles de la brandex ii mai trage niste linii curbe trapeziodale,extrapolate pe plafonul din panza de paianjez si niste jante de mocasin :))

 

Incepe sa miroasa a cauciuc incins brandex.....te asteptam cu filmulete in care scoti fum din caucicuce :))

Link to comment
Share on other sites

Nebunie curata

 

Merci.

 

Intre timp a sosit si kit-ul de montaj, momentan sunt in tratative cu o firma de softuri din UK pt un soft custom pentru toate mdificarile care vor fii aduse ai apoi vom monta admisia si respectiv softul.

 

nu imi place cum arata culoarea aia rosie pe ea, mai frumoasa era inainte cand era toata bleumarin

 

Jantele vor fii galbene iar softopul visiniu, iar interiorul portocaliu :hyper:

 

Curcubeul aromelor Skittles :)

 

Asa se intampla cand citesti doar ultima pagina inainte de a posta .... vorbesti pe langa subiect :w00t:

 

 

On: felicitari pentru motor !!

 

Merci. De luni schimbam bujiile, cureaua, antigel, aerisit motor si e gata de drum in varianta standard ( am mai plimbat-o cu apa in radiator si nearisita bine, e...violenta). Evacuarea este gata, originala de M52 2.8 E36 ( nu-mi plac partzaielile, mai ales ca este Cabrio ). Asteptam in schimb serpisorii :)

 

mie imi place cum arata cu bara ai rosie...din ce am inteles de la brandex ii mai trage niste linii curbe trapeziodale,extrapolate pe plafonul din panza de paianjez si niste jante de mocasin :))

 

Incepe sa miroasa a cauciuc incins brandex.....te asteptam cu filmulete in care scoti fum din caucicuce :))

 

Cum ai mirosit tu, tocmai ieri am luat un blocant cu carcasa mare raport 3.15 :)

 

 

P.S. - Pana mai facem rost de finante pt a retapita interiorul ( oricum nu suport pielea ) am achizitionat un interior de BMW 318i Individual Design Grren de pe o masina cu 55.000 km si abia astept sa soseasca.

$(KGrHqYOKpsE25E0TYUuBN1Y)QCHDg~~_12.jpg

$(KGrHqMOKicE3H5G(E5EBN1Y)b(GGQ~~_12.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.